What's happening?

Król lew 2019 - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Król lew 2019

Król lew 2019 - CAŁY FILM ONLINE HD

Jul. 12, 2019US. 118 Min.
Twoja ocena: 1
7.5 69 głosy

Gdzie oglądać cały film Król Lew 2019 Online ?

Król Lew 2019 został okrzyknięty najlepszym filmem animowanym w ostatnich latach. Wielu komentatorów gratulowało tak wspaniałego odświeżenia znanej wszystkim bajki pod tym samym tytułem. Król Lew na wielkich ekranach dostępny jest już od lipca 2019 roku. Został nagrodzony „Kryształową Statuetą” oraz otrzymał aż 20 nominacji. Za produkcję tej znakomitej i odświeżonej bajki odpowiadają Stany Zjednoczone. Budżet tego filmu był potężnych rozmiarów, stąd tak dobre wykonanie tego dzieła, które do dnia dzisiejszego króluje na polskich ekranach.. Król Lew to remake znanej wszystkim bajki o tym samym tytule. Simba to młody przyszły król afrykańskiej sawanny, który kontynuuje tron po swoim ojcu Mufasie. Nie wszyscy cieszą się z przyjścia na świat młodego lwiątka, ponieważ jeden z lwów jest bardzo zazdrosny. Pewnego dnia Skaza doprowadza do wygnania Simby z rodzinnego domu. Na pomoc przychodzą mu nowo-poznani przyjaciele Tymon i Pumba , którzy chcą aby Simba odzyskał należne mu dziedzictwo tronu.

Znakomita obsada filmowa Króla Lwa

Obsada filmu Król Lew 2019 liczy około 35 osób, większość tych osób podkładało głosy do animowanych postaci z filmu. Jednym z głosów, które możemy usłyszeć to „Simba”, którego rolę odgrywał Donald Glover znany z takich filmów jak Han Solo: „Gwiezdne wojny – historie”. Drugą postać animowaną „Pumbę”, odgrywał Seth Rogen znany aktor pochodzenia Kanadyjskiego. Ze znanych osób, które gościły w filmie „Król Lew” możemy zobaczyć Beyoncé Knowles, czyli znaną wszystkim amerykańską aktorkę i piosenkarkę. Przyjemność mamy zaprezentować naszym czytelnikom Cały film Król Lew 2019, który dostępny jest w naszym serwisie OnlineKino.

Kadr z filmu Król Lew 2019 (Online)

Jakie oceny otrzymał film Król Lew 2019 po polsku?

Fani Króla Lwa z 2019 roku mogą być naprawdę zadowoleni z tego względu, że film otrzymał bardzo wysokie oceny. W polskim serwisie zanotował prawie osiem gwiazdek z dostępnych dziesięciu. Jest to naprawdę dobry wynik biorąc pod uwagę to, że głosowało ponad 50 tyś widzów. Natomiast zagraniczna wersja filmu otrzymała ocenę siedem z dostępnych dziesięciu. Film Król Lew wyczekiwała ogromna ilość fanów, którzy pamiętali ten film z 1994 roku.  Na zasługę otrzymuję James Earl Jones, który dobrał głos do ojca młodego lwiątka – „Mufasy”. W wersji filmowej nie zabrakło również postaci nielubianej przez wszystkich. Jest nim Skaza, który z zazdrością patrzył na swojego brata, któremu urodziło się lwiątko.

Dystrybutor Disney nie zawiódł swoich fanów, odświeżenie dawnej animacji wyszło bardzo pozytywnie. Film Król Lew udał się znakomicie tak samo jak inny film tej wytwórni „Alladyn”. Fabuła filmu widzów, którzy pamiętają jeszcze starszą wersję bajki nie powinna zaskoczyć ale trzeba przyznać, że jest na prawdę przeprowadzona ciekawie. Na szczególną pochwałę zasługuje Hans Zimmer, który komponował muzykę dla filmu Król Lew wersja z 2019 roku. Fanów horrorów zachęcamy aby obejrzeli również odświeżona wersję innego filmu. Jest nim Małgosia i Jaś 2020, również odświeżona wersja baśni braci Grimm wszystkim znanej z dzieciństwa pt. „Jaś i Małgosia”.

Król Lew 2019 Online CDA HD PL

Znakomity soundtrack całego filmu Król Lew

Na pewno wrócę do dźwięku, który stworzył ponownie Hans Zimmer. Kompozytor zainscenizował słynne motywy muzyczne w animowanym oryginale, nadając im teraz więcej energii, subtelności i zanurzenia w afrykańskiej atmosferze, których osobiście brakowało w sesji rysunkowej Króla Lwa. Zimmer różni się nieco od nut poza etniczną melodią z afrykańskimi dźwiękami i melodiami bez eksperymentowania z oryginalnym materiałem muzycznym. Tak, są zmiany, ale są one najbardziej kosmetyczne. Miałem cichą nadzieję, że będzie więcej radości i zmian, ale żadnych. Ale w końcu słuchanie to świetna zabawa.

