What's happening?

Player One - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Player One

Player One - CAŁY FILM ONLINE HD

Mar. 28, 2018USA, India140 Min.PG-13
Twoja ocena: 9
7.5 4 głosy

Gdzie oglądać cały film Player One online?

Fabuła i scenariusz filmu są proste, a nawet dziecinne. Nasza cywilizacja upadnie w najbliższej przyszłości. Przeważa przejrzyste ubóstwo i rozwarstwienie społeczne. Ludzie nie chcą już rozwiązywać swoich problemów, chcą po prostu żyć bezpiecznie. Prezentuje Oasis, potężne MMO w wirtualnej rzeczywistości. Mogą tu być, kiedy chcą, przeżyć wspaniałe przygody i uciec od rozpaczy.

Twórca Player One online oazy umiera nieoczekiwanie i pozostawia niezwykłą wolę. Ogłosił, że ukrył pisanki w swojej grze walki. Pierwszy, kto to odkryje, otrzyma 500 miliardów dolarów na wszystkie udziały w holdingu Oasis. i sterowanie grą. Wśród śmiałków, którzy próbują rozwiązać zagadkę, jest nasza postać: nastolatek osierocony ze slumsów. Jak zapewne się domyślacie, znajduje pierwszą wskazówkę, która prowadzi do odkrycia tajemniczej części gry.

Dydaktyka jest często niedźwiedziem dla dzieła literackiego lub filmowego, ale w tym przypadku są elegancko zintegrowane z fabułą – ponieważ chociaż twórcy są wyraźnie widoczni, przesłanie pierwszego gracza nie rozprasza, a piękna grafika jest ozdobiona kostiumem humoru . oraz żywe sceny akcji zapewniające przyjemną rozrywkę. Historia Stevena Spielberga oparta jest na tytułowej książce Ernesta Cline’a. To jest naprawdę bardzo proste. To nie tylko przyszłość gry, ale także odzwierciedla zasady i naturę wielu przygód gier komputerowych: zarówno w świecie rzeczywistym, jak i wirtualnym bohater odkrywa świat, przyjmuje misje, rozwiązuje łamigłówki, łączy i działa, a następnie zapisuje wróg i uratować świat. Jednocześnie pojawiają się myśli o tym, czym może być ta gra, czym powinna być, a czym nie powinna być; Opowieść o potrzebie i sile przyjaźni i miłości, która jest naprawdę ważna w życiu oraz hołdem dla różnych popkultur i początków gier.

Film Player One, który wizualnie i optycznie jest idealny

Cały film Player One Optycznie jest idealny. Wszystkie zmiany w skrypcie oprócz książki są w pełni uzasadnione. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku wyzwań związanych z polowaniem na pisanki. Zostały zmodyfikowane, aby w pełni wykorzystać możliwości kina, tj. Duży i dynamiczny. Przede wszystkim scena ozdobiona drugim kluczem wykorzystuje skrajności – to najlepsze momenty całego spektaklu.

Bardzo się cieszę, widząc Player One Online na dużym ekranie kinowym IMAX z technologią dźwięku przestrzennego. Polecam, bo warto, ale niekoniecznie muszę to powtarzać. To nie jest mój ulubiony repertuar Spielberga. Trochę podobieństwa znaleźć można w Scooby-Doo z 2020 roku.

Jednak problem pierwszego gracza pojawia się, gdy po wyjściu z kina stwierdzamy, że film jest oparty na jednym z najprostszych schematów przedstawionych w kinie, oprócz wielu popularnych kultur. Technicznie wszystko odbywa się bardzo artystycznie. Tye Sheridan, zwycięzca, gdy widzimy jego postać z kreskówek (uporczywie) na ekranie, nie ma charyzmy i błyszczy w jego oczach, gdy występuje na żywo. Lena Waithie nie jest tak dobra jak Master of None, a Olivia Cook nie ma pól. Pracownicy z drugiej ręki walczą najlepiej – Mark Rylance, który gra Hallidaya, wygląda zaskakująco dobrze, gra najwybitniejszą postać komputerową, a Ben Mendehelson, jak zwykle, odgrywa rolę niezgrabnego, złego bohatera.

Bardzo dobra całość fabuły

Co dziwne, najbardziej udaną częścią filmu był poziom wizualny. Fabuła zawiera animację przypominającą gorszą wersję Suicide Room Jana Comasa, prawdziwie epileptyczną eksplozję, z której można łatwo uzyskać oczopląs lub czasami punkty. Ponownie odnosi się wrażenie, że Januszowi Kamińskiemu tym trudniej jest kręcić filmy przygodowe i znajdować się w lepszym otoczeniu z spokojniejszym klimatem (praca z Czwartą Siłą działała znacznie lepiej w tym roku), co często zaskakuje pracowników.

Player One Film

Player One
Player One
Player One
Player One
Player One
Player One
Player One
Player One
Player One
Player One
Tytuł oryginalny Ready Player One
Ocena widzów: 7.5 342,268 głosów
Cda | Zalukaj 7.6 9,382 głosów

Reżyser

Obsada

Tye Sheridan isWade Watts / Parzival
Wade Watts / Parzival
Olivia Cooke isSamantha Cook / Artemis
Samantha Cook / Artemis
Ben Mendelsohn isNolan Sorrento
Nolan Sorrento
Lena Waithe isHelen Harris / Aech
Helen Harris / Aech
T. J. Miller isi-R0k (voice)
i-R0k (voice)
Simon Pegg isOgden Morrow
Ogden Morrow
Mark Rylance isJames Halliday / Anorak
James Halliday / Anorak
Philip Zhao isZhou / Sho
Zhou / Sho
Win Morisaki isToshiro / Daito
Toshiro / Daito
Hannah John-Kamen isF'Nale Zandor
F'Nale Zandor
Udostępnienia5