What's happening?

Morbius - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Morbius Zalukaj Online

Morbius - ZALUKAJ ONLINE

Mar. 30, 2022108 Min.
Udostępnienia0
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy

Gdzie oglądać cały film Morbius online?

Michael Morbius, jedna z najbardziej intrygujących i problematycznych postaci uniwersum Marvela wytwórni Sony Pictures, zadebiutuje na dużym ekranie w najbliższym kinie z Jaredem Leto w roli Michaela Morbiusa. Celem doktora Morbiusa jest ratowanie życia innych ludzi, którzy cierpią na rzadką chorobę krwi. Zła część jego charakteru ujawnia się nawet wtedy, gdy wszystko wydaje się iść dobrze. Czy Morbiusowi uda się zasmakować w rzeczach, których dawno nie jadł, czy też dobro zwycięży w tej walce między dobrem a złem?
W filmie grany przez Leto Dr. Morbius, zaginiony od dwóch miesięcy, zostaje odnaleziony na statku towarowym. Oprócz zwiększonej szybkości i „nietoperzowego radaru” posiada on również zdolność śledzenia swoich prześladowców. Po bliższym przyjrzeniu się, okazuje się, że „leczenie” ma charakter wampiryczny. Wampiry były niegdyś biochemikami, którzy pracowali nad znalezieniem rozwiązania na swoje własne dolegliwości. Kiedy bohater przybiera postać wampira, zaczyna siać spustoszenie.

Zmiana studia – czy na plus?

W przeciwieństwie do filmów Marvel Studios, ten film nie jest dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures, jak Venom Toma Hardy’ego, który został wyprodukowany przez Sony Pictures. W roli Morbiusa, żywego wampira, występuje dr Michael Morbius, laureat Nagrody Nobla i nemezis Spider-Mana (który po raz pierwszy zadebiutował w komiksach Marvela jako wróg Spider-Mana). Choruje on na zagrażającą życiu chorobę krwi, którą musi leczyć, aby przeżyć. W tym czasie dochodzi do jego przemiany w „pseudowampira”, wyposażonego w echolokację i nienasycone pragnienie krwi.

Ponadto z teasera jasno wynika, że nie jest to produkcja Marvel Studios. Studio o raz pierwszy od dłuższego czasu zerwało kontakty z Morbiusem i jego filmami. Marvel Studios wyprodukowało zarówno Spider-Man: Homecoming, jak i Spider-Man: Far From Home. W rezultacie film jest produkowany „we współpracy z Marvelem”, co świadczy o posiadaniu konkretnych postaci przez kilka firm.

Z kolei Sony chce przypomnieć fanom o komiksowych początkach Morbiusa w filmie Spider-Man. W zwiastunie Morbius: Origins zawiera nawiązania do obu ostatnich filmów Marvela o Spider-Manie, a także do Venoma. Według plotek sęp Michael Keaton z filmu Spider-Man: Homecoming może, ale nie musi, ponownie wcielić się w rolę Morbiusa.

 

Morbius
Morbius
Morbius
Tytuł oryginalny Morbius
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.