Graficy wyolbrzymiają wiele szczegółów, aby przytulić kocięta. To ładna, realistyczna kurtka, która sprawia, że ​​wszystkie włosy są prawdziwe. Kiedy obejrzałem zakończenie opowieści, nie mogłem zrozumieć, jak rzetelnie odwzorowuje grafikę, która przez wiele chwil sprawiała wrażenie, że nie była to grafika, ale film nakręcony w najlepszej jakości i najlepszej jakości. Dostępna kamera. Coś miłego! Wyobraź sobie spotkanie z lwem i oglądanie szczegółów z bliska. Każdy włos, nawet najmniejszy, to każdy milimetr ruchu oczu, inspiracja. Możesz to zobaczyć, ale przede wszystkim możesz to poczuć. Dzięki nieskazitelnemu obrazowi wizualnemu film pt. „Król Lew Online” jest widoczny nie tylko dla oka.

Remake Króla Lwa wyszedł fenomalnie

Tegoroczny Król Lew z 2019 roku to właściwie stary Król Lew w nowym ubraniu. Wydaje się, że idzie w parze z trendami mody, pięknie stylizowany, przypominający kolekcję na molo w Mediolanie, ale wciąż pozbawiony uroku i atmosfery. Film reżysera Johna Favreau to codzienny remake. A najgorsze jest to, że widzowi nie ukazuje się nic nowego, co nie jest zaskakujące. Zamiast tego powtarzają się wszystkie elementy poprzednika. Każdy z nich nie ma ani serca, ani miłości do oryginału.

To Simba, młody lewicowiec, który powoli stał się królem i wybawcą zaginionych. Jego młodość to nasza młodość – poznaliśmy jego ojca, poważną mufkę, współczującego wuja ze Skalo, przyjaciół Timona i Pumby, inspirację od Raffiki, przyszłego przyjaciela Nali czy piękną, ale odważną i lojalną Zazzę. A ponieważ widziałeś animację w odpowiednim wieku, te sylwetki zostaną z tobą na zawsze. W tej formie.
Dorośli i fanatycy 25 Lat temu mogą być poważnie rozczarowani. Kiedy ptak Zazu po raz pierwszy pojawia się na ekranie, spójrzmy na główną wadę tego filmu: zwierzęta mają pozostały wyraz twarzy. Nie uśmiechają się, nie śmieją ani nie ronią łez. Ich twarze były odrętwiałe, a nawet smutne. To smutne, kiedy myślimy o prototypie przygody. Ale warto to połknąć, dopóki nie pojawią się zagrożeni anarchiści-hipisi Timon i Pumba. Jak zawsze rozdzielili ramiona, a duet Maciej Stuhr i Michał Piela zastępują Krzysztofa Tyńca i Emiliana Kamińskiego, jednym słowem: robią to.

Podsumowanie Króla Lwa z 2019 roku

Krytycy narzekają, że cena za królewskiego lwa jest zbyt konserwatywna. Wielu nie lubi, że to nowoczesna, zapadająca w pamięć animacja z 1994 roku. Film naśladuje tylko tych, którzy pamiętają oryginał. Wielu zarzuca jej, że przykłada zbyt dużą wagę do niesamowitych technologii i niewielu historii. Podczas zabawy słychać odgłosy, które zwierzęta wyrażają małymi emocjami. Twórcy musieli wziąć najbardziej atrakcyjne momenty i postacie z oryginału i zniszczyć wszystko, co dało im życie. Ale wielu przyznaje, że dotknęli nowego Króla Lwa online.

Ale – stało się. Król Lew 2019 przyszedł do kin i bez wątpienia przyjął je – bez oszczędzania pieniędzy. Osobiście wspominam ten projekt jako wielkie kino rodzinne, które będę nagrywał przez nieokreślony czas, ale nostalgiczną (i niestety bez międzynarodowej) podróż do lat 90., kiedy animacja nie była konsekwentnie popularna. tym samym związane z pewnymi warunkami i inną godnością.

Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Tytuł oryginalny The Lion King
Ocena widzów: 7,5
Cda | Zalukaj 7.1 4,512 głosów

Reżyser

Jon Favreau
Reżyser

Obsada

Donald Glover isSimba (voice)
Simba (voice)
Beyoncé Knowles isNala (voice)
Nala (voice)
James Earl Jones isMufasa (voice)
Mufasa (voice)
Chiwetel Ejiofor isScar (voice)
Scar (voice)
Alfre Woodard isSarabi (voice)
Sarabi (voice)
John Oliver isZazu (voice)
Zazu (voice)
John Kani isRafiki (voice)
Rafiki (voice)
Seth Rogen isPumbaa (voice)
Pumbaa (voice)
Billy Eichner isTimon (voice)
Timon (voice)
Eric André isAzizi (voice)
Azizi (voice)
Udostępnienia248