What's happening?

Pływaczki - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Pływaczki

Pływaczki - CAŁY FILM ONLINE HD

Nov. 24, 2022Turkey134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Pływaczki online?

Ze scenami niebezpieczeństwa i brutalności seksualnej, Pływaczki to prawdziwie inspirująca historia o dwóch siostrach imigrantkach oparta na prawdziwych wydarzeniach. Yusra (Nathalie Issa) i Sarah Mardini (Manal Issa), dwie siostry, które uciekły przed konfliktem syryjskim do Europy, dają głos tym, którzy nie są reprezentowani. Siostry są inspiracją, ponieważ pomimo wyzwań dzielnie realizują swoje marzenia o zostaniu pływakami. Film podkreśla niektóre z niebezpieczeństw, z jakimi spotykają się migranci, pokazując, jak ludzie zrobią wszystko dla bezpieczniejszego życia. Szczególnie jedna sekwencja, która rozgrywa się w pontonie, jest szczególnie niepokojąca, ponieważ życie wielu bohaterów jest zagrożone. Żołnierz pokazuje, jak molestuje młodą kobietę, a w filmie dochodzi do próby gwałtu. Widzimy wybuchające bomby i snajperów strzelających do ruchomych celów w Syrii. Czasami używany jest obraźliwy język, a bohaterowie mogą być widziani, jak palą fajkę wodną podczas palenia sziszy.

Sprawdź też cały film Devotion. 

Pływaczki czyli historia, którą musisz zobaczyć

Pływaczki opowiada niezwykłą, prawdziwą historię Yusry (Nathalie Issa) i Sarah Mardini (Manal Issa), dwóch syryjskich uchodźców szukających schronienia w Europie. Obie uwielbiają pływać, przy czym ta pierwsza jest bardzo utalentowana i stara się zakwalifikować do nadchodzących Igrzysk Olimpijskich w Rio. Po pełnej niebezpieczeństw podróży docierają do Niemiec, gdzie spotykają trenera Svena (Matthias Schweighöfer), który wierzy, że marzenie Yusry może się spełnić.

Ten biograficzny film łączy ponadczasowe tropy kina sportowego z ważnymi, przejmującymi ideami. Sally El Hosaini współtworzyła The Swimmers z uznanym autorem Jackiem Thorne’em i wyreżyserowała go po raz pierwszy od dziesięciu lat. Powstał film, który ma wiele do powiedzenia, ale nie rezygnuje z rozrywkowej atrakcyjności. Jest przejmujący i podnoszący na duchu, ale też pełen nadziei i otuchy.

Sprawdź też wpis Wendell i wild online.

Biograficzny film o nazwie Pływaczki online

Jest tu wiele znakomitych kreacji, ale na szczególne uznanie zasługuje debiutantka Nathalie Issa. Jej prawdziwa siostra Manal, która miała już długą listę filmowych osiągnięć, po prostu zasugerowała, by jej młodsza siostra przyjęła rolę ekranowego rodzeństwa. Młoda osoba dołączyła do zespołu bez wcześniejszego doświadczenia i dostarczyła imponujący, poruszający występ. Na pewno zobaczymy ją jeszcze nie raz po tym filmie. Miejmy nadzieję, że El Hosaini nie będzie czekać kolejnych dziesięciu lat na swój następny film.

Pływaczki
Pływaczki
Pływaczki
Pływaczki
Pływaczki
Tytuł oryginalny The Swimmers
Ocena widzów: 7.4 19,533 głosów
Cda | Zalukaj 7.582 255 głosów

Reżyser

Obsada

Manal Issa isSarah Mardini
Sarah Mardini
Nathalie Issa isYusra Mardini
Yusra Mardini
Ali Soliman isEzzat Mardini
Ezzat Mardini
Kinda Alloush isMervat Mardini
Mervat Mardini
Carlotta De Gregori isMarlena Kristov (Olympic swimmer)
Marlena Kristov (Olympic swimmer)
Udostępnienia0