What's happening?

Deadpool 2 - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Deadpool 2

Deadpool 2 - CAŁY FILM ONLINE HD

May. 10, 2018USA119 Min.R
Twoja ocena: 0
10 3 głosy

Gdzie oglądać cały film Deadpool 2 Online?

Cały film Deadpool 2 został stworzony na podstawie scen początkowych tworzy status nowego bohatera, który musi nie tylko zobaczyć swoją pierwszą śmierć w filmie, prywatny dramat, ale także Sarah Cornoria, młodą mutantkę, której misja jest warta. Zapisz go przed biologicznie ulepszonym samochodem sportowym przyszłości. Co więcej, z sarkastyczną mentalnością, Permanent Wilson próbuje przenieść się na Uniwersytet X-Men i ostatecznie tworzy grupę bohaterów, aby zaprotestować przeciwko szowinistom: zła X-Force. Wiele wydarzy się nie tylko pod względem wielkości i skuteczności filmu, ale przede wszystkim pod względem psychologicznym postaci, jej relacji z innymi postaciami oraz wewnętrznej transformacji, której można doświadczyć w całym filmie.

Prawdopodobnie najsilniejszą częścią filmu jest okładka pewnych i meta komentarzy. Podczas niektórych wydarzeń spotykamy twarz Wade Wilsona, twarz smutnego klauna, którego humor i sarkazm kryją ukryte emocje. Dlatego możemy z całą pewnością stwierdzić, że Deadpool 2 jest znacznie doskonalszym filmem niż jego poprzednik.

Fani komiksów są zachwyceni, gdy film zmienia znane elementy na kartach historii fotografii. Dla nich zmiany w komiksach, komiksach i filmach nie są złe, jeśli mają sens. W końcu znudzi ci się gra w tę samą grę.

Druga część jeszcze lepsza od poprzedniej

Ale motyw mutanta, który w przyszłości mógłby wywołać szok i terror, jest powszechny w komiksach Marvela. Wdychaj i to niesamowite, że chcesz stale pracować. Jednym z kluczowych przykładów, aby powstrzymać cię od patrzenia za daleko i wyrzucenia się z pakietu x, jest najpopularniejsza usługa wiadomości błyskawicznych Phoenix, Jean Gray, wielobarwna. Zwykle dzieje się tak w przypadku adoptującego chmielu, który obecnie został zabity w filmie. Po słynnych wydarzeniach w kompleksie mesjanistycznym postać ochroniła go przed szalonym duchem i straciła więcej sztuki dla biskupa. Pamiętam też jeden z najbardziej ekskluzywnych komiksów X-Men, w którym Nick Furius wysłał misję myśliwską do Wolverine. Logan musiał usunąć nowego mutanta. Chłopiec nie był zły, ale rząd nie mógł go kontrolować. To był powód, dla którego przestępcy nie mogli przyjąć umiejętności makro.

Skoncentruj się na tej samej komplikacji: od fanów wiemy już, że Deadpool 2 nadal będzie uważany za kabel Avenger. W grę grał Josh Broline, którego można już zobaczyć w nadchodzącej produkcji filmu. Aktor zagrał w Thana Avengers: War on the Walls. Wygląda na to, że Deadpool nie zapomniał, że się z niego wyśmiewał. Cable chce umrzeć zmutowanego chłopca, a Deadpool próbuje powstrzymać swojego superbohatera przed utworzeniem drużyny X-Force.

Deadpool 2 Cały Film

Fantastyczny film od MCU

Wszystko jest widoczne w wiadomościach. Ale okazuje się, że istnieje pewna głębokość, której wyznawcy nie wykazali … i bardzo dobrze. Ale powiedziałem Deadpool 2, ponieważ jest to znana kontynuacja tej historii. Film przedstawia postacie z poprzedniego odcinka, takie jak Kolos lub Nego, a także nowe postacie, takie jak Peter, człowiek, który podbił całą sieć przed obejrzeniem filmu.

Deadpool 2 to fantastyczny film. Bardzo przepraszam. Dobra, dobra rozmowa R. Prosty scenariusz oparty na mocnych dowcipach odniósł sukces. Prostota, trwałość. Zarejestruj się w filmie, ponieważ nie masz jeszcze recenzji. Ale to będzie twoja strata. Chyba, że wolisz oglądać film akcji, pełen wyścigów to lepiej zabrać się za Szybcy i Wściekli 9.

Istnieje wiele odniesień do popkultury. Od wielkiej parodii Harrego Pottera Bonda do Stranger Things John, David Lith urodził się jako inne skrzydła serialu o superbohaterach. Można powiedzieć, że humor w Deadpool 2 jest paradoksalny, ale bez dziesięcioleci wiedzy na MCU łatwiej jest wejść w nieograniczoną wojnę niż nagrywać anegdoty kierujące widza do Ryn Raynolds. Przenośna kopia pomysłów Logana i kategoria R wyjaśniają problem pustej szkoły X-Men. Deadpool śmieje się z dwuznaczności chronologicznego filmu Foxa oraz faktu, że Josh Broline zagrał Thanosa w innym popularnym filmie o superbohaterach.

Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Tytuł oryginalny Deadpool 2
Ocena widzów: 7.7 450,695 głosów
Cda | Zalukaj 7.5 11,482 głosów

Reżyser

David Leitch
Reżyser

Obsada

Ryan Reynolds isWade Wilson / Deadpool / Juggernaut (voice) / Himself
Wade Wilson / Deadpool / Juggernaut (voice) / Himself
Josh Brolin isNathan Summers / Cable
Nathan Summers / Cable
Morena Baccarin isVanessa Carlysle
Vanessa Carlysle
Julian Dennison isRussell Collins / Firefist
Russell Collins / Firefist
Zazie Beetz isNeena Thurman / Domino
Neena Thurman / Domino
T. J. Miller isJack Hammer / Weasel
Jack Hammer / Weasel
Karan Soni isDopinder
Dopinder
Brianna Hildebrand isEllie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
Ellie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
Jack Kesy isBlack Tom Cassidy
Black Tom Cassidy
Udostępnienia3