What's happening?

The Fallout - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

The Fallout

The Fallout - CAŁY FILM ONLINE HD

Jan. 28, 2022USA96 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

O czym jest film The Fallout?

Vada (Jenna Ortega) zmienia się pod wpływem nowych znajomości, które nawiązuje w chwili żałoby, zmuszając ją do ponownego przemyślenia swoich relacji z rodziną, przyjaciółmi i swojego światopoglądu. W tym momencie zaczyna ryzykować, podejmując szereg działań, które wykraczają poza jej strefę komfortu i prowadzą ją na nieznane terytorium.

W trakcie filmu, więź Vady z Mią (Maddie Ziegler) pogłębia się w miarę jak spędzają razem coraz więcej czasu, a ona sama zaczyna odkrywać siebie na nowo w wyniku wydarzeń, które razem przeżyły. Ciekawie jest obserwować, jak życie może się odbijać od smutku i jak może to dać początek nowemu optymizmowi.

Minęły już prawie dwie dekady od czasu, kiedy mroczne indie, takie jak „Garden Condition” i „Donnie Darko”, a także piękny pełnometrażowy debiut Megan Park, „The Fallout”, dokonały podobnego odjazdu od fabuły w stronę psychologicznego stanu, i czas to uczcić. Posiadanie odwagi, by zadawać trudne pytania i pokory, by zaakceptować, gdy odpowiedzi nie są dostępne, to wspaniałe osiągnięcie. Najłatwiejszym sposobem na docenienie „The Fallout” jest obejrzenie go bez wcześniejszej wiedzy o tym, co się wydarzy.

Gdzie oglądać cały film The Fallout online?

W wyniku tego tragicznego wydarzenia, „The Fallout” stara się przedstawić żal i brutalność, których świadkami byli ocaleni. A jednocześnie stworzyć z tego coś pięknego, szczerego i emocjonalnego. Film miał swoją światową premierę na SXSW w 2021 roku i okazał się triumfem zarówno pod względem krytycznym, jak i komercyjnym. W Konkursie Filmów Narracyjnych otrzymał Główną Nagrodę Jury, Nagrodę Publiczności i Brightcove Illumination Award, a także nagrodę publiczności. Kiedy w styczniu 2022 roku trafi na antenę HBO Max, cała publiczność będzie mogła obejrzeć go po raz pierwszy. Finneas O’Connell, brat piosenkarki Billie Eilish, skomponował niezapomnianą muzykę do filmu, którą wykonała sama piosenkarka.

Na uwagę zasługuje niedawna premiera cały film Krime Story. Love Story online.

Vada (Ortega) ma szesnaście lat i przeżywa zupełnie przeciętny dzień. Po nagłym dostaniu okresu, Amelia (Lumi Pollack) siedzi na tylnym siedzeniu samochodu ze swoim najlepszym przyjacielem Nickiem (Will Ropp), kiedy dochodzi do incydentu. Podczas gdy Vada jest w toalecie i rozmawia ze swoją popularną koleżanką z klasy Mią, jej świat zostaje wywrócony do góry nogami (Maddie Ziegler). Jednak, pomimo fizycznej rekonwalescencji, Vada nadal pozostaje skorupą dawnej siebie, niezdolną do pójścia naprzód. W miarę jak jej przyjaźń z Mią staje się coraz bardziej intymna, Vada ma coraz większe trudności z przystosowaniem się do nowego otoczenia.

Fakt, że wiele osób określiłoby Fallout jako obraz o szkolnej strzelaninie, nie oddaje sprawiedliwości temu, co udało się w nim pokazać twórcy Chan-wook Parkowi. Pomimo tego, że film opowiada o szkolnej masakrze, strzelec jest ledwie wspomniany, a jego intencje są w nim bardzo krótko omawiane, nie ma to jednak znaczenia. Cokolwiek się stało, ma wpływ na tych, którzy przeżyli i ich zdolność do dalszego życia. Smutek i trauma, tak jak w przypadku Fallouta, są trudne do zniesienia w prosty sposób. Przez cały film bohater i widzowie są zabierani w smutną podróż. Istnieje możliwość smutku, ale istnieje też możliwość odnalezienia śmiechu i radości. The Fallout jest doskonałym doświadczeniem dla wszystkich, którzy nie są jeszcze całkowicie znieczuleni na codzienne tragedie, o których słyszymy w wiadomościach.

The Fallout
The Fallout
The Fallout
The Fallout
The Fallout
The Fallout
The Fallout
The Fallout
Tytuł oryginalny The Fallout
Ocena widzów: 7.2 1,127 głosów
Cda | Zalukaj 7.7 42 głosów

Reżyser

Megan Park
Reżyser

Obsada

Julie Bowen isPatricia Cavell
Patricia Cavell
Niles Fitch isQuinton Hasland
Quinton Hasland
Will Ropp isNick Feinstein
Nick Feinstein
Lumi Pollack isAmelia Cavell
Amelia Cavell
John Ortiz isCarlos Cavell
Carlos Cavell
Austin Zajur isDan Bonavure
Dan Bonavure
Udostępnienia3