What's happening?

Nowi mutanci - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Nowi mutanci

Nowi mutanci - CAŁY FILM ONLINE HD

Apr. 01, 2020US. 8.3
Twoja ocena: 1
8.1 7 głosy

Nowi Mutanci – Oglądaj Online

Nowi mutanci – amerykański fantastycznonaukowy film grozy na podstawie serii komiksów o grupie superbohaterów o tej samej nazwie wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię odpowiedzialny jest Josh Boone, który napisał scenariusz razem z Knate Lee.

Gdzie oglądać cały film Nowi Mutanci online?

„Nowi Mutanci” (Org. The New Mutants) – to film , który w polskim kinie premierę ma 4 kwietnia 2020 roku. Jest to film z gatunku Sci-Fi oraz akcji. Zdjęcia do filmu odbywały się w Bostonie a odpowiedzialną osobą był Peter Deming. Sceny do filmu była kręcone w niezbyt przyjemnej scenerii , jest to 150-letni opuszczony szpital psychiatryczny. Z początkowych plotek mowa była o tym , że będzie to horror/sci-fi jednak to tylko spekulacje. W ostateczności niestety film nie będzie miał powiązań z gatunkiem horroru. Film napisany jest na podstawie serii komiksów Marvel Comics. Moim zdaniem najlepszej wytwórni jeżeli chodzi o superbohaterów ,znanej z takich filmów.

Nowi Mutanci Online dostępne z polskim lektorem lub napisami

Film nowi mutanci w wersji online początkowo miał zadebiutować w polskich kinach już w kwietniu 2018 roku ,lecz studio 20th Century Fox zbyt mocno ingerowało w plany i wizję reżysera. Według obecnych wersji film ma trafić do kin jako oryginał. W obsadzie filmu zobaczyć będziemy mieli okazję znanego z serialu Stranger Things Charlie’go Heaton’a. Anya Taylor-Joy znana z filmu „Glass (2019)”, czy Maisie Williams znana z serialu „Gry o Tron”.

Nowi mutanci online PL

Czego możemy spodziewać się po całym filmie Nowi Mutanci z 2020 roku ?

20th Century Fox wraz ze studiem Marvel Entertainment to na pewno bardzo dobra kombinacja by powstało coś na prawdę dobrego. Akcja filmu new mutants online przenosi nas do odciętego całkowicie od świata szpitala , w którym przetrzymywani są mutanci. Zmuszeni są oni walczyć o przetrwanie i własne życie ,pomogą im w tym ich nadprzyrodzone moce oraz przyjaźń. Ciekawostką jest to ,iż film miał kilka razy przekładaną datę premiery , na początku był to 13 kwietnia 2018 roku , później 22 lutego 2019 roku a następnie 2 sierpnia 2019, natomiast ostatecznie będzie to 4 kwietnia 2020 roku. Mamy tylko nadzieję ,że nic nie stanie na przeszkodzie wytwórni filmowej i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Film wyczekujemy od dłuższego czasu właśnie ze względu na przesuwające się premiery. W naszym serwisie obejrzysz Nowi mutanci cały film- zachęcamy do obejrzenia najnowszej produkcji Marvel Studio , znanej wytwórni filmowej z takich filmów jak „Spider-Man„.

Nowi Mutanci Online

Czy Nowi mutanci online to będzie hit w 2020 roku?

Film ten trafi do kin 26 sierpnia. Akcja horroru rozgrywa się w odciętym od świata szpitalu, w którym pod opieką psychiatryczną znajduje się grupa młodych mutantów. W jednej roli – Maisie Williams lub Arya Stark z „Game of Thrones”. Warto zauważyć, że produkcja nowi mutanci były pierwotnie tylko spin-offem z serii X-Men. Film, który trafia do kin pod koniec wakacji, najwyraźniej luźno nawiązuje do przygód laptopa.

Nowi Mutanci to cały film skupiający się na mutantach, którzy dopiero odkrywają swoje umiejętności. Niedawne badanie przewidywało, że grupa wiekowa produkcji to PG-13, więc nie widzimy silnej krwi i krwi nasyconej krwią. Horror Marvela „nowi mutanci online pl dubbing” to zarówno popularna seria „Male X”, jak i oryginalna historia pierwotnego rozwoju. Wśród młodych mutantów, którzy dopiero dowiadują się, kim są i jak kontrolować swoją władzę, znane są młode gwiazdy, które są fanami wysokiej jakości filmów i seriali.

Kiedy zostanie wyemitowany pod koniec sierpnia, będzie to pierwszy pokaz dużej prezentacji studyjnej, po zamknięciu kin po pandemii. „Nowi Mutanci cały film” to ciekawy i obiecujący film o komiksie Marvel Universe, gatunku przypominającym horror science fiction. Obraz opowiada historię grupy pięciu młodych mutantów przetrzymywanych wbrew ich woli w tajemniczym ośrodku. Bohaterowie starają się zrozumieć swoje niezwykłe zdolności. Dla nich nie chodzi o ratowanie świata, chodzi o ratowanie własnego. Jeżeli wolisz filmy akcji, to wybierz John Wick 3 Online.

Nowi mutanci
Nowi mutanci
Nowi mutanci
Tytuł oryginalny The New Mutants
Ocena widzów: 8.3

Reżyser

Josh Boone
Reżyser

Obsada

Anya Taylor-Joy isIllyana Rasputin / Magik
Illyana Rasputin / Magik
Maisie Williams isRahne Sinclair / Wolfsbane
Rahne Sinclair / Wolfsbane
Charlie Heaton isSamuel Guthrie / Cannonball
Samuel Guthrie / Cannonball
Blu Hunt isDanielle Moonstar / Mirage
Danielle Moonstar / Mirage
Henry Zaga isRoberto da Costa / Sunspot
Roberto da Costa / Sunspot
Alice Braga isDr. Cecilia Reyes
Dr. Cecilia Reyes
Happy Anderson isReverend Craig
Reverend Craig
Thomas Kee isThomas Guthrie
Thomas Guthrie
Mickey Gilmore isCoal Miner
Coal Miner
Udostępnienia53