What's happening?

Kimi - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Kimi

Kimi - CAŁY FILM ONLINE HD

Nie tylko ona słucha.Feb. 10, 2022USA89 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Kimi online?

Tajemniczy thriller Stevena Soderbergha rozgrywa się w zaawansowanym technologicznie wszechświecie. Film porusza między innymi temat napaści na tle seksualnym i chorób psychicznych. „Kimi” to roboczy tytuł nowego filmu Stevena Soderbergha. Intrygująca powieść psychologiczna z suspensem. Angela Childs (Zoe Kravitz) jest w filmie pracownicą dużej firmy technologicznej. Wpada na trop poważnego przestępstwa i jest zdeterminowana, by doprowadzić sprawców przed oblicze sprawiedliwości, nawet jeśli oznacza to ryzykowanie własnym życiem. Ukazane jest, jak jedną ręką uderza kobietę w twarz, drugą zaś w twarz.

Oprócz porwań i strzelania do osób z bliska z pistoletów na gwoździe, zdarzały się również przypadki pchnięć nożem i strzelania z pistoletu na gwoździe. Jest to bardzo dobra produkcja do oglądania online. Wybuch epidemii COVID spowodował u Angeli nasilenie agorafobii i innych problemów psychicznych. Przez cały film odbywa ona stosunki płciowe ze swoim sąsiadem, Terrym (Byron Bowers), który próbuje pomóc jej przezwyciężyć trudności. W jednej ze scen widać, jak oboje uprawiają ze sobą seks. W innym klipie widzimy, jak Angela wychodzi z łóżka topless. Użytkownik może wyrazić swoje niezadowolenie na różne sposoby, w tym „a-hole”, „duck” i bardziej formalne „bitch”. Inteligentne głośniki aktywowane głosem są dostępne do kupienia w prawdziwym świecie. Angela jest zatrudniona w firmie technicznej, która tworzy taki produkt. W filmie często wspomina się lub przedstawia kilka znanych marek.

Znany reżyser i Thiller Kiwi online

Steven Soderbergh, jako znany reżyser, ma w tej zagadce morderstwa, rozgrywającej się w sektorze komputerowym Seattle, wiele elementów wizualnych. Intrygujące śledztwo w sprawie morderstwa przeplata się z opowieściami o fascynujących mieszkaniach w magazynach i sposobach, w jakie włączamy nowe technologie do naszego codziennego życia. Mimo że jest to mieszanka tych dwóch elementów, nadal panuje tu bałagan. Pierwszy akt filmu opiera się na intrygującym pomyśle. Pozycja COVID w firmie sprawiła, że agorafobia Angeli Kravitz jeszcze bardziej się pogłębiła. Oto, co zastaje ona podczas próby opuszczenia swojego mieszkania: przykład tego, co według niej jest napaścią na tle seksualnym.

Porównując przeszłość z teraźniejszością, łatwo zauważyć, jak wiele się zmieniło. Fascynuje nas Angela, bo jest wyjątkowa i intrygująca. W drugiej połowie filmu do rezydencji Angeli zostaje wysłana ekipa złożona z ludzi o ciężkich charakterach w celu zebrania dowodów, co zamienia się w grę w kotka i myszkę. Fabuła i obsada filmu nie są w stanie za nią nadążyć. Mimo że Angelia straciła część tego, co kiedyś zjednywało jej sympatię ludzi, nadal można ją polubić. Nawet jeśli nie ma sensu, dlaczego jej problemy ze zdrowiem psychicznym całkowicie zniknęły w ostatecznym rozrachunku, to był to ważny aspekt jej charakteru. Stalker, który stał się superbohaterem, to zła kombinacja dla każdego filmu. Osłabia historię. Kimiwy wygląda i brzmi jak film wysokobudżetowy, ale ma atmosferę filmu z telewizji kablowej. Zarówno oprawa wizualna, jak i dźwiękowa są najwyższej klasy.

Kimi to produkcja, którą warto obejrzeć

Angela jest odpowiedzialna za to, by w KIMI nie było czkawki w przepływie informacji. Poprawia się, gdy słyszy, że podczas nagranego kontaktu z użytkownikiem dochodzi do brutalnej zbrodni. W normalnych warunkach nie byłaby w stanie utrzymać się na nogach z tego powodu. Mimo pozornej prostoty Angeli udaje się przyciągnąć jej uwagę i utrzymać ją przez całą opowieść. Prosi o pomoc w poszukiwaniu tropów. W zdobyciu tego, czego pragnie, pomagają jej Byron Bowers, niepokorny rumuński współpracownik (Alex Dobrenko) i przełożony (doskonała, perfekcyjnie przerażająca Rita Wilson). Zaczynają się dziać dziwne, a potem niebezpieczne rzeczy.

Istnieje duża szansa, że widzieliście ten film, i mała szansa, że nie widzieliście. Film „KIMI” jest pełen wszelkiego rodzaju aluzji filmowych, od tak oczywistych jak „Rear Window”, po bardziej niejasne jak „Koronka o północy”. W filmie „Panic Room”, wyreżyserowanym przez Davida Finchera, kolegę Soderbergha, Koepp przedstawił nowe ujęcie filmu o pułapce na myszy. W filmie Finchera jest kilka rozbitych szklanek. Straw Dogs, film o przemocy domowej, który nie jest zbyt przyjazny dla kobiet, jest prawdopodobnie inspiracją dla tego filmu. Do obejrzenia całego filmu również polecany jest cały film Batman 2022 online.

Kimi
Kimi
Kimi
Kimi
Kimi
Kimi
Kimi
Kimi
Tytuł oryginalny Kimi
Ocena widzów: 6.3 16,116 głosów
Cda | Zalukaj 6.3 244 głosów

Reżyser

Obsada

Zoë Kravitz isAngela Childs
Angela Childs
Byron Bowers isTerry Hughes
Terry Hughes
Jaime Camil isAntonio Rivas
Antonio Rivas
Erika Christensen isSamantha Gerrity
Samantha Gerrity
Derek DelGaudio isBradley Hasling
Bradley Hasling
Robin Givens isAngela's Mother
Angela's Mother
Jacob Vargas isGlasses Thug
Glasses Thug
Rita Wilson isNatalie Chowdhury
Natalie Chowdhury
Udostępnienia0