what going on?
Naprzód

Naprzód

Feb. 29, 2020USA103 Min.PG
Twoja ocena: 1
7.3 28 głos

Video trailer

Director

Dan Scanlon
Director

Obsada

Tom Holland isIan Lightfoot (voice)
Ian Lightfoot (voice)
Chris Pratt isBarley Lightfoot (voice)
Barley Lightfoot (voice)
Julia Louis-Dreyfus isLaurel Lightfoot (voice)
Laurel Lightfoot (voice)
Octavia Spencer isThe Manticore (voice)
The Manticore (voice)
Mel Rodriguez isOfficer Colt Bronco (voice)
Officer Colt Bronco (voice)
Kyle Bornheimer isWilden Lightfoot (voice)
Wilden Lightfoot (voice)
Lena Waithe isOfficer Spector (voice)
Officer Spector (voice)
Ali Wong isOfficer Gore (voice)
Officer Gore (voice)
Grey DeLisle isDewdrop (voice)
Dewdrop (voice)
Tracey Ullman isGrecklin (voice)
Grecklin (voice)

Opis filmu

SZYBKA REJESTRACJA!

Nowa bajka Naprzód z 2020 roku pod wydawnictwem Disney’a

Naprzód to film animowany w wydawnictwie Pixar’a reżyserowany przez Dan Scanlon’a. Opowieść o baśniowej krainie pełnej magii, w której mieszkają elfy, gobliny i orki. Nie zabraknie magii i przedziwnych cudacznych stworzeń, które wyglądają obłędnie. Bajka obrazuje młodym widzom obraz ludzkiej głupoty, w którym nie umiejętne posługiwanie się technologią prowadzi do zguby. Magia, która obejmowała krainę stopniowo zanikła poprzez sukces technologiczny mieszkańców krainy. Zostały wymyślone samochody, prąd oraz ogień, przez co magowie stracili swoją dawną pracę, której zadaniem było pomagać mieszkańcom w codziennym życiu. Motory na ulicach zastąpiły latające skrzydła wróżek, które dawniej wykorzystywały do przemieszczania się. Disney znany jest z innych super produkcji dla młodszej widownii np. “Toy Story 4

Miejsce to kraina, w której dawniej wszystko było napromieniowane czarami, magią oraz dobrocią została przeistoczona w miasto, w którym nic nie jest takie samo jak dawniej. Jak powszechnie wiadomo postęp technologiczny oraz idąca za tym nowoczesność jest wrogiem kultury oraz tradycji. Mieszkańcy, będący w centrum krainy tak pogubili się w swoim życiu, że nie przywiązują oni uwagi do starych i ważnych zabytków swoich dziadków, tym samym je niszcząc. Wolą by w miejsce starych wysłużonych budowli powstawały nowe budynki takie jak domy czy centra handlowe. Bajka ma fajną grafikę, postacie nie są tak kanciaste jak było to w przypadku “Tajni i Fajni“.

Naprzód Online

Ocena i recenzja bajki animowanej “Naprzód”

Jedynym ratunkiem dla magicznej krainy jest prezent, który dostała pewna rodzina składająca się z matki i dwóch synów. Chłopcy, kiedy mieli po kilka lat stracili ojca stąd sytuacja, w której wychowywani byli tylko przez swoją matkę.  Prezent jaki dostali dzieciaki od ojca to magiczna laska, która ma moc zdolna przywrócić go do życia. Warunek jest taki, że jest to możliwe ale tylko na jedną dobę. Chłopakom udaję się przywrócić swojego tatę ale tylko w połowie, ponieważ więcej mocy różdżka nie posiadała. Jedynym ratunkiem by przywrócić resztę ciała to klejnot Phoenixa.

Dzieciaki wyruszają w magiczną podróż, która pokaże im jak wygląda prawdziwe życie, a ich więzi jeszcze bardziej ulegną zaciśnięciu. Bajka Naprzód bardzo mi się podoba pod względem fabuły i morału, który potrafi dać do myślenia naszym pociechom. Reżyser zafundował swoim widzom prawdę na temat dzisiejszego świata. Film jest skonstruowany w taki sposób, że jest w stanie bez problemu dotrzeć do młodej jak i starszej widowni. Myślę, że bez problemu nasze dzieciaki zrozumieją fakt, że w życiu ważne jest również posiadanie męskiego autorytetu w domu. Wydaje mi się, że reżyser chciał w ten sposób pokazać widowni jak ważne są więzi rodzinne w codziennym życiu.

Naprzód 2020 Bajka

Tytuł Onward
IMDB Ocena 7.7 12,281 głosy
TMDb Ocena7.9 308 głosy
Udostępnienia 28

Mogą Ci się spodobać

Merida Waleczna
Zwierzogród
Klaus
Doktor Dolittle
Coco
Rodzina Addamsów
Harry Potter i Zakon Feniksa
Jak wytresować smoka 3
Aladyn
SONIC. Szybki jak błyskawica
Aquaman
Małgosia i Jaś
×
Miłego oglądania!