What's happening?

Iniemamocni 2 - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

ONLINE HD 3217 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Iniemamocni 2 Zalukaj Online

Iniemamocni 2 - ZALUKAJ ONLINE

Jun. 14, 2018USA118 Min.PG
Udostępnienia2
Twoja ocena: 0
7.8 4 głosy

Gdzie oglądać cały film Iniemamocni 2 online?

W 2004 roku, u szczytu kariery, Piksar zaprezentował światu swój temat superbohatera. Nazwani „najlepszą nieoficjalną adaptacją kwartetu fantasy”, niezwykli ludzie podbili serca i portfolio publiczności i byli stale zaangażowani w kanon rozrywki dla dzieci. Dzisiaj, ponad 14 lat później, Pixar – w nieco brudnym sensie – pozwala na kontynuowanie gry Mr. Adventure. Nie do wiary. Tylko jedno pytanie: czy Incredibles 2 sprawi, że gorączka Marvela, która trwa od ponad 10 lat, stanie się nawodnionym nożem?

Wciąż pamiętam dzień, gdy mój wujek zabrał mnie do pałacu w brzydkim kinie, aby zobaczyć najnowszy hit Pixara z innymi braćmi. Pamiętam też, że pomimo okropnej jakości dźwięku, tragicznych krzeseł i ekranu świec, nie mogłem mieć otwartych oczu na animowane cuda świecy. Fantastyczni ludzie są na zawsze pochowani w pamięci mojego syna ze względu na niesamowitą zabawę, niesamowite kolory, magiczną muzykę i sceny walki pełne adrenaliny.

Piękna kontynuacja filmu animowanego z 2004 roku

2004 Oryginał jest absolutną atrakcją filmu o superbohaterach, zdefiniowanym przez przestrzeganie jasnej konwencji konwencji znanej z komiksu: nie znaleźliśmy w naszych oczach żadnego fioletowego kosmicznego stworzenia ani psychopatów niosących ołówki. czysta przygoda jak w najlepszych artykułach dla dzieci, ozdobiona cudownym dźwiękiem z jazzowego rytmu lat 50. W rezultacie trudno było przekonać spadkobiercę, głównie dlatego, że był w gardle od 14 lat.

Iniemamocni 2 również wygląda dobrze, ponieważ stanowi doskonałą kopię zapasową, jak zwykle w animacjach Disneya. Peter Fronchevsky w roli niesamowitego Pucharu Świata. Widz natychmiast odczuwa frustrację, w której bohater siedzi w domu i nie staje wobec edukacji trójki dzieci. Wielu rodziców identyfikowało się z bezradną impotencją na ekranie.

Ale Amazing 2 przenosi się na powierzchnię. Pisarze filmu dużo mówią i nic nie mówią, ponieważ nie wyciągają wniosków. Te liczby są więc tłem, a inicjator idzie naprzód. To jednak za dużo, więc cierpi cała struktura filmu.

Oczywiście, mogę zagwarantować, że będziesz się dobrze bawić z „Incredible” 2. Jeśli masz syna lub młodszą siostrę, będziesz mógł pójść do kina. Nawet nie narzekamy, ponieważ jest to fantastyczny, dynamiczny i kolorowy pokaz superbohaterów. Dzięki doskonałej Dorocie Segdzie i, jak zawsze, Peterowi Fronchevskiemu, w Pucharze Świata są polskie kopie. Osobiście wole sto razy Iniemamocnych od nowego filmu animowanego Scooby-Doo!.

Incredibles 2 po polsku

Niesamowita grafika, bogata w różne kolory

Oczywiście wszystko wydaje się szalone. Film jest kolorowy, wydajny, bogaty w detale i szybki. Akcja jest powszechna, ale z kilkoma wyjątkami leci wokół szyi i ma dobry humor. Niektóre dialogi to prawdziwe klejnoty. Postacie, z którymi można łatwo się identyfikować, są również fantastyczne, zwłaszcza gdy widzimy ich w wolnym czasie i dbamy o ich codzienne życie. Tylko zły facet jest napisany w ten sposób, więc nie możesz go odpowiednio odrzucić. Szkoda, że ​​główna cecha rundy pojawia się prawie od samego początku.

Najnowszy film Pixara może nie być najlepszy, ale odzwierciedla wysoki poziom zdjęć i historii. Nie ma ani chwili na wypowiedź. Wszystko jest na swoim miejscu. Ponadto atmosfera lat 70. nadaje ciekawy charakter całemu filmowi. Dobrze było zobaczyć tych bohaterów po tak długim czasie i muszę przyznać, że rosnąca rola Jacka w historii była bykiem. Bob kradnie cały program za każdym razem, gdy pojawia się na ekranie.

Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Tytuł oryginalny Incredibles 2
Ocena widzów: 7.6 234,188 głosów
Cda | Zalukaj 7.5 8,489 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.