What's happening?

Bohemian Rhapsody - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody - CAŁY FILM ONLINE HD

Oct. 24, 2018UK, USA135 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 3 głosy

Bohemian Rhapsody – Oglądaj Online

Bohemian Rhapsody – amerykańsko-brytyjski film biograficzny z 2018 roku w reżyserii Bryana Singera opowiadający historię brytyjskiego zespołu rockowego Queen, skupiający się głównie na frontmanie i wokaliście grupy – Freddiem Mercurym.

Gdzie oglądać cały film Bohemian Rhapsody online?

Film Bohemian Rhapsody w reżyserii Bryan Singera z 2018 roku. Bez sojusznika nie jest tak trudno napisać recenzję Bohemian Rhapsody – trudno zaskoczyć widzów. W końcu wszyscy wiemy, że nieco inny, „inny” młody mężczyzna, który wyemigrował do Wielkiej Brytanii, ostatecznie stanie się gwiazdą uwięzioną w AIDS, i wkrótce uznaje ten fakt, opuszczając kraj wiecznego śpiewu. Bohemian Rhapsody z lektorem po polsku nie powinien być klasyfikowany jako film biograficzny, ponieważ z pewnością tak nie jest. W rzeczywistości sama królowa Fredi to „swobodnie” dostępna wersja darmowych opowiadań. Każdy, kto ufa bardzo pilnej biografii rtęci, prawdopodobnie zawiedzie.

Nikt nie wyobraża sobie muzyki rockowej bez repertuaru szalonego kwartetu londyńskiego. Nic dziwnego, że Hollywood w końcu domaga się historii jednego z największych zespołów na świecie. Wraz z Dexterem Fletcherem, który osiadł po zamieszaniu za kulisami, Bryan Singer, fani i widzowie postanowili przybliżyć Freddie i Przygody Królowej bliżej niezapomnianego występu Wembley od momentu spotkania. Dla mnie ich komentarze poszły dobrze, ale bez szaleństwa tego legendarnego zespołu.

Bohemian Rhapsody cały film

Nasza ocena filmu Bohemian Rhapsody z lektorem po polsku

Początkowo film kładzie duży nacisk na charakter rtęci, a podczas jego historii opowiadana jest historia królowej, kompozycji, która grała w niższych pubach, a później podbijała sceny z całego świata. Freddie to idealna osoba, która zaczyna od fantastycznej historii, która szuka sukcesu, ale czasem dzieje się to kosztem Królowej. Moim zdaniem postacie innych członków, w tym Brian May i Roger Taylor, grane przez wspaniałą Gwily Lee i Bena Hardy, zasługują na lepszy rozwój. Niemal zawsze stanowi kolorowe tło dla wydarzeń wystawowych Mercury. Gracze mają okazję grać więcej, szczególnie w scenach, w których wchodzą w interakcje. Wszystko działa prawie idealnie. Dynamika tych postaci jest, moim zdaniem, świetną podstawą projektu. Ale żeby ta historia działała na korzyść całej Królowej, nie sądzę, aby twórcy byli tak daleko od tego pokoju, jak powinni.

Pierwsze studia dziennikarskie były imponujące; Spośród krytyków film nadal ma najwyższą średnią i niepewną perspektywę (agregat metakrytyczny ma niewielki 48% udział). Po pierwszym pokazie profesjonaliści Królowej byli również zaangażowani w negatywne reakcje i bali się, że scenariusz wpłynie na historię grupy – większość wydarzeń w filmie była naprawdę zupełnie inna.

