What's happening?

Przez moje okno - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Przez moje okno

Przez moje okno - CAŁY FILM ONLINE HD

Feb. 04, 2022Spain112 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Gdzie oglądać cały film Przez moje okno online?

Przez moje okno to romantyczny film dla młodzieży. Został wyprodukowany w Hiszpanii. Raquel jest młodą kobietą, która w trakcie filmu jest zauroczona swoim sąsiadem, Aresem. Od lat ma go na oku, ale nigdy z nim nie rozmawiała.

Hiszpańską komedię romantyczną „Przez moje okno” będzie można oglądać na Netflixie. Choć rozczarowuje fakt, że w tym filmie brakuje elementu romantycznego czy humorystycznego, to nie o to chodzi. Podobnie jak w przypadku „365 dni”, jest to kolejny przykład szkodliwego trendu romantyzowania patologii i wykorzystywania kobiet, przedstawianych jako naiwne piękności pod skrzydłami przystojnego bogacza. Niezdrowo zafascynowane uczucia osoby są w tej sytuacji wykorzystywane do sprawowania nad nią kontroli.

Romantyczna komedia czyli film Przez moje okno

Raquel jest zauroczona Aresem. Mimo dobrego wyglądu sąsiada, nigdy z nim nie rozmawiała. Jej celem jest rozkochanie go w sobie, dlatego trzyma się od niego z daleka. Inaczej jest w przypadku Raquel. Aby zrealizować swoje ambicje, nie boi się stracić niczego, nawet siebie. Adrián Guerra i Nuria Valls są autorami scenariusza i producentami filmu, który wyreżyserował Marçal Forés. Zarówno Adrián Guerra, jak i Nuria Valls występują w filmie Guerry i Vallsa. Aktorzy i aktorki, tacy jak Clara Galle, Eric Masip, Natalia Azahara, Emilia Lazo, Guillermo Lasheras i Pilar Castro, to tylko niektóre ze znanych nazwisk występujących w filmie, który został nakręcony w Hiszpanii. Przez moje okno, autorstwa Ariany Godoy i opublikowana w 2012 roku, jest inspiracją dla tego filmu.

Jest to filmowa adaptacja powieści Ariany Godoy. Postać o imieniu Rachel pojawia się zarówno w powieści, jak i w filmie. Ares, jej zamożny i dobrze zbudowany sąsiad, od dłuższego czasu podbija jej serce. Nie ma nic, czego by o nim nie wiedzieli, nawet jego zajęcia czy ludzie, z którymi się zadaje. W dodatku jej laptop jest zaśmiecony jego zdjęciami. Obecnym celem Rachel jest zdobycie serca sąsiada z sąsiedztwa. Na razie, moje przeprosiny. Po dowiedzeniu się, że jej Wi-Fi został naruszony i że jej hasło zostało skradzione przez sąsiada, nasza bohaterka ma totalną załamkę.

Musicie sprawdzić również cały film Miłość, Seks & Pandemia online!

Bardzo ambitne i dobre kino

Po obejrzeniu „Przez moje okno” nie będziecie w stanie wyrzucić go z pamięci. To jest wydarzenie na mniejszą skalę. Ci ludzie są szaleni i angażują się w najróżniejsze aktywności seksualne, zarówno w typowych, jak i niekonwencjonalnych okolicznościach. Jesteśmy w związku, który wcale nie jest romantyczny, ale oboje jesteśmy przekonani, że jest. Mamy bogatego i nieosiągalnego wspaniałego faceta, tyrana i szarą myszkę, która okazuje się ukrywać o wiele więcej niż się spodziewaliśmy.

Główna bohaterka Raquel, nastolatka, przez cały film przyznaje, że coś czuje do swojego bogatego sąsiada, starszego mężczyzny. Po włamaniu się do komputera atrakcyjnej młodej kobiety, Ares kradnie jej hasło do sieci Wi-Fi. Jak pokazano w filmie, jak tylko dowiaduje się, że ona coś do niego czuje, zaczyna zachowywać się jak kompletny palant.

Przez moje okno vod film po polsku

Kiedy chłopak po raz pierwszy spotyka swoją nową przyjaciółkę, nie ma żadnych pytań związanych z tytułem. Ares wykorzystuje tę okoliczność, angażując się w coraz bardziej ryzykowne kontakty seksualne z dziewczyną, ostatecznie doprowadzając do ich stosunku. Nie zważając na to, że jest to pierwsze spotkanie Aresa z Raquel, jest on zdeterminowany, by zachować swoją reputację „ostatniego palanta”. Gdy tylko konferencja się kończy, traktuje ją tak, jakby jej tam w ogóle nie było, wracając do swojej konsoli do gier, by dalej ją obrażać.

Najgorsze w tym wszystkim jest to. Ilekroć bohaterka słyszy wiele głupich obietnic przemiany, myśli, że trzeba ją zdobywać na nowo. W następstwie sekwencji seksualnych, którym towarzyszy radosna muzyka, wydaje się, że wreszcie będą mogli żyć długo i szczęśliwie.

Przez moje okno
Przez moje okno
Przez moje okno
Przez moje okno
Przez moje okno
Przez moje okno
Przez moje okno
Przez moje okno
Tytuł oryginalny A través de mi ventana
Ocena widzów: 5.5 3,110 głosów
Cda | Zalukaj 7.9 1,015 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0