What's happening?

Iniemamocni 2 - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

ONLINE HD 3508 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Iniemamocni 2

Iniemamocni 2 - CAŁY FILM ONLINE HD

Jun. 14, 2018USA118 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.8 4 głosy

Gdzie oglądać cały film Iniemamocni 2 online?

W 2004 roku, u szczytu kariery, Piksar zaprezentował światu swój temat superbohatera. Nazwani „najlepszą nieoficjalną adaptacją kwartetu fantasy”, niezwykli ludzie podbili serca i portfolio publiczności i byli stale zaangażowani w kanon rozrywki dla dzieci. Dzisiaj, ponad 14 lat później, Pixar – w nieco brudnym sensie – pozwala na kontynuowanie gry Mr. Adventure. Nie do wiary. Tylko jedno pytanie: czy Incredibles 2 sprawi, że gorączka Marvela, która trwa od ponad 10 lat, stanie się nawodnionym nożem?

Wciąż pamiętam dzień, gdy mój wujek zabrał mnie do pałacu w brzydkim kinie, aby zobaczyć najnowszy hit Pixara z innymi braćmi. Pamiętam też, że pomimo okropnej jakości dźwięku, tragicznych krzeseł i ekranu świec, nie mogłem mieć otwartych oczu na animowane cuda świecy. Fantastyczni ludzie są na zawsze pochowani w pamięci mojego syna ze względu na niesamowitą zabawę, niesamowite kolory, magiczną muzykę i sceny walki pełne adrenaliny.

Piękna kontynuacja filmu animowanego z 2004 roku

2004 Oryginał jest absolutną atrakcją filmu o superbohaterach, zdefiniowanym przez przestrzeganie jasnej konwencji konwencji znanej z komiksu: nie znaleźliśmy w naszych oczach żadnego fioletowego kosmicznego stworzenia ani psychopatów niosących ołówki. czysta przygoda jak w najlepszych artykułach dla dzieci, ozdobiona cudownym dźwiękiem z jazzowego rytmu lat 50. W rezultacie trudno było przekonać spadkobiercę, głównie dlatego, że był w gardle od 14 lat.

Iniemamocni 2 również wygląda dobrze, ponieważ stanowi doskonałą kopię zapasową, jak zwykle w animacjach Disneya. Peter Fronchevsky w roli niesamowitego Pucharu Świata. Widz natychmiast odczuwa frustrację, w której bohater siedzi w domu i nie staje wobec edukacji trójki dzieci. Wielu rodziców identyfikowało się z bezradną impotencją na ekranie.

Ale Amazing 2 przenosi się na powierzchnię. Pisarze filmu dużo mówią i nic nie mówią, ponieważ nie wyciągają wniosków. Te liczby są więc tłem, a inicjator idzie naprzód. To jednak za dużo, więc cierpi cała struktura filmu.

Oczywiście, mogę zagwarantować, że będziesz się dobrze bawić z „Incredible” 2. Jeśli masz syna lub młodszą siostrę, będziesz mógł pójść do kina. Nawet nie narzekamy, ponieważ jest to fantastyczny, dynamiczny i kolorowy pokaz superbohaterów. Dzięki doskonałej Dorocie Segdzie i, jak zawsze, Peterowi Fronchevskiemu, w Pucharze Świata są polskie kopie. Osobiście wole sto razy Iniemamocnych od nowego filmu animowanego Scooby-Doo!.

Incredibles 2 po polsku

Niesamowita grafika, bogata w różne kolory

Oczywiście wszystko wydaje się szalone. Film jest kolorowy, wydajny, bogaty w detale i szybki. Akcja jest powszechna, ale z kilkoma wyjątkami leci wokół szyi i ma dobry humor. Niektóre dialogi to prawdziwe klejnoty. Postacie, z którymi można łatwo się identyfikować, są również fantastyczne, zwłaszcza gdy widzimy ich w wolnym czasie i dbamy o ich codzienne życie. Tylko zły facet jest napisany w ten sposób, więc nie możesz go odpowiednio odrzucić. Szkoda, że ​​główna cecha rundy pojawia się prawie od samego początku.

Najnowszy film Pixara może nie być najlepszy, ale odzwierciedla wysoki poziom zdjęć i historii. Nie ma ani chwili na wypowiedź. Wszystko jest na swoim miejscu. Ponadto atmosfera lat 70. nadaje ciekawy charakter całemu filmowi. Dobrze było zobaczyć tych bohaterów po tak długim czasie i muszę przyznać, że rosnąca rola Jacka w historii była bykiem. Bob kradnie cały program za każdym razem, gdy pojawia się na ekranie.

Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Tytuł oryginalny Incredibles 2
Ocena widzów: 7.6 234,188 głosów
Cda | Zalukaj 7.5 8,489 głosów

Reżyser

Gregg Olsson
Reżyser

Obsada

Craig T. Nelson isBob Parr / Mr. Incredible (voice)
Bob Parr / Mr. Incredible (voice)
Holly Hunter isHelen Parr / Elastigirl (voice)
Helen Parr / Elastigirl (voice)
Sarah Vowell isViolet Parr (voice)
Violet Parr (voice)
Huck Milner isDashiell Parr (Dash) (voice)
Dashiell Parr (Dash) (voice)
Catherine Keener isEvelyn Deavor (voice)
Evelyn Deavor (voice)
Eli Fucile isJack-Jack Parr (voice)
Jack-Jack Parr (voice)
Bob Odenkirk isWinston Deavor (voice)
Winston Deavor (voice)
Samuel L. Jackson isLucius Best / Frozone (voice)
Lucius Best / Frozone (voice)
Michael Bird isTony Rydinger (voice)
Tony Rydinger (voice)
Sophia Bush isKaren / Voyd (voice)
Karen / Voyd (voice)
Udostępnienia2