Wednesday

Wednesday

Nov. 23, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony oraz odcinki serialu

1Sezon 1

Reżyser

Miles Millar
Reżyser

Obsada

Jenna Ortega isWednesday Addams / Goody Addams
Wednesday Addams / Goody Addams
Emma Myers isEnid Sinclair
Enid Sinclair
Joy Sunday isBianca Barclay
Bianca Barclay
Percy Hynes White isXavier Thorpe
Xavier Thorpe
Hunter Doohan isTyler Galpin
Tyler Galpin
Gwendoline Christie isLarissa Weems
Larissa Weems
Riki Lindhome isValerie Kinbott
Valerie Kinbott
Jamie McShane isDonovan Galpin
Donovan Galpin
Moosa Mostafa isEugene Otinger
Eugene Otinger
Christina Ricci isMarilyn Thornhill
Marilyn Thornhill

Opis

Wednesday Addams, postać, która pojawiła się w różnych filmach i programach telewizyjnych o rodzinie Addamsów, jest tematem Wednesday, edgy, mrocznie humorystycznego serialu dramatycznego. W tym przypadku Wednesday (Jenna Ortega) angażuje się w tajemnicę związaną z prawdziwymi zgonami; w jednym przypadku są to obrazy odciętej i krwawiącej czaszki, kończyn i ciała ofiary leżącej w lesie. Stwarza zagrożenie dla wszystkich wokół, np. wypuszczając worki z piraniami do szkolnego basenu. Jednak spektakl zawiera wiele elementów humorystycznych, a Wednesday w końcu staje się sympatyczna, zwłaszcza gdy broni innych przed dręczeniem.

Głównym problemem show jest przemoc, która obejmuje slavering potwora, trupy, konflikty z udziałem magicznych zdolności, obrażenia, niespodziewane zgony i regularne poważne niebezpieczeństwo. Eerie obraz obejmuje ciemne lasy, płonące świece i ludzi z dziwnymi cechami fizycznymi (wampiry, wilkołaki, itp.).

WEDNESDAY to hit tego roku!

WEDNESDAY (Jenna Ortega) tym razem naprawdę to zrobiła. Po wyrzuceniu z ostatniej szkoły, Wednesday zostaje przeniesiona do Nevermore, „szkoły dla wyrzutków”, gdzie jej rodzice, Morticia (Catherine Zeta-Jones) i Gomez Addams (Luis Guzman), spotkali się po raz pierwszy i gdzie pesymistyczne spojrzenie Wednesday na życie zostaje wreszcie zrozumiane. Niestety, w Jericho, maleńkiej wiosce w pobliżu Nevermore, doszło do serii morderstw, a nasza bohaterka musi pracować pod czujnym okiem nowej dyrektorki szkoły, Larissy Weems (Gwendoline Christie), aby rozwiązać sprawę.

WEDNESDAY potwierdzony drugi sezon

Ten intrygujący, mroczny serial tchnie nowe życie w dobrze znaną postać, a przy tym jest przepiękny i świetnie obsadzony. Ortega świetnie zastępuje Christinę Ricci, która wcieliła się w postać Wednesday w dwóch popularnych filmach z lat 90-tych (i pojawia się tutaj jako mama Wednesday, która może mieć ukrytą głębię). Ortega jest idealną Wednesday. Widać, że relacja Ortegi z jej matką, Morticią, jest stosunkowo złożona, a obie w różnych momentach spierają się i wspierają. Jej portret jest dodatkowo wzbogacony przez jej mroczny, sardoniczny humor i ledwo skrywane emocjonalne udręki.

Niektórym widzom może brakować wybryków całej rodziny ze względu na otoczenie szkoły z internatem, chociaż zawsze byli kochającą i wspierającą się rodziną, pomimo ich mrocznych i złowrogich sposobów. Jednak nastolatki i pre-teens będą cieszyć się tym szkolnym zagadką morderstwa z jego Harry Potter / Buffy the Vampire Slayer vibe, ponieważ obejmuje rodzinną tajemnicę sięgającą czasu Morticia i Gomez w szkole i enigmatyczny Big Bad, że (oczywiście) tylko środa może pokonać.

Wednesday
Wednesday
Wednesday
Wednesday
Wednesday
Wednesday
Wednesday
Wednesday
Wednesday
Wednesday
Tytuł oryginalny Wednesday
Cda | Zalukaj 8.722 4,405 głosów
First air date Nov. 23, 2022
Last air date Nov. 23, 2022
Seasons 1
Wszystkie odcinki 8
Udostępnienia0