What's happening?

Plan lekcji - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Plan lekcji

Plan lekcji - CAŁY FILM ONLINE HD

Nov. 23, 2022Poland101 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Plan lekcji online?

W thrillerze akcji Plan lekcji były policjant dowiaduje się, że jego przyjaciel, nauczyciel historii, zginął w tajemniczych okolicznościach. Aby dowiedzieć się, co było przyczyną śmierci przyjaciela, podejmuje pracę w jego szkole. Liczne sekwencje w filmie zawierają dyskusje i przedstawienia używania narkotyków i alkoholu. Film zawiera dużo przemocy i walki. Jedna z postaci zostaje postrzelona w głowę. Grupa uczniów rzekomo próbuje napastować seksualnie kobietę. Następuje śmierć w wyniku samobójstwa.

W filmie Plan lekcji bohater Damian (Piotr Witkowski), były policjant z talentem do jiu-jitsu, jest ścigany przez morderców swojego przyjaciela. Damian przejmuje posadę nauczyciela historii w szkole o reputacji narkomana, by zbadać okoliczności śmierci przyjaciela.

Sprawdź też serial Wednesday online. 

Plan lekcji to dobry thilller

Plan lekcji jest o tyle ujmujący, że wyczarowuje staroświecki obraz bohatera wykorzystującego sztuki walki do wpajania moralności otaczającym go ludziom. Jednak jako całość film jest w najlepszym wypadku nieciekawy, a w najgorszym niejasny. I dlaczego jego miłość, Agata, inna nauczycielka w szkole, jest bardziej zainteresowana byciem stereotypową kobiecą postacią charakteryzującą się statusem „love interest” niż nauczaniem?

Pomijając te kwestie, film może się podobać, jeśli lubicie filmy z gwiazdami akcji, takimi jak Jean-Claude Van Damme, Chuck Norris (o którym jest mowa w filmie) czy nawet Jackie Chan. Z drugiej strony, jeśli nie jesteście gotowi wyłączyć swojego mózgu i zaakceptować klisze filmów akcji, możecie uznać Lesson Plan za męczące oglądanie.

Czy warto obejrzeć film online Plan lekcji?

Film opowiada historię byłego policjanta, który dowiaduje się, że jego przyjaciel, nauczyciel historii, zmarł w tajemniczych okolicznościach. Aby odkryć prawdę o śmierci przyjaciela, Damian (Piotr Witkowski) podejmuje pracę nauczyciela w swojej starej szkole.

Plan lekcji jest pełen przemocy i walki. Podczas śledztwa Damian odkrywa grupę studentów rzekomo próbujących napaść seksualną na kobietę. Walczy również z grupą handlarzy narkotyków i śmiercią studenta z powodu samobójstwa.

Film zawiera liczne sekwencje omawiające i przedstawiające zażywanie narkotyków i alkoholu. Zawiera również szczególnie graficzny shoot out, w którym postać zostaje postrzelona w głowę.

Śledztwo Damiana jest pełne niebezpieczeństw i napięć, gdy walczy z handlarzami narkotyków, prześladowcami i skorumpowanymi urzędnikami. Musi także zmierzyć się z własną winą i smutkiem, starając się odkryć prawdę o śmierci przyjaciela.

Plan lekcji to intensywny i ekscytujący film, który bada skomplikowany świat narkomanii, przemocy i śmierci. Jest to opowieść o odkupieniu i nadziei, gdy Damian porusza się po niebezpiecznym świecie swojej starej szkoły i tajemnicach śmierci przyjaciela.

Plan lekcji
Plan lekcji
Tytuł oryginalny Plan lekcji
Ocena widzów: 5 1,151 głosów
Cda | Zalukaj 6.4 80 głosów
Udostępnienia0