What's happening?

Był sobie bałwan - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Był sobie bałwan

Był sobie bałwan - CAŁY FILM ONLINE HD

Każdy bałwan gdzieś zaczynaOct. 23, 2020USA12 Min.N/A
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film Był sobie bałwan online?

Tuż po swoim powstaniu Olaf szuka swojej tożsamości w górskich terenach nieopodal Arendelle. Historia bałwana pewnego dnia spróbuje wypełnić lukę między stworzeniem bałwana przez Elsę a spotkaniem Anny z Christophem w lesie. Stawiamy pierwsze kroki Olafa po jego zmartwychwstaniu, kiedy znalazł swoją tożsamość w pokrytych śniegiem górach pod Arendel. Śnieżak pojawił się w nowym animowanym programie, który był dziś emitowany w programie Disney. To oczywiście produkcja związana z Krainą Lodu 2, w którym centralne dzieło starego Olafa znajduje się w śniegu. Wydarzenie rozpoczyna piosenka „I Have This Power”, która jest jednym z najpopularniejszych tytułów w dzisiejszych filmach muzycznych, a także opisuje akcję w drugiej części filmu. Chociaż nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych polskich animowanych zapowiedzi, synchronizacja filmu trwa. Przedstawiamy także uczestników i autorów polskiego dubbingu.

Za uruchomienie polskiej wersji odpowiada SDI Media Studio. Reżyserem był Wojciech Paszkowski, dialogi napisał Jan Wecsile, teksty napisał Michał Wojnarowski, a dyrektorem muzycznym była niezastąpiona Agnieszka Tomicka. Mateusz Michniewicz był producentem muzycznym i montażystą. Miks wykonali Shepperton International, producenci Roman Waliczek i Beata Jankowska. Producentami synchronizacji byli Magdalena Dziemidowicz i Justyna Musielska z Disney Character Voices International, Inc. w imieniu the.

Czy polska wersja językowa przypadła do gustu odbiorcom?

Głos zabrali: Czesław Mozil (Olaf), Katarzyna Łaska (Elsa – wokal), Anna Cieślak (Anna – dialogi), Paweł Ciołkosz (Kristoff), Jacek Król (m.in.), Malwina Jachowicz i Sara Lewandowska. Piosenkę „Mam tę moc” zaśpiewała Katarzyna Łasky, piosenkę „Człowiek to zwierzę, to wilk” Pawła Ciołkosza. Wszystkie nagrania, z wyjątkiem głosów Czesława Mozila i Jacka Króla, pochodzą z nagrań archiwalnych zarejestrowanych wcześniej na potrzeby filmu.

Synchronizacja języka polskiego z wersjami zagranicznymi jest również możliwa, ale usługa nie została jeszcze wprowadzona w Polsce. Disney + pojawi się w pierwszej połowie 2021 roku. Rodzice swoich pociech powinni wiedzieć, że „Bałwan” to początek historii, która honoruje Olafa Kraina Lodu i że jego tożsamość powraca. Historia jest przeznaczona dla widzów, którzy widzieli oryginalny film. Bez tego kontekstu nie ma sensu przekształcać znanych scen z punktu widzenia Olafa. Ślad Olafa jest jednym z wielu niebezpieczeństw, a wrażliwi widzowie mogą spodziewać się upadku z klifu, rozbicia kawałków śniegu, lądowania na głodnych wilkach i tak dalej. Ale jego ostateczny sukces dowodzi wartości wytrwałości, odkrywania i zaufania.

Niesamowite zimowe scenerie, które wzbudzają zachwyt

Film koncentruje się na poszukiwaniu pokrytych śniegiem lasów, zamarzniętych stawów i krów, a za Olafem wpada pułapka na wilki. To satysfakcjonująca produkcja z pewnym rodzajem szaleństwa, fizycznym humorem i energią w stylu Looney Tunes, czyli czymś więcej, niż można by oczekiwać od zwykłego filmu zamrożonego lub krótkometrażowego. Cory i Abraham zainscenizowali tę historię za pomocą ciekawie genialnych filmów i produkcji, a Olaf rozpada się i zmienia w coraz bardziej zabawny sposób.

Warto wspomnieć, jak wspaniały jest rok Joshua w nowym filmie i jak ponownie oceniają postacie. Zawsze był z tym bohaterem, występując na specjalnych imprezach bożonarodzeniowych, dramatycznych szortach i małych szortach internetowych, które animatorzy przeszli podczas kwarantanny, a także na licznych przejażdżkach i parkach rozrywki. Jest zawsze pełen życia i niewinności oraz przyjemnie naiwny Olaf. W recenzji jest kilka płatnych momentów, szczególnie na końcu, których na pewno zabraknie. Te chwile mogą wydawać się nudne lub słodkie, ale nie są pomyślane jako świadomy początek roku.

Był sobie bałwan
Był sobie bałwan
Był sobie bałwan
Był sobie bałwan
Był sobie bałwan
Był sobie bałwan
Tytuł oryginalny Once Upon a Snowman
Ocena widzów: N/A N/A głosów
Cda | Zalukaj 7.7 76 głosów

Reżyser

Dan Abraham
Reżyser

Obsada

Josh Gad isOlaf (voice)
Olaf (voice)
Chris Williams isOaken (voice)
Oaken (voice)
Idina Menzel isElsa (voice - archival)
Elsa (voice - archival)
Kristen Bell isAnna (voice - archival)
Anna (voice - archival)
Jonathan Groff isKristoff (voice - archival)
Kristoff (voice - archival)
Livvy Stubenrauch isYoung Anna (voice - archival)
Young Anna (voice - archival)
Eva Bella isYoung Elsa (voice - archival)
Young Elsa (voice - archival)
Udostępnienia5