what going on?
Ciche Miejsce 2 online

Ciche Miejsce 2 online

Mar. 18, 2020US. 8.7
Twoja ocena: 0
8.6 22 głosy

Video trailer

Opis filmu

SZYBKA REJESTRACJA!

Oglądaj Ciche miejsce 2 (2020) Online

Gdzie obejrzeć cały film Ciche miejsce 2 online?

Cały film Ciche miejsce 2 (org. A Quiet Place Part II) jest kontynuacją horroru, który okazał się hitem 2018 roku! Dobrą wiadomością jest fakt, że ponownie na planie filmowym zobaczymy znaną z poprzedniej części filmu aktorkę Emily Blunt. Znana jest ona z takich filmów jak “Dziewczyna z pociągu” lub “Wyprawa do dżungli”. Film swój debiut w polskim kinie zaliczy 20 marca 2020 roku. Ciekawostką jest to, że Emily Blunt jest żoną Johna Karasińskiego, który jest reżyserem drugiej części filmu. Skład obsady w zasadzie nie zmieni się i tak możemy oglądać na pierwszym planie dzieci małżeństwa Milicent Simmonds wraz z Noah Jupe. Po obejrzeniu pierwszego zwiastuna filmowego zbyt dużo nie dowiedzieliśmy się o produkcji. Faktem jest to, że o przetrwanie walczyć będzie również maleństwo, które dopiero się urodziło.

Ciche Miejsce 2 Cały Film

Czy “Ciche miejsce 2” powtórzy sukces swojej poprzedniej części?

Jak wiadomo poprzednia część filmu pt. “Ciche Miejsce” zarobiła ponad 340 milionów dolarów. Biorąc pod uwagę fakt, że budżet wynosił zaledwie 17 milionów dolarów to robi piorunujące wrażenie. Film ten został okrzyknięty najlepszym horrorem 2018 roku co możemy zobaczyć patrząc na recenzję, gdzie ponad 90% komentarzy i recenzji jest pozytywnych.

“Ciche miejsce 2” to film opowiadający historie pewnej rodziny, która zmuszona jest żyć w całkowitej ciszy ze względu na potwory panujące na Ziemi. Reagują one na każdy wydany dźwięk, przez co w filmie panuje zazwyczaj niezmierna cisza. Dodaje to uroku i ponurego klimatu tego filmu. Mam głęboką nadzieję, że film zachowa charakter swojej poprzedniej wersji, gdyż była ona niezwykle udana i dobra. Sukcesem, który napędził film jest niecodzienny scenariusz i fabuła filmu, która skupia się na ciszy. Momentami z każdą minutą ciszy obawiamy się, że za chwilę coś się wydarzy niespodziewanego i wybudzi potwory.

Obsada filmu Ciche miejsce 2:

 • Cillian Murphy
 • Emily Blunt
 • Noah Jupe
 • Millicent Simmonds
 • Djimon Hounsou
 • Lauren-Ashley
 • Cristiano Wayne
 • Duvall Ashley
 • Dyke Okieriete
 • Onaodowan
 • Blake DeLong

Wiele osób wyczekuje tego filmu niecierpliwie co mnie nie dziwi, bo film jest naprawdę wykonany po mistrzowsku. Każdy fan z gatunku horrorów powinien obejrzeć tę produkcję filmową. Jest to nietypowy film, który zasługuje na to, by dostać szansę. Polecamy obejrzeć drugą cześć Ciche Miejsce. W sieci pojawił się nowy trailer filmu, który jeszcze bardziej skłania i zachęca do oglądania produkcji “Ciche Miejsce 2”.

Ciche miejsce 2 CDA Online

Film Ciche Miejsce 2 to pretendent do najlepszego horroru 2020 roku

Ciche miejsce 2 według zapowiedzi to będzie wzorowa kontynuacja poprzedniej części Johna Krasińskiego, ponieważ przedstawi widowni nową historię. W drugiej części filmu będziemy mieli okazję dowiedzieć się co doprowadziło do tej strasznej apokalipsy, w której potwory zamieszkują planetę. We wcześniej wersji tego filmu mieliśmy okazję przekonać się jak przy małym nakładzie i budżecie filmu stworzyć tak dobrą produkcję, w której każdy detal jest znakomity. Widzowie, którzy oglądali pierwszą część filmu Ciche Miejsce pamiętają zapewne, gdy postać Krasińskiego poświęca się i oddaje swoje życie dla własnych dzieci i żony, która odgrywana była przez prawdziwą żonę Krasińskiego. W drugiej odsłonie produkcji filmowej rodzina zmuszona jest opuścić swoje schronienie, w którym dotąd żyła. Wszystko przez wydarzenia, które zniszczyły rodzinny dom. Zapuszczają się w dzicz, gdzie są zmuszeni wyjść do zewnętrznego świata, zobaczyć jak żyją inni ludzie. Opuszczają swoją ścieżkę bezpieczeństwa i wyruszają w nieznane – mówił Krasiński.

Cały Film Ciche Miejsce 2 Online

Tytuł A Quiet Place Part II
IMDB Ocena 8.7 głosy
Udostępnienia 58

Mogą Ci się spodobać

Zabawa w pochowanego
303. Bitwa o Anglię
Nowi mutanci
To: Rozdział 2
Ad Astra
Rocketman
Sala samobójców. Hejter
Narodziny gwiazdy
Jojo Rabbit Online
Emma.
Liga Sprawiedliwości
Świat w ogniu
×
Miłego oglądania!