What's happening?

Raya i ostatni smok - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Raya i ostatni smok

Raya i ostatni smok - CAŁY FILM ONLINE HD

Mar. 03, 2021United States107 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film Raya i ostatni smok (2021)?

Raya (Kelly Mary Tran) entuzjastycznie poradziła przyjacielowi, księżniczce z mieczem i żołnierzowi, aby spojrzeli na ten smoczy koralik, który kupuje każdy dorosły. Niestety, powierzchnia Namaari jest częścią zamachu stanu, który ma na celu zachowanie tego klejnotu: w tym podzielonym świecie użytkowników psów dzieci też są mądrzejsze. Raya and the Last Dragon to delikatna, radosna niespodzianka. Dużym plusem jest to, że jest to pierwszy film animowany Disneya, który przedstawia bohatera w Azji Południowo-Wschodniej, ale podobnie jak wiele rewolucyjnych filmów, opowiada historię faktycznie utkaną ze słynnych części. Wcale mi to nie przeszkadza.

Film wyreżyserował weteran Disneya, Don Hall i rysownik Carlos Lopez Estrada. Prowadzi do cudownego świata, który jest pięknie zwizualizowany i pełen ekscytujących postaci i oferuje emocjonalny punkt kulminacyjny, o którym myślałem przez cały dzień.

Historia jest nieco skomplikowana, podobnie jak inne tego typu filmy. Zainspirowana kulturami Azji Południowo-Wschodniej, Kumandra znajduje się w zaczarowanej krainie i jest podzielona na pięć części ciała smoka: serce, bukiet, kolce, nosiciele i ogon.

Wieki przed jego śmiercią smoki wędrowały po ziemi i były kochającymi obrońcami ludzkości. Jej urok tkwi w klejnocie smoków, uważanym za piwo serca, ale pozostałe cztery królestwa wymagają ogromnej siły. Pewnego dnia wszystkie pięć frakcji spotyka się i próbuje dojść do porozumienia, ale napięcia, starcia i klejnoty są podzielone na pięć części, które są rozrzucone po całej Kumandrze. To otwiera drzwi dla starożytnego wroga Druuna do straszliwej bitwy, z której ludzie robią cegły.

Opowieść o fantastycznym smoku

Angel Sis, błagając na ramionach o przebaczenie, jest ostatnim smokiem i na przestrzeni dziejów ocalił świat przed śmiercią Druuny i stworzył klejnot, który został zachowany przez Raję i jego rodzinę. Dunaj to gigantyczny wirus, potwór, bezkształtna siła, która zmienia każdego, kogo napotka. Kiedy drony zostały pokonane 500 lat temu, ich ofiary ponownie się zmieniły – z wyjątkiem smoków, które są źródłem wszystkich subtelnych zaklęć Cumandry. Gdy Raja i ostatni smok zaczynają, ojciec Rei, przywódca Benji (Daniel Dae Kim), ma nadzieję na rozwiązanie różnic między pięcioma walczącymi narodami i zaprasza przywódców na spotkanie w Kumandrze. Zamiast tego córka rywalizującego bossa Namaari (Jamma Kana) zaprzyjaźnia się z Rajim, gdy ten kradnie perłę, która łamie podwójny krzyż i zostawia Druuna. Sześć lat później Rajuta był desperacko nawiedzany przez legendę, że Sisu nadal istnieje – i okazało się, że jest głębsza niż przypuszczano.

Raya i ostatni smok Cały Film Online HD

Film animowany wytwórni Walt Disney

Raya i ostatni smok to animowana opowieść Disneya o księżniczce wojennej wykonującej misję. Film rozgrywa się w fantastycznym krajobrazie Kumandry i jest oparty na prawdziwej kulturze Azji Południowo-Wschodniej. Następuje fala (w reżyserii Kelly Mary Trana), która od lat stara się osiągnąć upiorny cel. Znany jako Druun – Bezczelny, fioletowo-czarny potwór, a każdy dotyk zamienia się w kamień. Awkwafa gra głos Sisu w Ray, ostatnim pozostałym smoku, który pomaga mu wypełnić swoją misję.

Zachęcamy również do zapoznania się z całym filmem Ruchomy Chaos.

Głównym tematem filmu jest smutek, a wielu bohaterów Druuna mówi o bliskich, w tym o sierotach i całej rodzinie. W tej makabrycznej serii postacie uciekają przed różnymi niebezpiecznymi sytuacjami, w tym ludzkimi wrogami i Druunami. Bohaterka walczy intensywnie mieczem / nożem, a szkielet wygląda gładko. W następnej scenie główny bohater klika w strzałkę i zostaje uznany za zmarłego. W bardzo ekscytującym czasie bohaterowie są gotowi do odwiedzenia Druunta. Film podkreśla wagę przezwyciężania zaufania i uprzedzeń wobec innych. Raya to wyjątkowy przykład odwagi, pracy zespołowej i wytrwałości.

Raya i ostatni smok może być tradycyjną bajką o księżniczce – kolejną opowieścią o młodej kobiecie, która postanawia ratować ludzi dziedziczeniem lub magią. Historia zagłady i niepewności, której często towarzyszy odwaga – niezapomniana historia, która łączy się, szanuje mitologię przeszłości i tworzy przeszłość, scenę i przyszłość.

Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Tytuł oryginalny Raya and the Last Dragon
Ocena widzów: 7.4 47,059 głosów
Cda | Zalukaj 8.3 2,348 głosów

Reżyser

Don Hall
Reżyser

Obsada

Kelly Marie Tran isRaya (voice)
Raya (voice)
Awkwafina isSisu (voice)
Sisu (voice)
Izaac Wang isBoun (voice)
Boun (voice)
Gemma Chan isNamaari (voice)
Namaari (voice)
Daniel Dae Kim isBenja (voice)
Benja (voice)
Benedict Wong isTong (voice)
Tong (voice)
Jona Xiao isYoung Namaari (voice)
Young Namaari (voice)
Sandra Oh isVirana (voice)
Virana (voice)
Thalia Tran isLittle Noi (voice)
Little Noi (voice)
Lucille Soong isDang Hu (voice)
Dang Hu (voice)
Udostępnienia2