What's happening?

Czarownica 2 - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Czarownica 2

Czarownica 2 - CAŁY FILM ONLINE HD

Oct. 16, 2019US. 118 Min.
Twoja ocena: 1
7.6 59 głosy

Gdzie oglądać cały film Czarownica 2 online?

Jest to kontynuacją poprzedniej części , w której serce słynnej Diaboliny zostało zranione i skrzywdzone przez mężczyznę. Przez faceta ucierpiała niewinna dziewczynka córka króla Aurora, na która rzucono klątwę. Tym razem będziemy mogli dowiedzieć się jak wyglądają relację pomiędzy dwoma kobietami, w trakcie wielu zmagań i walk o ocalenie pięknego magicznego miejsca oraz żyjących tam stworzeń. Główną rolę w filmie odgrywa Angelina Jolie, która występowała w poprzedniej części „Czarownica – Maleficent„. Światowa premiera filmu miała miejsce 30 września 2019 w Los Angeles. W Polsce było to 18 października tego samego roku. Sama premiera filmu była bardzo huczna. Uczestniczyła cała obsada filmu oraz specjalnie zaproszeni goście na to wydarzenie. Nie zabrakło również czerwonego dywanu oraz mnóstwa wywiadów prasowych. Dystrybutorem filmu tak jak w poprzedniej części jest znana wytwórnia filmowa Disney.

Czarownica 2 cały film

W filmie główną postać Czarownicy rolę odgrywa piękna aktorka Angelina Jolie. U jej boku natomiast Aurore gra Elle Fanning, która uczestniczyła już w poprzedniej wersji tego filmu. Na słowa uznania zasługuje również postać znanego kruka, którego rolę odgrywa Sam Riley.
Jak już mieliśmy okazję dowiedzieć się z fabuły film skończył się szczęśliwie a z pozoru zła i charyzmatyczna postać Diaboliny, okazała się tak na prawdę dobrą, szczerą i troskliwą osobą.

Olbrzymi sukces całego filmu Maleficent: Mistress of Evil

Prawdą jest, że to głównie dzięki wspaniałej grze aktorskiej oraz pięknej urodzie Angeliny Jolie film zawdzięcza tak ogromny sukces. Kwota jaką zarobił film do tej pory robi ogromne wrażenie ,gdyż jest to prawie 800 mln dolarów zysku. Wynik ten jest znakomity biorąc pod uwagę to, że budżet filmowy wynosił cztery razy mniej. Angelina Jolie jako bohaterka bez wątpienia skradła serca milionów osób przez ekranami swoich urządzeń. Film Disneya nawiązuje do baśni Charles’a Parraulta pt. „Śpiąca Królewna”, która wydana była 1959 roku. Zdecydowanie polecamy obejrzeć pierwszą jak i drugą część filmu. Żaden z widzów nie ma prawa zawieźć się, oglądając tak doskonały pod wieloma względami film. Mam ogromną nadzieję, że w najbliższym czasie ujrzymy w świetle dziennym trzecią odsłonę tej znakomitej serii.

Akcja filmu „Czarownica 2” toczy się pięć lat po premierze Diaboliny. Aurora zasiada na tronie Królowej Puszczy i stara się pomóc mieszkańcom w ich drobnych problemach. Wydaje się, że szczęście nigdy się nie kończy – zwłaszcza gdy Aurora poślubia księcia na Filipinach – mężczyźnie swoich marzeń i przyjacielowi, bez którego nie wyobraża sobie życia. Co najgorsze, Diabolina i Aurora są zapraszani na uroczystą kolację, aby uczcić swoje zaręczyny. Istnieje również związek między Kniei (miejscem, w którym żyje niezliczona ilość kolorowych magicznych stworzeń) a królestwem Ulsted. Nic dziwnego, że nie wpływa to na gust konkretnej osoby, która w ogóle nie zatrzymuje się, aby uniknąć sojuszu.

Wspaniała historia Disneya

Oto jedna ze wspaniałych historii Disneya, która specjalizuje się, że zdajesz sobie sprawę, że studio ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Komplikacja nie została rozwiązana jak w pierwszej części, ale to nie znaczy, że fani Diaboliny nie mają dostępu do ważnych informacji o fanach. Chociaż poprzednia część podobała mi się bardziej, nie mogę nazwać tego złym serialem filmowym. Dla mnie jest gorszy niż pierwszy, ale są też „dwa” bardzo oczywiste punkty.

Czarownica 2 opowiada o swoim oczekiwanym małżeństwie z księciem Filipem Aurorą. Małżeństwo łączy jednocześnie dwa królestwa, świat ludzi i cudowne istoty. Jednak klimat między dwiema grupami nie jest zbyt pozytywny. Emocje nie ustają podczas uroczystej kolacji z Aurorą, Diaboliną, Filipem i ich rodzicami, królem Janem i królową Ingrit.

Historia drugiej wiedźmy wydaje się nieco skomplikowana, ale w rzeczywistości jest dość liniowa. Część chaosu jest spowodowana głównie zbieraniem wątków – m.in. przygotowaniami ślubnymi, dramatem wygnanych czarnych wróżek czy spiskiem zamku.

Fantastyczna szata graficzna Czarownicy 2

Trzeba jednak przyznać, że wszystko jest przedstawione przejrzyście i przyjemnie w pięknym środowisku graficznym. Kwitnący las wygląda bardzo magicznie, wszystkie wróżki i stworzenia będą urocze, kolorowe, a dzieci będą bardzo kochać i oszukiwać dorosłych. Projekt kostiumów zasługuje na szczególną pochwałę – różne plemiona czarnych wróżek noszą kostiumy kultury światowej oraz pełne wyobraźni.

Nie jest to ani pierwszy, ani ostatni przypadek w Hollywood. Problem z Czarownicą 2 jest inny – nie dość, że nie wiedział jak postąpić, to miał też sporo pieniędzy. Wielkie pole bitwy to oczywiście klejnot, ale nie może istnieć samodzielnie. Cały film łączy w sobie szereg niepotrzebnych i nieudanych sekwencji, które z czasem nie tylko zapamiętamy, ale także zburzymy pozytywne wrażenie naszego poprzednika.

Nie zmienia to jednak faktu, że przesłanie nowej wersji klasycznej opowieści jest niezwykle atrakcyjne. Archetypowa historia Disneya odnajduje całkowicie nowoczesne motywy. Dziedzictwo Czarownicy 2 jest oczywiste dla wszystkich, nie tylko dla młodszych widzów. Uprzedzenia, szkodliwe stereotypy i lęk przed innością prowadzą do wstydu, zamieszania i krzywdy.

 

Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Tytuł oryginalny Maleficent: Mistress of Evil
Ocena widzów: 7,2
Cda | Zalukaj 7.2 1,861 głosów

Reżyser

Obsada

Angelina Jolie isMaleficent
Maleficent
Elle Fanning isPrincess Aurora
Princess Aurora
Michelle Pfeiffer isQueen Ingrith
Queen Ingrith
Harris Dickinson isPrince Phillip
Prince Phillip
Sam Riley isDiaval
Diaval
David Gyasi isPercival
Percival
Udostępnienia146