What's happening?

Dom - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Dom

Dom - CAŁY FILM ONLINE HD

Jan. 14, 202297 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie oglądać cały film Dom 2022 online?

Antologia animacji „The House” opowiada historię jednego budynku, rozciągając się na przestrzeni czasu i gatunków, poprzez kolejne animowane filmy krótkometrażowe i animacje. Każda część „Dom 2022” jest reżyserowana przez nowego filmowca i skupia się na lękach związanych z domem, niezależnie od tego, czy chodzi o wpływ, jaki mają na ciebie inni, czy o kryjówki, które mieszkają w twoich murach.

Film, do którego scenariusz napisał Enda Walsh, porusza również temat niebezpieczeństw związanych z nadmiernym przywiązaniem. Animacja poklatkowa w połączeniu z eteryczną, egzystencjalną opowieścią tworzy doświadczenie, które wydaje się tak realne, że można go niemal dotknąć, dzięki wysiłkom zróżnicowanej grupy nowych reżyserów.

Tytułowa struktura filmu pojawia się w trzech różnych sceneriach w ciągu całego filmu. Kiedy widzimy ją po raz pierwszy, ten zupełnie nowy dom stoi na szczycie zalesionego wzgórza, z którego roztacza się rozległa perspektywa na okolicę. W miarę upływu czasu dom wciska się w środek miejskiej ulicy, aż w końcu jest jedyną widoczną budowlą, która stoi nad wodą. Wreszcie dotarliśmy do końca. Reżyserią zajmuje się szerokie grono niezależnych animatorów, a każdy odcinek jest pieczołowicie tworzony, jednak całościowo serialowi brakuje solidnych podstaw.

Dom 2022 to jeden z lepszych filmów poklatkowych

Jeden z najlepszych filmów poklatkowych, jaki kiedykolwiek powstał, nosi tytuł Dom 2022 jest wspaniałym połączeniem pojęć i myśli. Korupcja, chciwość i samotność to tematy, które przewijają się przez cały film, ale zachwycające zdjęcia i trzy połączone ze sobą historie sprytnie ukrywają te alegorie.

Mimo że film ma być czarną komedią, wydaje się, że bardziej pasuje do lite-horroru i fantasy. W każdym razie jest to intrygujący, mały obrazek, który świetnie łączy wszystkie rozbieżne tematy. Dzieje się tu o wiele więcej niż tylko przerażający dom z kilkoma biegającymi po nim filcowymi kukiełkami.

Animacja w tym filmie jest po prostu oszałamiająca. Choć poziom dbałości o szczegóły w tym filmie nie dorównuje Kubo i dwie struny, trudno znaleźć w niej jakieś niedociągnięcia. Oświetlenie jest również znakomite, z dużym naciskiem na cienie w początkowym akcie, aby podkręcić napięcie.

Mrocznie komiczny Dom to animacja poklatkowa, która opowiada trzy historie połączone przez ogromną, przerażającą rezydencję, która wydaje się znacznie większa wewnątrz niż na zewnątrz – a na zewnątrz wydaje się być raczej gigantyczna.

Świetna fabuła i obsada aktorska

Emma de Swaef i Mac James Roels stoją za sterami pierwszej historii, a zmagająca się z problemami rodzina z końca XIX wieku otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. W drugiej historii, wyreżyserowanej przez Emmę de Swaef i Maca Jamesa Roelsa, otrzymują propozycję nie do odrzucenia. Raymond (Matthew Goode) czuje się zakłopotany obecnością swoich irytujących ciotek i wujków, kiedy ci składają wizytę jego siostrzenicy Isobel (Elanor De Swaef-Roels). Van Schoonbeck (Barney Pilling), ekscentryczny milioner, podchodzi do niego w lesie i oferuje, że zbuduje jego rodzinie zamek za darmo w zamian za wyprowadzkę z ich skromnego domu. Mimo ciągłych poprawek miliardera, Mabel, najstarsza córka miliardera, zauważa, że pan Thomas traci rozum i że milioner ciągle wprowadza zmiany.

Sprawdź najnowszy film Uncharted do obejrzenia.

Złowieszczy ton przenika pierwszy rozdział i pogłębia się przez cały czas jego trwania. Zaraz po przybyciu „niemiłych” krewnych, szczęśliwa rodzina lalek-animatorów, mieszkająca w spokojnym domku, zostaje przywitana przez ciekawskich sąsiadów. Inni członkowie rodziny przyłączają się do śmiechu, gdy jeden z gości wyśmiewa gospodynię, że nie potrafi zapewnić rodzinie wygodnego życia.

Na oczach rodziny Raymond jest upokorzony taką obraźliwą uwagą i pije przez całą noc, zanim wzniesie się do nieba po świeże powietrze. Kiedy jest już pijany, spotyka go dziwny mężczyzna, który „dogaduje się” z nim i wraca do domu w środku nocy, żądając od żony jedzenia. Nie jest w stanie dokończyć pytania, zanim nie padnie na talerz z jedzeniem, ponieważ jest zdumiona jego zachowaniem.

Dom
Dom
Dom
Dom
Dom
Dom
Tytuł oryginalny The House
Cda | Zalukaj 7.1 201 głosów

Reżyser

Paloma Baeza
Reżyser

Obsada

Matthew Goode isRaymond (voice)
Raymond (voice)
Claudie Blakley isPenelope (voice)
Penelope (voice)
Paul Kaye isCosmos (voice)
Cosmos (voice)
Miranda Richardson isAunt Clarice (voice)
Aunt Clarice (voice)
Mia Goth isMabel (voice)
Mabel (voice)
Will Sharpe isElias (voice)
Elias (voice)
Susan Wokoma isRosa (voice)
Rosa (voice)
Mark Heap isMr. Thomas (voice)
Mr. Thomas (voice)
Stephanie Cole isGreat Aunt Eleanor (voice)
Great Aunt Eleanor (voice)
Udostępnienia0