What's happening?

Money Plane - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Money Plane

Money Plane

Sep. 29, 202082 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Gdzie oglądać cały film Money Plane online?

Money Plane to amerykański film akcji z 2020 roku, w którym występują Adam Copeland, Kelsey Grammer, Thomas Jane i Denise Richards. Wyreżyserowany przez Andrew Lawrence’a w jego debiucie reżyserskim. Fabuła to głównie Jack Raise, były aktor i obecny krewny, jest poważnie zadłużony. Wraz ze swoim doświadczonym zespołem złodziei podróżuje z wściekłym Dariusem Rumble Grouchem (Kelsey Grammer), aby ukraść posągi. Jeśli kradzież się nie powiedzie, Jack jest zmuszony podjąć jeszcze bardziej niebezpieczną pracę. Jego nową misją jest „Money Plane” – drapieżna gra pełna niebezpiecznych przestępców. Jack łączy więc swój zespół – Rough Isabella (Katrina Norman), ekspert komputerowy Tracy (Patrick Lamton Jr.) i Igy Gung-hoye (Andrew Lawrence) i opracowuje plan. Ale kiedy są na tym samym poziomie, sytuacja się pogarsza.

To prawie grzeszna radość, że ten film o kradzieży ma strategię gdzieś, która jest niestety tłumiona przez zbyt głupie stereotypy, przerażające pisanie i ogólną nudę. Po oczywistej kradzieży grafiki, którą pokazał nam zespół i ich religia, Money Plane zaczyna od zwykłego stereotypu. Przed przeczytaniem Jack czyta swoją córkę Robin Hooda, co doprowadziło do wielu moralnych argumentów. Podczas lotu zespół regularnie popełnia śmieszne błędy, np. W drzwiach lub podczas manewrowania w kokpicie, i zapomina o pilocie.

Fabuła to przede wszystkim pieniądze

Nawet cała „czysta” historia była kompletną porażką, głównie dlatego, że zespół nie mógł dowiedzieć się, kto tu rządzi, a wszystko inne było boleśnie jasne. Plan pieniężny tworzy po prostu zabawne chwile i chociaż populacja „najniebezpieczniejszych przestępców świata” jest śmiesznie nudna, sytuacja sprawia, że ​​gra jest zabawna i urozmaicona. Ale głupie i zabawne rzeczy są zwykle utrudnione przez płaskie obszary filmu, błędy logiczne i oświetlenie wokół nich. Money Plane mógł być tak zabawnym filmem, tak złym, tak dobrym, ale nigdy się nie zaczął.

Money Plane Online

Narzekam, że film nie jest wystarczająco odległy od swojej fabuły czy humoru i choć niektóre sytuacje powinny być straszne, to są niesamowicie subtelne. Nie wiem, czy są one przeznaczone specjalnie dla nowych fanów Copelanda, ale film musi być duży i intensywny, aby był ekscytujący. W pewnym sensie można to osiągnąć bez zmęczenia i budżetu. Maszyna pamięta, że ​​pierwszym dużym zadaniem Adama Copelanda było wspomaganie ciężkich ataków. Film jest dobry, delikatny, zabawny, ale żeby mówić o zimniejszych wodach, naprawdę potrzebujemy niezapomnianych chwil akcji.

Czy plan włamania przyniesie sukces?

Jack (Adam Copland) to były narkoman o głębokich korzeniach w gruszce (Kelly Gramers). Jeśli plan włamania do muzeum się nie powiedzie, ponieważ nie może ukraść cennego obrazu. Grush po raz kolejny wspiera przerwane poszukiwania z rozkazami Jackiego, aby wejść do podziemnego Casino Money Plane, które prowadzi napiętą i brutalną działalność i umożliwia hazard na ekstremalne stawki. Po tym, jak Jack zgadza się chronić i chronić swoją żonę (Denis Richards) i dziewczynę, spotyka się ponownie ze swoim zespołem i planuje plany dla Isabelli (Katrina Norman), Tracy (Patrick Lamton Jr.) i Igia (Andre). Dzięki nowej tożsamości i specjalnym obowiązkom Jack i jego zespół konsjerżów wspierają The Money Plane, którego polityka organizacyjna polega na zapobieganiu oszustwom.

Money Plane
Tytuł oryginalny Money Plane

Reżyser

Obsada

Adam Copeland isJack Reese
Jack Reese
Kelsey Grammer isThe Rumble
The Rumble
Katrina Norman isIsabella Voltaic
Isabella Voltaic
Patrick Lamont Jr. isTrey Peterson
Trey Peterson
Joey Lawrence isThe Concierge
The Concierge
Al Sapienza isThe Bookkeeper
The Bookkeeper
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia1