What's happening?

Batman - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Batman Zalukaj Online

Batman - ZALUKAJ ONLINE

Mar. 01, 2022USA176 Min.PG-13
Udostępnienia0
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Batman powraca w 2022 roku

O filmie „Batman” zrobiło się głośno jeszcze przed opublikowaniem pierwszego zwiastuna. Dzięki wyborowi reżysera, obsadzie aktorskiej i uwagom producentów projekt ma wyrazistą wizję. Niewiele jest postaci, które po dłuższym czasie istnienia są naprawdę oryginalne. Stworzenie czegoś, co zaskoczy i zachwyci widzów, ma kluczowe znaczenie. Z tego powodu film musi być nie tylko hitem dla fanów, ale także dla tych, którzy w ten weekend wybiorą „Batmana” spośród innych filmów. Z tego powodu Matt Reeves, twórca filmu, użył różnych metod, ale w trakcie całego procesu filmowego zachował istotę i wyrazistość głównego bohatera, Gotham City i antagonistów Batmana.

Odkąd Batman przeniósł się do Gotham City ponad dwa lata temu, nie miał do czynienia ze złoczyńcą na miarę Człowieka-Zagadki. Mroczne podbrzusze miasta zmusi go w pewnym momencie do podjęcia śledztwa, gdy dojdzie do serii głośnych morderstw. Dodatkowo będzie musiał poradzić sobie z bandytami i własną przeszłością.

Gdzie oglądać cały film Batman online?

Przed premierą nowego filmu o Batmanie wielu wątpiło w aktorskie możliwości Belli i Edwarda, ale oni już wcześniej udowodnili sobie i branży filmowej, że podobnie jak wiele innych gwiazd występujących w czysto komercyjnych filmach skierowanych do nastolatków, mają ukryty pod powierzchnią talent. Ostatnio głośno zrobiło się o roli Stewart jako księżnej Diany w filmie biograficznym.Matt Reeves będzie odpowiedzialny za reżyserię nowego „Batmana”. Część fanów i krytyków Reevesa była entuzjastycznie nastawiona do „Wojny o planetę małp”, a inni nie byli zachwyceni.

Film Reevesa rozgrywa się w Gotham City, a Batman jest już znany na całym świecie. Choć wczesne wychowanie Bruce’a Wayne’a nie jest dogłębnie wyjaśnione, Reeves wplata w fabułę ból, jakiego doznał po stracie rodziców, w tak subtelny sposób, że nikt nie ma wątpliwości, dlaczego Bruce Wayne nie lubi złoczyńców.

Co intrygujące, Reeves w żadnym momencie produkcji filmu nie pokazuje Bruce’a jako projektanta swoich „zabawek”. Pod koniec kilku pierwszych miesięcy przebrany napastnik zdążył już wzbudzić strach w szeregu przestępców. Są oni na przemoczonych ulicach pokręconej metropolii, potykając się z jednego oszustwa na drugie. W rolę Jamesa Gordona wcielił się Jeffrey Wright. Kiedy jedyna osoba, na którą może liczyć, wierząca w jego dobre intencje, pozwala mu pomóc w śledztwie, jest zachwycony. Choć wielu policjantów nie lubi człowieka w stroju nietoperza, wciąż jest ich kilku.

Batman po raz kolejny patroluje ulice Gotham

Po raz drugi Batman zostaje wysłany do patrolowania ulic Gotham City. Nawet jeśli nie wszyscy są z komiksów, miasto opanowało wielu paskudników. Zwykli przestępcy, tacy jak oni, traktują ulice jak swoje własne. Każdy, kto stanie im na drodze, jest bestialsko bity. W policji jest za mało funkcjonariuszy, żeby wszystko było bezpieczne i uporządkowane. Inna możliwość jest taka, że wolą nie narażać swojej reputacji, opowiadając się po stronie zwykłych ludzi. I tu właśnie wkracza Batman, wypełniając pustkę i stając w obronie tych, którzy nie cieszą się szacunkiem, na jaki zasługują ze strony reszty świata”. Pomimo tego wszystkiego, Batman wciąż uczy się nowych rzeczy i staje się coraz bardziej biegły w swojej pracy. Choć większość policjantów nim gardzi, ma wśród nich kilku zwolenników. Z tego powodu nietoperze są zatrudniane przynajmniej w miastach. Są przerażeni za każdym razem, gdy widzą go na niebie. Jego celem jest uświadomienie ludziom, że w mieście czai się superbohater. Pojawia się on jak gdyby z powietrza.

W tej sytuacji borykają się oni z poczuciem winy i frustracją. Jeśli chodzi o jego misję, Batman nie przejmuje się tym, co myślą o nim inni. Niestrudzenie pracuje nad przywróceniem bezpieczeństwa w Gotham City, mimo że od czasu jego pierwszego pojawienia się w mieście wzrosła liczba przestępstw. Ta historia ma o wiele więcej wspólnego z rzeczywistością, niż wynika z dotychczasowych doniesień. W Gotham City grasuje tajemnicza postać, która chce zlikwidować skorumpowane władze i policję. Gdy tylko Człowieczek-Zagadka dołącza do drużyny Mrocznego Rycerza, jego udział w spisku terrorystów zostaje utrzymany w tajemnicy.

Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Tytuł oryginalny The Batman
Ocena widzów: 9.2 2,455 głosów
Cda | Zalukaj 8.4 155 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.