What's happening?

Dzika ekipa - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Dzika ekipa

Dzika ekipa - CAŁY FILM ONLINE HD

Dec. 03, 2021Australia92 Min.PG
Twoja ocena: 0
1 1 głos

Gdzie oglądąć cały film Dzika ekipa online?

Dzika ekipa to inaczej wściekłe na zamknięcie w domu dla gadów i publiczne wyśmiewanie ich jako potworów, zwierzęta planują brawurową ucieczkę do Outback, gdzie mogą żyć swobodnie bez obawy przed zemstą. Liderem grupy jest Maddie (Isla Fisher), śmiertelnie niebezpieczny wąż o miłym sercu, do którego dołączają Zoe (Manda Tapsell), Frank (Guy Pearce) i Nigel (James Franco), delikatny skorpion (Angus Imrie).

Maddie i inni są zobowiązani do podjęcia Pretty Boy, uroczy, ale kłopotliwe koala, wraz z nimi, gdy nieoczekiwanie dołącza do ich ucieczki. Chaz (Eric Bana) i jego szukający przygód mini-elf, którzy również uciekają przed policjantami, ścigają ich w jeżącą włos na głowie i przezabawną podróż po Australii (Diesel La Torraca).

To animowana opowieść, która pokazuje, że to, że coś jest inne, nie musi oznaczać, że jest złe. Reżyserują Clare i Harry Cripps, a w rolach głównych występują Rachel House, Keith Urban, Celeste Barber, Wayne Knight, Lachlan Power i Jack Weaver. Nie znaczy to jednak, że nie jest estetycznie przyjemny film do oglądania online.

Mimo intrygującej przesłanki, podstawowe założenie „Powrotu do Outbacku” mogłoby mieć nieco więcej zwrotów akcji w królestwie zwierząt między słodkimi i przytulnymi stworzeniami, które ludzie kochają, a innymi, które ludzie uważają za brudne, niebezpieczne lub przerażające. W przeciwieństwie do filmu, w którym wszystkie one są przedstawiane jako potwory w zoo w Sydney, gdzie mieszkają, scenariusz Crippsa zawiera podstawowy kwartet postaci z przeciwnego obozu, które w środku są pluszowymi misiami.

Dzika ekipa czyli film animowany w pełnej wersji

Nie mająca nic do ukrycia poza zębami, młoda taipanka Mattie oferuje tłumowi adoratorów wszystko, czego zapragnie. Jednak, mimo że nigdy nie zrobiła nic złego, jej reputacja jako niezwykle niebezpiecznego drapieżnika jest powszechnie znana. Angus Imrie gra nieśmiałego, zniewieściałego skorpiona Nigela, Guy Pearce wciela się w zakochanego pająka lejkowatego Franka, a Julia Roberts gra kłującą diabelską jaszczurkę Zoe (Miranda Tapsell). Kiedy Steve Irwin nie wyłapuje ich na przerażającą publiczną wystawę, w szklanych klatkach obok Mattie mieszka zoo Chaz, który został ostro skrytykowany za swoje traktowanie zwierząt.

Dobrym wyborem może być też cały film Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu.

W nowym filmie animowanym Netflixa – Dzika Ekipa, grupa mówiących zwierząt, w tym wąż, skorpion i krokodyl, okazują się być łagodnymi kochankami, które zostały niesłusznie pominięte przez ich genetykę i reputację. Kiedy młody człowiek nazywa Maddie „potwór” wąż w Sydney Zoo, gang, prowadzony przez jasnoniebieskiego węża, idzie w roztopy. Ona ma egzystencjalny kryzys, jak ona próbuje dowiedzieć się, dlaczego ludzie są tak boi się jej.

Dzika ekipa
Dzika ekipa
Dzika ekipa
Tytuł oryginalny Back to the Outback
Ocena widzów: 6.6 5,685 głosów
Cda | Zalukaj 7.8 273 głosów

Reżyser

Harry Cripps
Reżyser

Obsada

Isla Fisher isMaddie (voice)
Maddie (voice)
Tim Minchin isPretty Boy (voice)
Pretty Boy (voice)
Eric Bana isChaz (voice)
Chaz (voice)
Guy Pearce isFrank (voice)
Frank (voice)
Miranda Tapsell isZoe (voice)
Zoe (voice)
Angus Imrie isNigel (voice)
Nigel (voice)
Keith Urban isDoug (voice)
Doug (voice)
Aislinn Derbez isLegs (voice)
Legs (voice)
Diesel La Torraca isChazzie (voice)
Chazzie (voice)
Udostępnienia0