what going on?
Glass

Glass

Jan. 16, 2019US. 129 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Video trailer

Director

Obsada

James McAvoy isPatricia / Dennis / Hedwig / The Beast / Barry / Heinrich / Jade / Ian / Mary Reynolds / Norma / Jalin / Kat / B.T. / Kevin Wendell Crumb / Mr. Pritchard / Felida / Luke / Goddard / Samuel / Polly
Patricia / Dennis / Hedwig / The Beast / Barry / Heinrich / Jade / Ian / Mary Reynolds / Norma / Jalin / Kat / B.T. / Kevin Wendell Crumb / Mr. Pritchard / Felida / Luke / Goddard / Samuel / Polly
Bruce Willis isDavid Dunn / The Overseer
David Dunn / The Overseer
Anya Taylor-Joy isCasey Cooke
Casey Cooke
Sarah Paulson isDr. Ellie Staple
Dr. Ellie Staple
Samuel L. Jackson isElijah Price / Mr. Glass
Elijah Price / Mr. Glass
William Turner isYoung Elijah
Young Elijah
Johnny Hiram Jamison is13-Year-Old Elijah
13-Year-Old Elijah
Owen Vitullo is8-Year-Old Kevin
8-Year-Old Kevin
Colin Becker is10-Year-Old David
10-Year-Old David

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Glass online ?

Film Glass w reżyserii M. Night Shyamalan’a z 2019 roku. Na początek reżyser postanawia wyruszyć w nostalgiczną podróż, kiedy filmy akcji muszą zostać nagłośnione, a zanim obejrzeliśmy kolejną część serii, musieliśmy pamiętać o przeszłych wydarzeniach. . Dlatego Shyamalan postanowił uruchomić kreatywny recykling oprócz często używanych spinaczy sieciowych i użyć kilkunastu serii „Niezniszczalna” i „Udostępniona”. Ponadto musi odpowiedzieć, wyjaśniając dokładnie to, co pozornie mniej oczywiste odniesienia do poprzednich części – na pierwszy rzut oka dowcipna kamera reżysera (która wydarzyła się w pierwszym odcinku) galwanicznie wyjaśniła bezużytecznym zdaniem: „Wydaje mi się, że pracuję w stadion. Byłem wtedy w cieniu. „

M. Night Shyamalan, który prawie 20 lat temu nakręcił prawie niezniszczalny film i był na marginesie filmu o superbohaterach, prawdopodobnie nie oczekiwał aż tyle, dopóki heroiczne historie z komiksów nie zostaną pokazane na ekranie później (cóż, prawie nikt nie pomyślał, że rzeczy, które kwestionują rolę mediów z szerszej perspektywy kulturowej, prawdopodobnie spalą potrzeby jego pracy, czyniąc każdą historię o płaszczu i masce prawdziwą.

W filmie Glass Prawdopodobnie pierwsze dwadzieścia minut, w których David Dunn, niezwyciężona nazwa (ostatecznie ogłoszona przez Bruce’a Willisa) od lat patroluje ulice jako lokalny superbohater, pokonując złodziei samochodów i głowy złodziei. Los wkrótce zderza się z „wspólną” gwiazdą zaburzenia demonicznej tożsamości Kevina (liczba mnoga Jamesa McAvoya), seryjnego zabójcy, którego dominująca, przypominająca potwory osobowość prawie ucieleśnia zwierzęce zło.

glass online

Dobry Thriller z 2019 roku

Widzimy, jak życie Davida ewoluowało w ciągu ostatnich 20 lat i możemy przeszukiwać hordy. Niestety, to tylko szybkie spojrzenie. Powyższe produkcje zostały podsumowane poniżej. Kiedy reżyser wreszcie wygrywa, natychmiast przechodzi do finału – debaty między dobrem a złem. Niestety, ta epicka konfrontacja jest strasznie nudna, choć są dobre czasy. Wynik mógłby być przewidywalny, gdyby reżyser niespodziewanie kupił asa w pochwie. Gdyby zaplanował to wcześniej i przedstawił krok po kroku, miałby ręce i stopy, aby widz był zdezorientowany.

Film Glass został uratowany przed całkowitą porażką graczy, zwłaszcza dzięki McAvoyowi, który po prostu zaskoczył go talentem aktorskim. Skok między tożsamościami, które ukrywa umysł Kevina, jest niezwykle pociągający. Ten film jest bez wątpienia najciekawszą postacią. Cieszą się, że cię widzą. Samuel L. Jackson, myślę o wybuchu gwiazdy, nie ma zbyt wielu scen. Bruce Willis został umieszczony w tle i nawet nie pojawił się na ekranie. Szkoda, że ​​cieszę się, że znów widzę Davida. Miałem nadzieję, że jego zaangażowanie w historię będzie ważniejsze.

Night Shyamalan nakręcił film o superbohaterach, niezależnie od tego, co Marvel czy DC służyli od lat. Ten scenariusz pokazuje interesujący pomysł, który przedstawia bitwę między dobrem a złem oraz sposób, w jaki ludzie postrzegają tę walkę bez władzy. Niestety główny raport zaginął pod ciężarem wakacji. Bohaterowie podają puste zdania. The Blue boi się, że te trzy filmy były tylko historią ich powstania i narodzin prawdziwego bohatera. Mam nadzieję, że są to tylko puste zagrożenia, ponieważ nie widzę powodu, aby kontynuować projekt.

glass cały film

Tytuł Glass
TMDb Ocena6.6 4850 głosy
Udostępnienia 3

Mogą Ci się spodobać

Mroczne wody
El Camino: Film „Breaking Bad”
Bill & Ted Face the Music
Skazani na Shawshank
Mad Max: Na drodze gniewu
Sicario
Enola Holmes
Bloodshot
Najlepszy
Zew krwi 2020
The Immortal Wars: Resurgence
Liga Sprawiedliwości

Zostaw komentarz

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Strona

×
Miłego oglądania!