What's happening?

Ciche Miejsce 2 online - CAŁY FILM ONLINE HD

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
 • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Ciche Miejsce 2 online

Ciche Miejsce 2 online - CAŁY FILM ONLINE HD

Mar. 18, 2020US. 8.7
Twoja ocena: 10
8.7 24 głosy

Ciche Miejsce 2 – Oglądaj Online

A Quiet Place Part II to amerykański horror i kontynuacja Cichego miejsca. Kontynuacja została napisana i wyreżyserowana przez Johna Krasińskiego, a występują w nim Emily Blunt, Millicent Simmonds i Noah Jupe, którzy wcielają się w role z pierwszego filmu. Do obsady dołączyli również Cillian Murphy i Djimon Hounsou.

Gdzie oglądać Ciche miejsce 2 online?

Ciche miejsce 2 online (org. A Quiet Place Part II online) jest kontynuacją horroru, który okazał się hitem 2018 roku! Bardzo dobrą wiadomością jest fakt, że ponownie na planie filmowym zobaczymy znaną z poprzedniej części filmu aktorkę Emily Blunt. Znana z takich filmów jak „Dziewczyna z pociągu” lub „Wyprawa do dżungli”, gdzie odgrywała swoje rolę. Film online Ciche miejsce 2 swój debiut w polskim kinie zaliczy 20 marca 2020 roku. Ciekawostką jest to, że Emily Blunt jest żoną Johna Karasińskiego, który jest reżyserem drugiej części filmu. Skład obsady w zasadzie nie zmieni się, ponieważ będziemy mieli okazje oglądać na pierwszym planie dzieci małżeństwa Milicent Simmonds wraz z Noah Jupe. Po obejrzeniu pierwszego zwiastuna filmowego zbyt dużo nie dowiedzieliśmy się o tytule „Ciche Miejsce 2 cały film”. Faktem oczywistym jest to, że o przetrwanie walczyć będzie również maleństwo, które dopiero się urodziło w poprzedniej części.

Czy „Ciche miejsce 2 online” powtórzy sukces swojej poprzedniej części?

Ciche Miejsce 2 Cały FilmJak wiadomo poprzednia część filmu pt. „Ciche Miejsce” zarobiła ponad 340 milionów dolarów. Biorąc pod uwagę fakt, że budżet wynosił zaledwie 17 milionów dolarów to robi piorunujące wrażenie. Film Ciche Miejsce 2 został okrzyknięty najlepszym horrorem 2020 roku, ponieważ możemy to sprawdzić patrząc na recenzję, gdzie ponad 90% komentarzy i recenzji jest pozytywnych. Jeśli wolisz filmy sci-fi to zobacz popularną produkcję Czarna Pantera Online.

 

„Ciche miejsce 2” to film opowiadający historie pewnej rodziny, która zmuszona jest żyć w całkowitej ciszy ze względu na potwory panujące na Ziemi. Reagują one na każdy wydany dźwięk, przez co w filmie panuje zazwyczaj niezmierna cisza. Dodaje to uroku i ponurego klimatu tego filmu. Mam głęboką nadzieję, że film zachowa charakter swojej poprzedniej wersji, gdyż była ona niezwykle udana i dobra. Sukcesem, który napędził film jest niecodzienny scenariusz i fabuła filmu, która skupia się na ciszy. Momentami z każdą minutą ciszy obawiamy się, że za chwilę coś się wydarzy niespodziewanego i wybudzi potwory.

Obsada całego filmu Ciche miejsce 2:

 • Cillian Murphy
 • Emily Blunt
 • Noah Jupe
 • Millicent Simmonds
 • Djimon Hounsou
 • Lauren-Ashley
 • Cristiano Wayne
 • Duvall Ashley
 • Dyke Okieriete
 • Onaodowan
 • Blake DeLong

Wiele osób wyczekuje tej produkcji ciche miejsca 2 online. Mnie to nie nie dziwi, ponieważ film jest naprawdę wykonany po mistrzowsku. Myślę, że każdy fan z gatunku horrorów powinien obejrzeć tę produkcję filmową, ponieważ warto obejrzeć film z polskim lektorem Ciche Miejsce 2. Jest to nietypowy film, który zasługuje na to, by dostać szansę. Polecamy obejrzeć drugą cześć Ciche Miejsce, ponieważ w sieci pojawił się nowy trailer filmu, który jeszcze bardziej skłania i zachęca do oglądania produkcji „Ciche Miejsce 2”.

Ciche miejsce 2 CDA Online

Film to pretendent do najlepszego horroru 2020 roku

Film ten według zapowiedzi to będzie wzorowa kontynuacja poprzedniej części Johna Krasińskiego, ponieważ przedstawi widowni nową historię. Uważam, że W drugiej części filmu Ciche miejsce będziemy mieli okazję dowiedzieć się co doprowadziło do tej strasznej apokalipsy. Świata, w którym potwory zamieszkują planetę niezdatną do życia, ponieważ każdy dźwięk powoduje problem. We wcześniej wersji tego filmu mieliśmy okazję przekonać się jak przy małym nakładzie i budżecie filmu stworzyć tak dobrą produkcję, w której każdy detal jest znakomity. Widzowie, którzy oglądali pierwszą część filmu Ciche Miejsce pamiętają zapewne, gdy postać Krasińskiego poświęca się i oddaje swoje życie dla własnych dzieci i żony, która odgrywana była przez prawdziwą żonę Krasińskiego.

Ciche Miejsce 2 film Online lektor po polskuW drugiej odsłonie produkcji filmowej rodzina zmuszona jest opuścić swoje schronienie, w którym dotąd żyła. Wszystko to spowodowane przez wydarzenia, które zniszczyły rodzinny dom, ponieważ nie było innego wyjścia. Młoda matka oraz jej dzieci zapuszczają się w dzicz, gdzie są zmuszeni wyjść do zewnętrznego świata, gdzie będą mieli okazję zobaczyć jak żyją inni ludzie. Opuszczają swoją ścieżkę bezpieczeństwa i wyruszają w nieznane – mówił Krasiński, reżyser filmu po polsku Ciche Miejsce 2.

Ciche Miejsce 2 online
Ciche Miejsce 2 online
Ciche Miejsce 2 online
Ciche Miejsce 2 online
Ciche Miejsce 2 online
Tytuł oryginalny A Quiet Place Part II
Ocena widzów: 8.7
Udostępnienia149