What's happening?

Wielka 4 - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Wielka 4

Wielka 4 - CAŁY FILM ONLINE HD

Dec. 19, 2022Indonesia141 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Wielka 4 online?

W indonezyjskim filmie akcji „Wielka 4” policjantka łączy się w pary z czterema zabójcami, aby znaleźć zabójcę swojego ojca w 2022 roku. Na tym filmie jest dużo głośnej, darmowej przemocy. W niektórych zabójstwach strzeleckich głowy zostają odstrzelone, pozostawiając wystające z szyi rdzenie kręgowe. wszędzie krew. Małe dzieci patrzą z przerażeniem, jak snajperzy odstrzeliwują głowy złoczyńcom, podczas gdy oni krzyczą i płaczą w agonii. Film przedstawia również śmierć z powodu pchnięcia nożem w szyję i gardło, walki z użyciem bazook i karabinów szturmowych, a także noży, ciosów i kopnięć, spalonych kończyn i krwawych ran.

W THE BIG 4, szef czterech wysoce wykwalifikowanych zabójców decyduje, że nadszedł czas, aby przejść na emeryturę. Po tym, jak powstrzymali złych facetów, którzy przekształcili sierociniec w pierścień pobierania organów dla bogatych. Fakt, że Dina (Putri Marino), córka Petrusa, jest obecnie policjantką, przyspieszył jego przejście na emeryturę. Emerytura Petrusa jest jednak tylko chwilowa, gdy Dina wraca do domu, by odkryć go martwego.

Oglądaj też cały film Spider-Man : Lotus.

O czym opowiada fabuła filmu Wielka 4?

Dina jest teraz etycznym policjantem trzy lata później, a czterej zabójcy zniknęli. Dina ściga czterech zabójców na odległej wyspie, ponieważ chce zemścić się za śmierć swojego ojca. Teraz musi znaleźć metodę, aby przekonać ich do pomocy w odnalezieniu zabójcy. Morderca (Martino Lio) w końcu pojawia się w towarzystwie armii zbirów, którzy pomogą mu wyeliminować zabójców i wszystkich innych, którzy staną na jego drodze. Dina musi znaleźć sposób, by współpracować z zabójcami, mimo że nie ufa im, bo wojna się rozpoczęła.

Chociaż ten film jest wielki, oburzający i głupi, to jednak jest zabawny. Wielka czwórka jest tak ekstrawagancka, że w porównaniu z nią filmy i programy telewizyjne Baya i Tarantino wyglądają na stonowane. Przemoc od czasu do czasu zmierza w stronę slapsticku. Choć nie jest całkiem śmieszna na poziomie Three Stooges, nie jest też do końca poważna. Zawieszenie niewiary jest w tym przypadku rozciągnięte do granic możliwości, co kontynuuje utrwalony już schemat kiczowatych i stylizowanych filmów akcji.

Sprawdź też Korepetycje z życia online.

Czy Wielka 4 to produkcja dobra?

Mimo nieustannej akcji, czas trwania filmu wystawia na próbę naszą cierpliwość. Zamiast nadmiernie długich dwóch godzin i 21 minut, można było spokojnie skrócić go o połowę, jeśli nie więcej. Po prostu chce się już przejść do fabuły, kiedy wiemy, kim są dobrzy i źli ludzie. Prolog ciągnie się zdecydowanie za długo. Mimo to jest to naprawdę oryginalny film akcji, co jest niezwykłym osiągnięciem w dziedzinie, w której jest znacznie więcej klisz niż w innych gatunkach.

Wielka 4
Wielka 4
Wielka 4
Wielka 4
Tytuł oryginalny The Big 4
Ocena widzów: 6.1 1,436 głosów
Cda | Zalukaj 6.75 60 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0