What's happening?

Dziwny świat - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Dziwny świat

Dziwny świat - CAŁY FILM ONLINE HD

Nov. 23, 2022USA102 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Dziwny świat online?

W ekscytującej animowanej przygodzie science fiction Dziwny świat. Clades, słynna rodzina odkrywców, musi odłożyć na bok swoje różnice, aby dowiedzieć się, co niszczy elektrownie w ich mieście. Film, zainspirowany klasycznymi filmami science-fiction, zawiera kilka sytuacji zagrożenia życia i śmierci. A także śmierć mniejszej postaci oraz wykorzystanie miotacza ognia i innych broni do pokonania wrogów. Historia przekazuje podnoszące na duchu idee dotyczące środowiska, stosunków międzynarodowych i otwartej komunikacji między rodzicami i dziećmi w każdym wieku.

Jest również birasowy, ale film nie skupia się na tym. To tylko jeden z elementów ogólnej inkluzji obsady, która obejmuje reprezentację ze wszystkich grup rasowych, etnicznych i niepełnosprawnych (rodzina ma szczęśliwego psa trójnogiego). Pojawiają się Gabrielle Union, Jake Gyllenhaal i Dennis Quaid.

Dziwny świat – film, który trzeba obejrzeć

Ze swoją załogą i nastoletnim synem, Searcher, poszukiwacz przygód Jaeger Clade szuka bezpiecznego nowego domu dla mieszkańców Avalonii, gdy otwiera się STRANGE WORLD. Każdy na misji, z wyjątkiem Jaeger, myśli, że powinny one rozstrzygnąć, gdzie Searcher odkrywa magiczną, moc dając roślinę. Jaeger nalega na pozostawienie swojego syna i przeniesienie się za góry. Po 25 latach Avalonia prosperuje dzięki roślinie, którą znalazł młody Searcher. Jest ona znana jako Pando i wspiera całą infrastrukturę społeczności.

Rolnik pando o imieniu Searcher jest żonaty z Meridian (Gabrielle Union). Ich 16-letnie dziecko, Ethan (Jaboukie Young-White), ma ambicje związane z przygodami, mimo że nie wie, kim jest jego dziadek. Kiedy Searcher i Ethan zauważają, że uprawy Pando cierpią z powodu zarazy, dołączają do komandora Callisto Mal (Lucy Liu) w śledztwie, aby dowiedzieć się, co zabija uprawy. Odkrywają dziwne podziemne środowisko, w którym wszystko jest żywe i potencjalnie niebezpieczne. Wkrótce potem Searcher i Ethan odkrywają coś jeszcze bardziej zaskakującego.

Czy warto obejrzeć film Dziwny świat?

Ten nostalgiczny powrót do przygód sci-fi charakteryzuje się dwoma sympatycznymi pomocnikami, serdecznym wątkiem międzypokoleniowym i pozytywną reprezentacją etniczną. Relacje pomiędzy Ethanem, jego rodzicami i dziadkiem są centralnym punktem filmu Dona Halla i Qi Nguyena.

Legend, duży, ukochany trójnożny pies rodziny, który jest hałaśliwy i kocha wszystkich, oraz Splat, blobopodobna, pozbawiona cech charakterystycznych istota, którą Ethan odkrywa w rzekomo magicznym królestwie, dostarczają mnóstwa śmiechu i ciepłych refleksów w ekologicznej narracji. (Oba z nich niewątpliwie zwiększą radość młodszych, kochających psy widzów). Meridian i Callisto, dwie główne postacie kobiece, są niezwykle zdolne, odporne i odważne, mimo że fabuła skupia się głównie na mężczyznach. 

 

Dziwny świat
Dziwny świat
Dziwny świat
Dziwny świat
Dziwny świat
Dziwny świat
Dziwny świat
Dziwny świat
Dziwny świat
Dziwny świat
Tytuł oryginalny Strange World
Ocena widzów: 5.3 16,457 głosów
Cda | Zalukaj 6.521 358 głosów

Reżyser

Don Hall
Reżyser

Obsada

Jake Gyllenhaal isSearcher Clade (voice)
Searcher Clade (voice)
Dennis Quaid isJaeger Clade (voice)
Jaeger Clade (voice)
Jaboukie Young-White isEthan Clade (voice)
Ethan Clade (voice)
Gabrielle Union isMeridian Clade (voice)
Meridian Clade (voice)
Lucy Liu isCallisto Mal (voice)
Callisto Mal (voice)
Alan Tudyk isNarrator / Radio Host 1 / Duffle (voice)
Narrator / Radio Host 1 / Duffle (voice)
Jonathan Melo isDiazo (voice)
Diazo (voice)
Abraham Benrubi isLonnie Redshirt (voice)
Lonnie Redshirt (voice)
Karan Soni isCaspian (voice)
Caspian (voice)
Adelina Anthony isPulk (voice)
Pulk (voice)
Udostępnienia0