What's happening?

Devotion - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Devotion

Devotion - CAŁY FILM ONLINE HD

Nov. 23, 2022138 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Devotion online?

Dramat historyczny Devotion oparty jest na książce historyka wojskowego Adama Makosa. Film o prawdziwej przyjaźni, która rozwinęła się między pierwszym czarnoskórym lotnikiem Marynarki Wojennej, chorążym Jesse Brownem a porucznikiem Tomem Hudnerem. Film przedstawia działania wojskowe w czasie konfliktu, w wyniku których podczas niebezpiecznej misji giną ludzie w wyniku walki powietrznej, ostrzału z ziemi i ognia przeciwlotniczego.

Jednym z przykładów jest pilot, który zamiast wylądować na lotniskowcu, rozbija się w wodzie i ginie. Zgodnie z okresem, wiele dorosłych postaci, zarówno wojskowych jak i cywilów, pali papierosy, a marynarze i żołnierze oddają się piciu i flirtowaniu podczas urlopu we Francji. Oddana para małżeńska jest postrzegana jako tańcząca, całująca się i przytulająca.

Podczas oglądania jako rodzina można omówić tło historyczne, lekcje o dodatkowych trudnościach i jawnych uprzedzeniach, z jakimi borykali się pierwsi czarni marynarze i żołnierze, oraz dlaczego jest to historia nie tylko o przekraczaniu linii koloru, ale także o przyjaźni i zaangażowaniu.

Film Devotion – o czym opowiada?

Film DEVOTION opowiada o tym, jak porucznik Thomas i chorąży Jesse – pierwszy w kraju czarny pilot marynarki wojennej, rozwinęli silną więź. Jesse, pochodzący z Hattiesburga w stanie Mississippi, jest początkowo nieufny wobec Toma. Jednak w miarę poznawania się, Tom pokazuje, że nie jest zwykłym gliną. Podczas gdy Tom jest żonaty ze swoją karierą. Jesse, który woli pozostać sobą, ma kochającą żonę Daisy (Christina Jackson) i młodą córkę w domu. Jako członkowie 32 Dywizjonu Myśliwskiego Marynarki Wojennej w 1950 roku, trafiają na szkolenie z trudnym do wylądowania F4U Corsair. W trakcie szkolenia i przygotowań do udziału w wojnie koreańskiej między dwojgiem ludzi nawiązuje się więź, która kończy się heroicznym poświęceniem w walce.

Devotion – warto obejrzeć film?

Biograficzny dramat wojenny o pierwszym czarnoskórym pilocie Marynarki Wojennej zmienia się w poruszające studium postaci dzięki występom Majorsa i Powella. Reżyser J.D. Dillard korzysta z nagradzanej książki Adama Makosa o historii wojskowości, w adaptacji Jake’a Crane’a i Jonathana Stewarta. Chociaż film ma tylko dwie i pół godziny, udaje mu się objąć najważniejsze aspekty książki. Ich wspólne zaangażowanie w służbę i instytucjonalną bigoterię, z którą Brown spotkał się w zdegenerowanym wojsku. Jackson, która rozjaśnia każdą scenę, w której występuje jako wesoła, zachęcająca Daisy Jesse. Wykonuje wspaniałą pracę, podobnie jak Majors i Powell. Majors jest pokazany z cichą intensywnością, kontrolując swój gniew i walcząc o zachowanie opanowania.

Devotion
Devotion
Devotion
Tytuł oryginalny Devotion

Reżyser

J.D. Dillard
Reżyser

Obsada

Jonathan Majors isJesse Brown
Jesse Brown
Glen Powell isThomas J. Hudner Jr.
Thomas J. Hudner Jr.
Thomas Sadoski isDick Cevoli
Dick Cevoli
Joe Jonas isMarty Goode
Marty Goode
Joseph Cross isCharlie Ward
Charlie Ward
Daren Kagasoff isBill Koenig
Bill Koenig
Serinda Swan isElizabeth Taylor
Elizabeth Taylor
Nick Hargrove isCarol Mohring
Carol Mohring
Boone Platt isBuddy Gill
Buddy Gill
Udostępnienia0