What's happening?

Oszust z Tindera - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Oszust z Tindera

Oszust z Tindera - CAŁY FILM ONLINE HD

Feb. 02, 2022United Kingdom114 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Oszust z Tindera online?

Ten film, „Oszust z Tindera”, można obejrzeć na Netflixie. Ostatnio stał się on o wiele bardziej popularny. „Profesjonalni” oszuści przekonują i okradają w tym filmie niczego nie podejrzewające ofiary.  Kiedy HBO wyemitowało program Oszust z Tindera, ustanowiło nowy rekord w liczbie widzów. Nowa historia o pierwszoplanowej postaci ważnej osoby pojawia się na portalu plotkarskim przynajmniej raz dziennie. Ponieważ tak wiele osób na całym świecie było zainteresowanych oglądaniem

Dokument Netflixa był bardzo szczegółowo omawiany przez wszystkich, którzy czytają media, od stron popkultury po publikacje plotkarskie. Reakcje ludzi na film były mieszane: niektórzy uważali, że jest genialny, podczas gdy inni uważali, że jest śmieszny. Było o nim głośno na stronach społecznościowych gwiazd TikTok, na kanałach YouTube typu „wszystko albo nic”, na kontach na Instagramie typu „know-it-all”, a także na antenach najbardziej prestiżowych stacji telewizyjnych. Podobnie jak w przeszłości, tak i teraz nie zabrakło kontrowersji wokół tytułu.

Oszust z Tindera to film, który robi furorę

„Oszust z Tindera” dopiero od niedawna dostępny jest na Netflixie w Stanach Zjednoczonych. Wszędzie robi furorę na pierwszych stronach gazet. Narracja prosto z thrillera, z groźną postacią czającą się w cieniu, dużą sumą pieniędzy i równie kluczowym zainteresowaniem miłosnym, jest trudna do wyobrażenia. Co więcej, historia nie miała miejsca sto lat temu, a bohaterowie żyją i mają się dobrze, więc to też jest prawdą.

Nawet Freud, z całą swoją wiedzą na temat ludzkiej psychologii i jej słabości, dałby się nabrać na podstęp przestępcy. W filmie „Oszust z Tindera” jest to pokazane. Jeśli chodzi o ludzką psychologię, przestępca jest tak błyskotliwy i kompetentny, że mógłby oszukać nawet Freuda. Kiedy jednak wyruszają, by pomścić podstępnego, współczucie szybko zmienia się w oczekiwanie. Choć ten przekręt nie zadziałałby na facetów, trudno mi sobie wyobrazić siebie w ich sytuacji.

Zobacz również cały film Przez moje okno online!

O czym opowiada cały film Oszust z Tindera

Nie może być zainteresowana mężczyzną, którego nie zna, bez zastosowania jakiegoś podstępu. Z drugiej strony, uważam, że wykorzystanie psychologii przez Simona było skuteczne, i jestem gotów w to uwierzyć. Faktem jest, że około 10 milionów dolarów zostało skradzionych kobietom na całym świecie przez tego człowieka. Dokonał on innego rodzaju rabunku.

Jeśli chodzi o wątek oszusta w debiucie reżyserskim Felicity Morris, to trzeba przyznać, że wykonała ona świetną robotę, dzięki której film wygląda normalnie. W dodatku jest naprawdę świetny. Oczywiście winna jest tu baśń. W końcu to Pernilla, jedna z ofiar Simona, postanowiła w końcu zrobić coś z „oszustwem miliardera”, za którego synem podawał się Simon i doprowadziła sprawę do końca.

To właśnie Ayleen, Cecilia i Pernilla tworzą trio kobiet. Jeśli chodzi o korzystanie z aplikacji randkowych, wiele osób zakłada, że wie, jak poznawać nowych ludzi i że są świadomi ryzyka. Jeśli nigdy nie byli zubożali, mogą tylko marzyć o codziennych lotach samolotem i kolacji w najbardziej luksusowych hotelach każdej nocy. Nie wahają się skorzystać z okazji do życia w innym stylu, gdy tylko się ona pojawi.

Produkcja, którą warto obejrzeć po polsku

Oszust z Tindera jest doskonałą ilustracją tego, jak to jest żyć z kimś, kto podziela wszystkie Twoje pozytywne cechy. Każdy z nas mógłby skorzystać na zwróceniu na to uwagi. Uwierzymy we wszystko, jeśli tylko sprawi to, że będziemy się wydawać źli. Bohaterem filmu jest Shimon Hayut, izraelski playboy. Udaje on miliardera, aby zdobyć więcej władzy i wpływów. Dzięki zdjęciom z wakacji na jachcie i miłych restauracji, w których popija wyborne wino, inne kobiety łatwo dają się mu omotać.

W filmie „Oszust z Tindera” wiele pań straciło nawet pół miliona dolarów. Jak się okazuje, nie jest to łatwe do wyłudzenia. Współpraca policji ponad granicami państw jest niezwykle trudna, a to jest szczególnie prawdziwe.

W dobrze opowiedzianej historii dokument Netflixa posuwa się do przodu w porządku chronologicznym i jest wymieszany z osobistą pocztą, zdjęciami i nagraniami audio z perspektywy ludzi. Zauważalny jest wzrost napięcia, jak również odczucia osób poszkodowanych. Pojawiają się łzy. Siłą filmu jest przyglądanie się początkom i końcom związków, a także działaniu emocji.

Oszust z Tindera
Oszust z Tindera
Oszust z Tindera
Oszust z Tindera
Tytuł oryginalny The Tinder Swindler
Ocena widzów: 7.4 15,080 głosów
Cda | Zalukaj 7 256 głosów
Udostępnienia0