What's happening?

Tyler Rake: Ocalenie - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

ONLINE HD 2170 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Tyler Rake: Ocalenie

Tyler Rake: Ocalenie - CAŁY FILM ONLINE HD

Apr. 24, 2020USA116 Min.R
Twoja ocena: 0
8 2 głosy

Gdzie oglądać cały film Tyler Rake: Ocalenie online?

Ludzie, którzy lubią wracać, potrzebują dobrych filmów akcji. Dokładnie. Ponieważ kocha głównego bohatera i jego suche powiedzenie (powyżej – „Yippee-ki-yay”), ponieważ lubi sceny walki, ponieważ uwielbiam tę historię i wreszcie epicki epizod, który nadaje filmowi swój urok. Przygotowując się do następnego tekstu, zdałem sobie sprawę, że tylko kilka sensacyjnych filmów może pochwalić się powrotem tam, gdzie chcę się udać. Wymienię tylko kilka: Glasfalle, John Wick, Porwanie, Bournes Trilogie lub Man on Fire. Tyler Rake jest już dostępny w Netflix: Salvation oferuje wszystkie zalety tych produktów.

Tyler Rake był kiedyś żołnierzem, a teraz najemnikiem. Wykonuje najbardziej niebezpieczne zadania i cieszy się najwyższą reputacją w życiu. Po przyjęciu od partnera prawie niemożliwego zadania (odbicie rąk chłopca porwanych przez rywalizującego szefa), przyjmuje bez zastanowienia. W tym celu Tyler Rake podróżuje do Bangladeszu i rozpoczyna misję po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami. Po pierwsze, stosunkowo prosta misja Tylera i jego zespołu szybko staje się nieoczekiwana i staje się znacznie bardziej skomplikowana.

Niesamowite widowisko pełnych akcji

Chris Hemsworth i Joe Russo to duet znany z planów produkcji Marvela, zwłaszcza The Avengers. Tym razem postanowili zrobić coś zupełnie innego. Druga część tych ludzi napisała scenariusz do filmu „Ekstrakcja”, który zadebiutował w Polsce jako „Tyler Rake: Salvation”, a którego głównym bohaterem jest Hemsworth. Dołączyli do Sama Hargrava, który niedawno zagrał w Night Birds, i przygotowują film Netflix, który zostanie wydany 24 kwietnia. To było bardzo ciekawe połączenie doświadczenia i talentu, które wydawało się najmniej obiecujące. Wiemy, że obiecujące tytuły nie spełniły ich oczekiwań. Tym razem dwugodzinna sesja jest bardzo szybka i … bardzo wymagająca. Nie my, ale krzyczymy Tyler. My, publiczność, rozmawiamy z nim.

Jest zdecydowanie bliższy najlepszym pokazom Tony’ego Scotta lub jego starszego helikoptera Ridley Fire Helid. Nie ma niepotrzebnych scen ani tanich dramatów, twórcy nie szukają dogłębnej psychologii personelu, ale również bardzo proste procedury dostarczają autentycznych motywów. Bardzo blisko tej akcji do John Wick 3..

Tyler Rake Ocalenie Online

Świetna gra aktorska obsady filmowej

I chociaż nie jest to film ze świetnymi aktorami, dobrze by było, gdyby Chris Hemsworth nie zrobił nowych sztuczek z poprzednimi rolami. Charyzma na ekranie jest przekonująca i wystarcza, aby być idealną do uzyskania tak imponującej wydajności. Początkowo autorzy starali się nie nadawać mu jednowymiarowego charakteru.

Krótko mówiąc, Netflix Tyler Rake: Salvation oferuje nam prawie dwie godziny zabawy i działań, które wywołują i wywołują emocje. Dostałem o wiele więcej niż się spodziewałem i mam nadzieję, że uruchomi więcej wersji Netflix. Naprawdę brakuje mi dobrego filmu i ile klasycznych gatunków widzisz (znam go na zawsze, ale potrzebuję też czegoś nowego). Tyler Tool nie jest jeszcze kontynuacją snu, choć muszę przyznać, że nie jest to wstyd. Jeśli podoba ci się ten produkt, mogę go tylko polecić. Zarezerwuj dwie godziny ekscytującej Tyler: Ocalenie.

Bardzo dobre kino akcji

Co może przynieść dobry film akcji? Po pierwsze, powinno być zabawne i rozrywkowe, zwykle poprzez skuteczne walki, strzelanie i raka. Tyler Rake: Ocalenie opiera się na tych podstawach i przyczynia się do tej spektakularnej grafiki i dźwięku. Historia może nie być zbyt oryginalna ani fikcyjna, ale co ważniejsze, jak mówią. Choreografia walki była oczywiście dobrze przemyślana i przemyślana. Szkoda, że ​​muzyka nie odgrywa tak istotnej roli w tych utworach – może przyciągać uwagę i wypełniać sceny, ale sama w sobie jest niezapomniana. W końcu nie spodziewałem się, że związek pomiędzy grabie a uratowanym chłopcem będzie wystarczająco inteligentny i profesjonalny, aby mógł z niego korzystać. To bardzo miły dodatek, który nadał temu imponującemu filmowi charakter. Środowisko produkcyjne różni się nieco od stylu Johna Wicka, ale fani serii na pewno nie będą się nudzić Tyler Rake: Ocalenie.

Tyler Rake: Ocalenie
Tyler Rake: Ocalenie
Tyler Rake: Ocalenie
Tyler Rake: Ocalenie
Tytuł oryginalny Extraction
Ocena widzów: 6.8 119,646 głosów
Cda | Zalukaj 7.4 2,338 głosów

Reżyser

Jon Mallard
Reżyser

Obsada

Udostępnienia2