Ale film „Bohemian Rhapsody w wersji online” wszedł do kin i publiczność była zachwycona. Na CSFD, gdzie fani wyświetlali filmy, uzyskał najwyższy wynik na liście w połowie 4 grudnia. W ciągu półtora miesiąca zarobił dziesięć razy więcej pieniędzy niż swój budżet w kinach.

bohemian rhapsody online

Wspaniała gra aktorska oraz niesamowita fabuła

Warto również zwrócić uwagę na wspaniałą Lucy Binton, która gra Mary Austin, przyszłą żonę Merkurego, a później starą przyjaciółkę artysty. Każde przedstawienie Bointona podnosi jakość artystyczną filmu, a scena, którą Malek gra na koncercie w Rio TV, jest jednym z najbardziej emocjonalnych i najlepiej interpretowanych fragmentów Bohemian Rhapsody. Tych chwil brakuje w produkcji Briana Singera, co sprawia, że ​​film pasuje do legendarnego filmu „London Four”. Fani Królowej nie poszerzą wiedzy grupy po występie. Muszą też przełknąć, że twórcy filmu mogą ujawnić pewne fakty z życia Freddy’ego (na przykład kiedy został zdiagnozowany). Możemy to jednak wybaczyć, ponieważ inna idea tego filmu i realizacja filmu (pomoc na żywo jako klip łączący początek i koniec filmu) wymagały zawężenia wielu pasm, a nawet ich reinterpretacji.

Cały film Bohemian Rhapsody czeka nie tylko na największe hity Królowej, ale także na uśmiech lub piosenkę wspomnianych lat 70., która jest mniej znana szerszej publiczności. Był też fragment piosenki „Spread Your Wings”, która moim zdaniem jest klejnotem Queen Show, nie mam pojęcia, że ​​fani dorastają na stadionie. Dlatego dobrze, że rockowe i dyskotekowe piosenki stają się coraz bardziej znane z pokazania różnorodności repertuaru Queen, którego wielu nie rozpoznaje.

Dla fanów muzyki i nie tylko

Mogłem napisać więcej niż jedną piosenkę na moim laptopie. Pierwszą rzeczą, jaką dostałem do domu, było wyjęcie kasety Innuendo z kosza i kilkakrotne obejrzenie materiału na żywo. Działa z Królową i magią Freddiego Mercury’ego. Wielka rola szachów i prawdopodobieństwo intelektualnego połączenia z legendą muzyczną wymazuje prawie każdą złą pamięć z filmu „Bohemian Rhapsody”. Jeśli przypadkowo usłyszałeś Królową w programie sportowym, reklamie telewizyjnej lub radiu, możesz obejrzeć film, który z pewnością podnieci tłum.

Czeski róg przybliża chwałę i inne zaproszenia grupie królowej. Pozostaje z bohaterami, zanim staną się sławni, i podąży za nimi w chwilach wielkiej chwały. Historia koncentruje się przede wszystkim na naturze i złożonym życiu osobistym Merkurego. Istnieje również kilka wersji filmu piosenkarza, w szczególności słowo Bohemian Rhapsody. W jednej scenie Ray Foster, producent muzyczny grany przez Mike’a Myersa, mówi, że nikt nie może potrząsnąć głową w samochodzie. Na początku lat 90. sam Mike Myers grał w świecie Wayne. Jedną z historii z kolegami kręcącymi głowami w samochodzie jest dźwięk czeskiej rapsodii.

Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Tytuł oryginalny Bohemian Rhapsody
Ocena widzów: 8.0 413,573 głosów
Cda | Zalukaj 8 10,536 głosów

Reżyser

Bryan Singer
Reżyser

Obsada

Rami Malek isFreddie Mercury
Freddie Mercury
Gwilym Lee isBrian May
Brian May
Ben Hardy isRoger Taylor
Roger Taylor
Joseph Mazzello isJohn Deacon
John Deacon
Lucy Boynton isMary Austin
Mary Austin
Aidan Gillen isJohn Reid
John Reid
Allen Leech isPaul Prenter
Paul Prenter
Tom Hollander isJim Beach
Jim Beach
Mike Myers isRay Foster
Ray Foster
Aaron McCusker isJim Hutton
Jim Hutton
Udostępnienia0