What's happening?

Clouds - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Clouds

Clouds - CAŁY FILM ONLINE HD

Oct. 09, 2020United States121 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film Clouds online?

Produkcja, za którą stoi Disney musi być dobra i tak też jest tym razem. Młody muzyk dowiaduje się, że z powodu choroby zostało mu kilka miesięcy życia. Tworzy więc album muzyczny, który wkrótce staje się viralem.  Głównym bohaterem jest Zach Soby, który poszedł do liceum, kiedy wrzucił piosenkę „Clouds” do YouTube. Stał się wirusowym hitem, który doprowadził do nagrania i koncertu. Pomysł na tekst pojawił się, gdy Zac był w samolocie, ale inspiracja była głębsza niż tylko wyglądanie przez okno. Samolot wrócił po wizycie w Lourdes, licząc na cud po ostatecznej diagnozie.

Rak kości Zaku został początkowo zdiagnozowany w wieku 14 lat, a odkąd film zaczął się cztery lata później, miał 17 lat i przeszedł 20 cykli chemioterapii. Koledzy z klasy przygotowują aplikacje na uczelnię. Badając ich przeszłość i czekając na przyszłość, Zac słyszy od lekarzy, że rak jest nieuleczalny. Ostatnie miesiące chmur, ich pierwsza miłość, najlepsi przyjaciele, hity oraz wpływ muzyki i diagnostyki na ludzi wokół nich.„Nastolatki mówią, że są niezwyciężone” – mówi Fins Argus.

O czym opowiada produkcja Disneya?

Walczył on z rakiem. Musisz przyzwyczaić się do łysienia, wymiotów i napojów gazowanych. Oznacza to, że musisz bardzo ciężko pracować, aby być wiecznym optymistą, aby ludzie wokół ciebie czuli się komfortowo. Jego najlepszą przyjaciółką jest Sabrina Carpenter. Mają rodzaj łatwej do zrozumienia, wiecznie znajomej osoby. Kiedy w ostatniej chwili się boi i mówi, że nie może zagrać na szkolnym koncercie, kontynuuje, a publiczność śmieje się z niego, gdy śpiewa zabawną piosenkę „Jestem sexy i wiem”. Kiedy próbuje zapytać, jaki powinien być, odpowiada: „Trudno jest po prostu pogodzić szkołę średnią z tajną zabójczą pracą”.

A kiedy zdobywa złą wiedzę, jego pierwszą reakcją jest: „Czy mogę zatrzymać środek chemiczny?” Reszta czasu będzie jak najbardziej zbliżona do normy. Ten film w szczególności rozumie, co to znaczy starać się być „normalnym” w nieznośnie bolesnych warunkach. Podobnie jak wszyscy inni członkowie rodziny, w tym Zaku i jego rodzice (Neve Campbell i Tom EverettScott) oraz bracia i siostry, czasami pojawia się kruche pragnienie przekonania siebie i siebie oraz uczucie niepokoju. Matka radzi jej, żeby wypiła pół szklanki, posurfowała po internecie w Lourdes i poprosiła ją, żeby pojechała na rodzinną wycieczkę, jeśli uda mi się zdziałać cud. Jego ojciec upewnia się, że Zac jedzie wymarzonym samochodem. Widzimy presję, smutek i frustrację, które rujnują ich małżeństwo. 

Clouds Online

Piękna i zarazem wzruszająca historia, którą trzeba obejrzeć

CLOUDS uderzyło w nastoletniego Zaca Sobieha (Fine Argus), który pojawił się tuż przed rakiem w wieku 18 lat. Kiedy u Zaku zdiagnozowano śmiertelną postać kostniakomięsaka przez 17 lat i żył przez kilka miesięcy, musiał w ostatnich dniach zdecydować, co robić. Z mamą (Neve Campbell) i tatą (Tom Everett Smith) oraz nauczycielem w liceum. Weaver (Lil Rey Howery) postanawia dziś ciężko walczyć i żyć pełnią życia. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Semi (Sabrino Carpenter) opublikowali na YouTube film, który wygenerował dziesiątki tysięcy wyświetleń, co doprowadziło do zgody na nagranie ich pierwszego albumu. W międzyczasie Zak zakochuje się w koleżance Amison (Madison Isemane) i zmaga się z żalem spowodowanym chorobą i śmiercią przez jej rodzinę i przyjaciół.

Muzyczny film, który jest ekscytujący na każdym kroku

Prawdziwe obrazy i całkowicie prawdziwa historia to inspirujący film – ekscytujący film, w którym unika się emocjonalności i całkowitej przewidywalności. Nie oznacza to, że reżyser Baldonis nie stworzył historii, która budziłaby najwięcej emocji, podczas życia Zaki w chmurach regularnie się wahał. Niewątpliwie znaczący związek Baldony’ego z rodziną Sobiechów, który Zac sfilmował w ramach najnowszej serii Manus, sprzyjał jego uczciwości i oddaniu, a on powiedział, że nawiązał głębokie kontakty podczas tego procesu. Film oparty jest na rekwizytach mamy, które pochodzą z sypialni i szafy.

Bezpieczeństwo sprawy, w szczególności w odniesieniu do rosnącej liczby chorób i wyroków śmierci wśród młodych ludzi, w tym wspomnianego przez Baldoniego pięciometrowego dystansu, można opisać bez właściwego wyboru gracza. Argus to dobra ilustracja dla nastolatka, który zmaga się ze śmiertelnością i przeżywa zupełnie nowe i wciągające doświadczenie jako pierwsza miłość lub sława obiecującego muzyka. Argus i Karpenter mają również talenty muzyczne, aby spełnić swoje role i stworzyć film z solidną rolą i realistycznymi dialogami. Szczególnie zapadają w pamięć dwie chwile: odpowiednio sfilmowana pielgrzymka do uzdrowiska w Lourdes

Ponad to pragniemy nadmienić, o świetnej polskiej komedii romantycznej idealnej na święta Boże Narodzenia Listy do M 4.

 

Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Clouds
Tytuł oryginalny Clouds
Ocena widzów: 7.5 3,112 głosów
Cda | Zalukaj 8.5 389 głosów
Udostępnienia2