What's happening?

Glass Onion: Film z serii „Na noże” - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

ONLINE HD 238 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Glass Onion: Film z serii „Na noże”

Glass Onion: Film z serii „Na noże” - CAŁY FILM ONLINE HD

Nov. 23, 2022USA139 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Glass Onion: Film z serii „Na noże” online?

Podobnie jak w przypadku pierwszego Na noże, Glass Onion: Film z serii „Na noże” to humorystyczna zagadka morderstwa, w której główną rolę odgrywa prywatny detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig). Obsada sequela, która kontrastuje z koncentracją pierwszego filmu na rozbudowanej rodzinie, jest bardziej jak „rodzina” przyjaciół influencerów. Film żartuje z miliardowego geniusza (Edward Norton), supermodelki (Kate Hudson), naukowca celebrytów (Leslie Odom Jr), polityka (Kathryn Hahn) i YouTubera (Dave Bautista). Główna lekcja jest taka, że nikt nie jest mądrzejszy, lepszy czy sprytniejszy od innych – nawet ci sławni, potężni czy bogaci. Są to jednak ludzie zamożni, ostentacyjni, a ich przepych obejmuje ciągłe picie. Inne postaci wapują i palą marihuanę, Blanc pali też cygara. Whiskey, pomniejsza postać, jest pokazana jako przymusowo całująca ubranego mężczyznę, siedząc na nim i mając na sobie skąpe ubrania.

Sprawdź i obejrzyj też cały film Kraina Snów online. 

Glass Onion: Film z serii „Na noże” – świetna seria i dobre noty

Glass Onion: Film z serii „Na noże” rozgrywa się latem 2020 roku. Kiedy na jego progu pojawia się pudełko z zagadkami, zawierające zaproszenie na imprezę z tajemnicą morderstwa, prywatny detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig) zostaje wyrwany z pandemicznego mroku, który ogarnął kraj. Po przybyciu na prywatną wyspę wizjonerskiego milionera Milesa Brona (Edward Norton), który zaprosił również wielu znanych gości, Blanc odkrywa, że mordercza gra stała się sceną dla prawdziwego morderstwa.

Scenarzysta i reżyser Rian Johnson wykorzystuje ostry jak brzytwa humor, aby pokroić w plastry i kostkę społecznych influencerów, pozostawiając widzów wycierających łzy rozbawienia. Ta satyryczna zagadka morderstwa obiera warstwy dzisiejszych wpływowych ludzi, aby ujawnić, że często u podstaw egotycznego geniusza, stylowej fashionistki lub pretensjonalnego YouTubera nie ma nic. To jest dorosłe mrugnięcie okiem. Nastolatki mogą potrzebować trochę pomocy, aby uchwycić geniusz tytułu Glass Onion, ale nawet jeśli nie mogą, istnieje wiele innych, bardziej oczywistych sposobów, w jaki komedia satyrycznie przedstawia kulturę celebrytów / uprzywilejowanych. Innymi słowy, trudno sobie wyobrazić, by komuś powyżej 13 czy 14 roku życia nie podobał się sequel Benoit Blanc Johnsona.

Oglądaj również Zagubiona kula 2 Online. 

Glass Onion: Film z serii „Na noże” – Podsumowanie – Oglądaj Online

Czy jest lepszy od Knives Out? Nie, właściwie to Johnson tym świetnym filmem ożywił cały podgatunek murder-mystery. W 2019 roku czuło się to tak rozkosznie nowatorskie, ale w ciągu trzech lat od premiery kolejne próby whodunit z kilkoma całkiem znakomitymi produkcjami podniosły poprzeczkę i teraz stawiają ją jeszcze wyżej. Glass Onion jednak nadal płonie gładko i nieprzerwanie. A jeśli jest jedna rzecz, którą wiemy o cebuli, to to, że na surowo jest gorzka, ale w miarę gotowania staje się słodsza.

Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Tytuł oryginalny Glass Onion: A Knives Out Mystery
Ocena widzów: 7.3 203,334 głosów
Cda | Zalukaj 7.083 2,426 głosów

Reżyser

Rian Johnson
Reżyser

Obsada

Daniel Craig isBenoit Blanc
Benoit Blanc
Edward Norton isMiles Bron
Miles Bron
Janelle Monáe isHelen / Andi Brand
Helen / Andi Brand
Kathryn Hahn isClaire Debella
Claire Debella
Leslie Odom Jr. isLionel Toussaint
Lionel Toussaint
Kate Hudson isBirdie Jay
Birdie Jay
Dave Bautista isDuke Cody
Duke Cody
Udostępnienia0