what going on?
Gwiezdne Wojny: Część VIII – Ostatni Jedi

Gwiezdne Wojny: Część VIII – Ostatni Jedi

Dec. 13, 2017USA150 Min.PG-13
Twoja ocena: 10
7.8 4 głosy

Video trailer

Director

Rian Johnson
Director

Obsada

Mark Hamill isLuke Skywalker / Dobbu Scay (voice)
Luke Skywalker / Dobbu Scay (voice)
Carrie Fisher isGeneral Leia Organa
General Leia Organa
Adam Driver isKylo Ren / Ben Solo
Kylo Ren / Ben Solo
Oscar Isaac isPoe Dameron
Poe Dameron
Andy Serkis isSupreme Leader Snoke
Supreme Leader Snoke
Domhnall Gleeson isGeneral Hux
General Hux

Opis filmu

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi lektor pl – Oglądaj Online

Gdzie oglądać cały film Gwiezdne Wojny: Część VIII – Ostatni Jedi?

Star Wars: Ostatni Jedi to cały film pełen ekstremalnych emocji – nie ma wątpliwości, że istnieją powody do emocji, uśmiechów, gniewu i zadowolenia. Zadanie twórców było niezwykle trudne, ponieważ Przebudzenie Mocy było po prostu prezentacją nowej trylogii. O ile pamiętam, determinuje to nie tylko cel, ale także rozwój wydarzeń przed finałem.

„Gwiezdne Wojny Ostatni Jedi online” to historia pokory i dumy, lojalności i zdrady, zwycięstwa i porażki, miłości i nienawiści. Ekstrema są łączone z dobrze napisanym skryptem. Podobnie jak siła filmu, fabuła łączy dwie strony tej samej monety. Rian Johnson pokazuje stały obraz między jasną i ciemną stroną, nie tylko z siłą. Wygoda, łzy i niepewność to motywy tej części Gwiezdnych Wojen. Film może zaskoczyć i wygrać, skacząc z jednej strony konfliktu na drugą. Ostatni Jedi dotyczy pytań podniesionych przez Przebudzenie Mocy, ale nie wszystkie. Wielu nie reaguje i nie karmi innych, których rozwiązanie prawdopodobnie przyniesie dziewiątą część. Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie to zdecydowanie lepsza wersja tej sagi filmów.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - dubbing

Dużo kontrowersji i niespodzianek?

W przeciwieństwie do trylogii prequel, nowe odcinki powstają na cześć oryginalnego filmu Star Wars. Force Awakens zawiera wiele odniesień do wcześniejszych etapów, ale „The Last Jedi” to nawet laur dla starych sag, fanów i Carrie Fisher, która zmarła rok temu. Świadectwo ekipy, że film uhonoruje aktorkę przedstawiającą Leo, nie było pustym kliszem. Nie wspominając już o innych bohaterach ze starej trylogii, którzy powrócili po wielu latach. Najważniejszy jest oczywiście Mark Hamill czyli Luke Skywalker. Bohater zmienił się przez lata. Niewinny i naiwny chłopak z Tatooine już dawno zniknął. Postać Luke’a jest nadal widoczna w postaci Luke’a, ale mroczna historia ukształtowała jego duszę.

Ostatniego Jedi nie można nazwać rozgrzanym biodrem. Disney w końcu opuścił strefę komfortu. Jestem przekonany, że ostatni Jedi wywołał więcej kontrowersji niż jego poprzednik – i bardzo dobrze. Autorzy wybrali temat debaty, którego wciąż używają do tego, co widziałem.

Napięcie budowlane od 2015 r. Z nawiązką się opłaciło. Wiele razy zapierałem dech w piersiach, ale nie jest to scena walki ani chwila, która stała się bardziej popularna w Hollywood. Historia miała wysokie ceny. Disney Star Wars to główne emocje, które je przekraczają.
Nowi bohaterowie: Poe Dameron, Finn, dowodzeni przez Rey i Kylo Rene. Bohaterowie mieli okazję wysadzić swoje żagle na wietrze i pokazać, co potrafią. Mają ogromny potencjał i szansę rzucić zastępcę dla bohaterów znanych ze starych Gwiezdnych Wojen. Humorystyczne elementy są nowością w Gwiezdnej Sadze. Oczywiście zabawne sceny pojawiały się we wcześniejszych filmach, ale początkowo były one ściśle zabawne, czasem śliskie. Luke miał również poczucie humoru i humorystycznie rozładowane napięcie, nawet w najgorszych sytuacjach. Nowe stworzenia i planety dobrze pasują do świata George’a Lucasa. Tak, nawet porgi! Choć są wszechobecne w zwiastunach, rzadko pojawiają się w filmie i wcale nie są denerwujące.

Kolejna odsłona serii Star Wars

Cały ten film Gwiezdne Wojny: Część VIII – Ostatni Jedi lektor pl może być mniej polityczny niż przedmowa, ale pod tym względem znajduje także odniesienia do historii i teraźniejszości. W końcu widzimy, że garstka rebeliantów, którzy sprzeciwiają się heroicznej dyktaturze, ponoszą ogromne straty, ale jednocześnie zachowują nadzieję i walczą do końca. „Ostatni Jedi online” przypomina nam również prostą prawdę o stuleciach doświadczenia: wolność nie jest tym, co dajemy sobie raz na zawsze. Ja nigdy.

To nie musiało działać. „Star Wars: The Last Jedi” z czasem dwóch i pół godziny może teoretycznie okazać się niezwykle trudnym do strawienia kolosem bez porządku i składu. Przygoda z filmu, która powinna być piękna i ekscytująca, udowodniła, że ​​astronauta nigdy już tak nie będzie wyglądał. Czy to najlepsza wersja?

Prawdopodobnie nie, ponieważ zajmowanie tronu Empire Strikes Back jest prawdopodobnie niemożliwym zadaniem. To film, o którym długo nie zapomnisz, ale przypomina nam również, dlaczego „Gwiezdne wojny” były największym fenomenem popkultury w ciągu ostatnich czterdziestu lat. Siła, nie tylko wrażenia, powraca z nami

Tytuł Star Wars: The Last Jedi
IMDB Ocena 7.0 539,059 głosy
TMDb Ocena7 10652 głosy
Udostępnienia 1

Mogą Ci się spodobać

Bliźniak
Harry Potter i Zakon Feniksa
Pętla 2020
Ciche Miejsce 2 online
The 2nd
Pinocchio
Bad Boy
Le Mans ’66
John Wick 3
Spider-Man Uniwersum
Tajny front
Przyciąganie 2

Zostaw komentarz

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Strona

×
Miłego oglądania!