What's happening?

Scooby-Doo! - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Scooby-Doo!

Scooby-Doo! - CAŁY FILM ONLINE HD

May. 15, 2020USA, Canada94 Min.PG
Twoja ocena: 1
7.8 4 głosy

Gdzie oglądać film Scooby-Doo! 2020 online?

Scooby-Doo! z 2020 roku od wytwórni filmowej Warner Bros to na prawdę fenomenalna produkcja dla całej rodziny. Cały animowany film oparty został na podstawie znanej wszystkim bajki z czasów, gdy byliśmy mali. Twórcy filmu postanowili udostępnić wersję cyfrową na platformie vod, w której można oglądać wersję online. Jest to trudny czas dla wydawców, ponieważ kina są pozamykane. Wiele znanych produkcji postąpiło w ten sposób i wypuściło swoje produkcje właśnie w ten sam sposób. Jestem zachwycony tą wersją znanej od kilkunastu lat bajki, ponieważ jest to pierwsze pełnometrażowe wydanie tej serii. Mam wielką nadzieję, że twórcy tego filmu nie zaprzestaną na tej jednej części i całość będzie kontynuowana.

Amerykański film animowany Scooby-Doo!

Wszyscy fani tego filmu będą zachwyceni faktem, że wątek ten będzie dostępny zupełnie za darmo. Amerykańska wersja filmu animowanego online to już trzecia odsłona tej serii. Reżyserem tej części opowiadania został Tony Cervone, czyli znany i lubiany producent, który napisał scenariusz do ogromnej ilości bajek na całym świecie. Jest to ogromna szansa dla niego by zyskać jeszcze większą popularność właśnie dzięki Scooby Doo. Jest to pierwsza pełnometrażowa odsłona tej popularnej serii, w której Scooby wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Shaggym zapoznają się. Stworzyli oni swój zgrany team wraz z Velmą, Fredem oraz Daphnem. Za wszelką cenę pragnęli stworzyć detektywistyczny zespół do walki ze złem. Fabuła tego filmu jest znakomita, ponieważ z każdym momentem filmu rośnie nasze zainteresowanie. Szczerze mówiąc to jedna z lepszych bajek w 2020 roku. Jedynie może z nią konkurować film familijny Był Sobie Pies 2.

Scooby-Doo 2020 Cały Film

Najlepsza bajka z 2020 roku

Scooby-Doo 2020 to jedna z lepszych bajek w tym roku, patrząc na wszystkie produkcje. Obsada, która podkładała swój głos do tego filmu jest ciekawa i dobra. Gwiazdy takie jak Zac Efron czy Frank Walker to na prawdę dobry egzemplarz na film roku. Osobiście sam nie wiedziałem czy oglądać polską wersję z dubbingiem czy może oryginalną z napisami. Ostatecznie postawiłem na wersję polską i jestem bardzo zadowolony po obejrzeniu całego filmu. Animacja ta przypomniała mi czasy dzieciństwa, kiedy leciały różne odcinki tej znanej bajki. Sam osobiście byłem wychowywany na bajkach tego typu, które niosły za sobą jakąś wartość. W obecnych czasach często mam wrażenie, że jest zupełnie inaczej. Obecne animacje dla naszych pociech nie niosą za sobą żadnych wartości, które mogły by pomóc w rozwoju. Szczerze to jest mi bardzo przykro z tego powodu, ponieważ w tak młodym wieku młoda widownia wynosi z ekranu różne życiowe nauczania.

Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Tytuł oryginalny Scoob!
Ocena widzów: 5.9 5,570 głosów
Cda | Zalukaj 8 921 głosów

Reżyser

Tony Cervone
Reżyser

Obsada

Will Forte isShaggy Rogers (voice)
Shaggy Rogers (voice)
Frank Welker isScooby-Doo / Pterodactyl (voice)
Scooby-Doo / Pterodactyl (voice)
Amanda Seyfried isDaphne Blake (voice)
Daphne Blake (voice)
Mark Wahlberg isBlue Falcon (voice)
Blue Falcon (voice)
Jason Isaacs isDick Dastardly (voice)
Dick Dastardly (voice)
Gina Rodriguez isVelma Dinkley (voice)
Velma Dinkley (voice)
Zac Efron isFred Jones (voice)
Fred Jones (voice)
Kiersey Clemons isDee Dee Skyes (voice)
Dee Dee Skyes (voice)
Ken Jeong isDynomutt
Dynomutt
Tracy Morgan isCaptain Caveman (voice)
Captain Caveman (voice)
Udostępnienia15