What's happening?

Batman - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Batman

Batman - CAŁY FILM ONLINE HD

Mar. 01, 2022USA176 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Batman powraca w 2022 roku

O filmie „Batman” zrobiło się głośno jeszcze przed opublikowaniem pierwszego zwiastuna. Dzięki wyborowi reżysera, obsadzie aktorskiej i uwagom producentów projekt ma wyrazistą wizję. Niewiele jest postaci, które po dłuższym czasie istnienia są naprawdę oryginalne. Stworzenie czegoś, co zaskoczy i zachwyci widzów, ma kluczowe znaczenie. Z tego powodu film musi być nie tylko hitem dla fanów, ale także dla tych, którzy w ten weekend wybiorą „Batmana” spośród innych filmów. Z tego powodu Matt Reeves, twórca filmu, użył różnych metod, ale w trakcie całego procesu filmowego zachował istotę i wyrazistość głównego bohatera, Gotham City i antagonistów Batmana.

Odkąd Batman przeniósł się do Gotham City ponad dwa lata temu, nie miał do czynienia ze złoczyńcą na miarę Człowieka-Zagadki. Mroczne podbrzusze miasta zmusi go w pewnym momencie do podjęcia śledztwa, gdy dojdzie do serii głośnych morderstw. Dodatkowo będzie musiał poradzić sobie z bandytami i własną przeszłością.

Gdzie oglądać cały film Batman online?

Przed premierą nowego filmu o Batmanie wielu wątpiło w aktorskie możliwości Belli i Edwarda, ale oni już wcześniej udowodnili sobie i branży filmowej, że podobnie jak wiele innych gwiazd występujących w czysto komercyjnych filmach skierowanych do nastolatków, mają ukryty pod powierzchnią talent. Ostatnio głośno zrobiło się o roli Stewart jako księżnej Diany w filmie biograficznym.Matt Reeves będzie odpowiedzialny za reżyserię nowego „Batmana”. Część fanów i krytyków Reevesa była entuzjastycznie nastawiona do „Wojny o planetę małp”, a inni nie byli zachwyceni.

Film Reevesa rozgrywa się w Gotham City, a Batman jest już znany na całym świecie. Choć wczesne wychowanie Bruce’a Wayne’a nie jest dogłębnie wyjaśnione, Reeves wplata w fabułę ból, jakiego doznał po stracie rodziców, w tak subtelny sposób, że nikt nie ma wątpliwości, dlaczego Bruce Wayne nie lubi złoczyńców.

Co intrygujące, Reeves w żadnym momencie produkcji filmu nie pokazuje Bruce’a jako projektanta swoich „zabawek”. Pod koniec kilku pierwszych miesięcy przebrany napastnik zdążył już wzbudzić strach w szeregu przestępców. Są oni na przemoczonych ulicach pokręconej metropolii, potykając się z jednego oszustwa na drugie. W rolę Jamesa Gordona wcielił się Jeffrey Wright. Kiedy jedyna osoba, na którą może liczyć, wierząca w jego dobre intencje, pozwala mu pomóc w śledztwie, jest zachwycony. Choć wielu policjantów nie lubi człowieka w stroju nietoperza, wciąż jest ich kilku.

Batman po raz kolejny patroluje ulice Gotham

Po raz drugi Batman zostaje wysłany do patrolowania ulic Gotham City. Nawet jeśli nie wszyscy są z komiksów, miasto opanowało wielu paskudników. Zwykli przestępcy, tacy jak oni, traktują ulice jak swoje własne. Każdy, kto stanie im na drodze, jest bestialsko bity. W policji jest za mało funkcjonariuszy, żeby wszystko było bezpieczne i uporządkowane. Inna możliwość jest taka, że wolą nie narażać swojej reputacji, opowiadając się po stronie zwykłych ludzi. I tu właśnie wkracza Batman, wypełniając pustkę i stając w obronie tych, którzy nie cieszą się szacunkiem, na jaki zasługują ze strony reszty świata”. Pomimo tego wszystkiego, Batman wciąż uczy się nowych rzeczy i staje się coraz bardziej biegły w swojej pracy. Choć większość policjantów nim gardzi, ma wśród nich kilku zwolenników. Z tego powodu nietoperze są zatrudniane przynajmniej w miastach. Są przerażeni za każdym razem, gdy widzą go na niebie. Jego celem jest uświadomienie ludziom, że w mieście czai się superbohater. Pojawia się on jak gdyby z powietrza.

W tej sytuacji borykają się oni z poczuciem winy i frustracją. Jeśli chodzi o jego misję, Batman nie przejmuje się tym, co myślą o nim inni. Niestrudzenie pracuje nad przywróceniem bezpieczeństwa w Gotham City, mimo że od czasu jego pierwszego pojawienia się w mieście wzrosła liczba przestępstw. Ta historia ma o wiele więcej wspólnego z rzeczywistością, niż wynika z dotychczasowych doniesień. W Gotham City grasuje tajemnicza postać, która chce zlikwidować skorumpowane władze i policję. Gdy tylko Człowieczek-Zagadka dołącza do drużyny Mrocznego Rycerza, jego udział w spisku terrorystów zostaje utrzymany w tajemnicy.

Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Tytuł oryginalny The Batman
Ocena widzów: 9.2 2,455 głosów
Cda | Zalukaj 8.4 155 głosów

Reżyser

Matt Reeves
Reżyser

Obsada

Robert Pattinson isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Zoë Kravitz isSelina Kyle / Catwoman
Selina Kyle / Catwoman
Paul Dano isEdward Nashton / The Riddler
Edward Nashton / The Riddler
Jeffrey Wright isLt. James Gordon
Lt. James Gordon
John Turturro isCarmine Falcone
Carmine Falcone
Peter Sarsgaard isDistrict Attorney Gil Colson
District Attorney Gil Colson
Andy Serkis isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Colin Farrell isOswald 'Oz' Cobblepot / The Penguin
Oswald 'Oz' Cobblepot / The Penguin
Alex Ferns isCommissioner Pete Savage
Commissioner Pete Savage
Jayme Lawson isBella Reál
Bella Reál
Udostępnienia0