What's happening?

Enola Holmes - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

ONLINE HD 1997 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmu
Enola Holmes

Enola Holmes

Sep. 23, 2020UK123 Min.PG-13
Twoja ocena: 10
7 3 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film Enola Holmes online?

Poszukująca zaginionej matki nastoletnia Enola Holmes wykorzystuje swoje umiejętności śledcze, aby przechytrzyć starszego brata Sherlocka i pomóc uciekającemu lordowi. Brown ponownie musi wziąć na siebie tę odpowiedzialność, ale tym razem robi wszystko dobrze. Brown lśni tutaj taką samą postacią i zachowaniem dla dorosłych, jak w serialu science fiction Netflix, a także ekscytującą zabawą i nienagannym czasem kreskówkowym. To jak odkrywanie na nowo tego, co jest wspaniałe po raz pierwszy. A kiedy poczujesz, ile kosztuje Enola Holmes, możesz rozpocząć franczyzę dla najbardziej poszukiwanych dziewczyn.

Millie Bobby Brown (ze Stranger Things) przedstawia pomysłową, ekskluzywną, ekscentryczną młodą Enolę. Dorastała samotnie na wsi z matką swojej tajemniczej wdowy, Eudorii (Helen Bonem Carter), która uczyła w domu nauk ścisłych, literatury i sztuk walki po swoim strasznie wysokim starszym rodzeństwie Enoli, Sherlocku (Henry Cavill) zostanie w domu. Ale sama Eudoria znika, dając Enoli straszne wskazówki, dlaczego potrzebuje solidnego mikrofonu, aby poprowadzić Enolę do zatłoczonej szkoły z internatem prowadzonej przez pannę Dickensy, reżyserkę Miss Harrison (Fiona Shaw). Dlatego Enola musi uciec, rozwiązać zagadkę zagubionej matki i przybyć do londyńskiego CGI z epoki wiktoriańskiej, aby zakończyć reakcyjny spisek i porwać pięknego młodego arystokratę (Louis Partridge), który jest zakochany w Enoli.

Enola Holmes Online

Uwielbiam zagadkowe filmy

Wszystko brzmi bardzo dobrze. Enola Holmes jest gwiazdą BBC na okładce Christmas Radio Times. Brown dostarcza ciekawy i spokojny materiał swojego słynnego brata Sherlocka i często zatrzymuje się przy czwartej ścianie i uśmiecha się do publiczności. Zakochałem się w silniku parowym Misa. Ale Enoli potrzebuje sprytnych błędów i poprawek – hakowanie to nie to samo. Więc czy Moriartyia jest super arogancka? Jak wiele dobrych historii o młodych dziewczynach, Enola jest oczywiście prawdziwą kobietą. Podobnie jak jej najsłynniejsze rodzeństwo, Enola potrafi cię słuchać, zapamiętywać i rozpraszać. Podejrzewa, że ​​zniknięcie matki jest więcej niż oczywiste i postanawia opuścić szkołę, aby go szukać. Wkrótce czeka go pierwsza sprawa: chodzący wicehrabia Tewksbury, który wydaje się być mordercą.

Ale film zapiera dech w piersiach. Od czasu do czasu na balu pojawia się monolog Milliona Bobby’ego Browna, widza przebranego za chłopca, który błąka się po Londynie, zwłaszcza w porównaniu z mroczną postacią „Strange Things”. Henry Cavill jest prawdopodobnie ostatnim brytyjskim aktorem, który pomyślał o Sherlocku Holmesie, ale to niesamowite. Jego dorosły brat, piłkarz, zalał NFL lekkimi mężczyznami zamiast mięśni. Louis Partridge Enola jest bardzo potrzebnym burmistrzem i wrogiem. Wszystkie są wspaniałe w kolorze, z wyjątkiem Microft Holmes, ponieważ jeden z zapasów musi być trochę zły. Warto wspomnieć również o świetnej produkcji sci-fi Diuna.

Skąd ta krytyka bardzo dobrej produkcji?

Oczywiście mniej można powiedzieć o pozytywnych opiniach, jakie do tej pory otrzymała Enola Holmes. Najbardziej krytykowanym elementem była główna tajemnica, którą próbował rozwiązać Enola (zniknięcie matki). Jednak inni uważają, że Enolis może być użytecznym bohaterem Hatsona, który obraża to przywództwo, co jest doceniane przez wielu innych krytyków. Ale w miłej recenzji nie chwalili ani nie przyznawali, że gra Browna była dobra, ale może nie pasowała do filmu.

Wszystko to zasługuje na to, ponieważ 16-letnia Enola ma w tej dziedzinie doświadczenie z pierwszej ręki. To opowieść o Enoli, a nie o Sherlocku, pomimo inspiracji wspaniałym detektywem i wszystkimi jej przygodami. Wciąż ciekawy film, Enola Holmes ma inną perspektywę niż Sherlock Holmes, ale nie na poziomie słynnego kryminału. Enola Holmes to wciąż ciekawy film i inny punkt widzenia niż Sherlock Holmes, ale nie na poziomie słynnego kryminału. na poziomie słynnego kryminału. Jest nadal interesującym filmem i ma inną perspektywę niż Sherlock Holmes, ale nie na poziomie słynnego kryminału.

Enola Holmes
Enola Holmes
Enola Holmes
Enola Holmes
Enola Holmes
Tytuł oryginalny Enola Holmes
Ocena widzów: N/A N/A głosów
Cda | Zalukaj 7.7 1,391 głosów

Reżyser

Obsada

Millie Bobby Brown isEnola Holmes
Enola Holmes
Henry Cavill isSherlock Holmes
Sherlock Holmes
Sam Claflin isMycroft Holmes
Mycroft Holmes
Helena Bonham Carter isEudoria Holmes
Eudoria Holmes
Louis Partridge isLord Tewkesbury
Lord Tewkesbury
Burn Gorman isLinthorn
Linthorn
Adeel Akhtar isLestrade
Lestrade
Fiona Shaw isMiss Harrison
Miss Harrison
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia2