What's happening?

Pokémon: Detektyw Pikachu - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Pokémon: Detektyw Pikachu

Pokémon: Detektyw Pikachu - CAŁY FILM ONLINE HD

May. 03, 2019105 Min.6.9
Twoja ocena: 0
10 3 głosy

Gdzie oglądać cały film Pokémon: Detektyw Pikachu?

Pokémon: Detektyw Pikachu (org. Pokémon Detective Pikachu) jest filmem familijnym w reżyserii Roba Lettermana. Wszyscy kiedyś za pewne słyszeli o pokemonach, gdyż jest to ogólnoświatowy fenomen. Wielu z nas wychowanych było na serialu, który leciał w telewizji. Tym razem studio wprost z Hollywood postanowiło zrealizować film animacyjny. Prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach, nikt nie wie co się z nim stało. Jego 21-letni syn Tim chce ustalić, co się wydarzyło w momencie zniknięcia detektywa. U jego boku pomagać mu będzie Pikachu – uroczy, dowcipny i zabawny Pokomon, którego każdy zna i uwielbia. Ta produkcja to na prawdę sztos, udało się wykonać wszystko w każdym detalu.

Pokemon Detektyw Pikachu Cały Film Online

W filmie nie zobaczymy Asha!

Nieco zaskoczony wiadomością, że Ash Ketchum (lub nawet Red) zobaczy pierwszą historię Pokémon na żywo, ale detektyw Pikachu, szybki detektyw, szuka wskazówek i niepokojącego uzależnienia od kofeiny. Po przeczytaniu szczegółowego Pokémona, Ryana Reynoldsa, historia dotyka z pewnością siebie i zachowuje się jak tytuł Pikachu. Łatwo zrozumieć, dlaczego Detective Pokémon: Pikachu jest „super skuteczny”.

W filmie detektywistycznym Pokémon: Pikachu mamy do czynienia z Ryme City, miastem, w którym Pokémon mieszka i pracuje z ludźmi. To harmonijna metropolia, ale nielegalne bitwy Pokémon toczą się pod ziemią. Między innymi nasi bohaterowie będą zmuszeni rozwiązać zagadkę kryminalną. I to są żółte stworzenia, które od dłuższego czasu współpracują z policją, i Tim Goodman, były trener Pokémon, który wykonuje teraz nudną pracę, całkowicie niezależną od swoich przeszłych pasji. Chłopiec i jego elektryczny partner muszą rozwiązać tajemnicę tajemniczej śmierci ojca Tima. Okazuje się, że seniorzy Goodmana nie muszą iść na ten świat. Podróż zabiera bohaterów do laboratorium, gdzie eksperymentują z Pokémonami.

Zabrakło głównych bohaterów z dawnych lat

Jak powiedziałem, ta produkcja wygrywa w duchu Tima i Pikachu. Justice Smith i Ryan Reynolds budują bardzo dobrą chemię z głosem CGI na ekranie i twarzą, która z jego udziałem wyraża każdą scenę. O wiele bardziej doświadczony Kanadyjczyk i młody Smith tworzą interesującą relację, w której humor bardzo dobrze komponuje się z dobrze zagraną nutą emocjonalną. Jednak żaden z nich nie stracił indywidualności. Panowie mają pięć minut na pokazanie swoich znaków w całej okazałości. Reynolds robi coś, czego używał w opowiadaniach Deadpool; Poproś o punkty ujemne, a hektolitry krwi spadły od przeciwników. Aktor dobrze pasuje do rodzinnego charakteru produkcji, nie tracąc swędzenia, które zasługuje na słowa zrozumienia. Smith wydaje się być nieco mniej wyjątkowy w tym duecie, ale młodemu aktorowi, który pojawił się w wielu miejscach, udało się śledzić starszego kolegę z mniejszą liczbą przemówień i lekkim odwrotem.

Detektyw Pikachu opowiada historię wciąż wściekłego Tima Goodmana (sędzia Smith gra z odrobiną ironicznego humoru), młodego mężczyzny, który woli trzymać się z dala od cudownych zwierząt świata. Dziwne może się wydawać opowiadanie o człowieku, który już nie kocha Pokémonów, ale pokazuje swoją wyjątkowość. Tim był dzieckiem z pokojem pełnym Pokémon, zbierał karty i chciał zostać trenerem Pokémon. Ponieważ wielu widzów może identyfikować się z takim dzieciństwem, detektyw Pikachu zabiera Tima (i nas) w nostalgiczną podróż po tym przyjęciu i przywraca mu miłość do Pokémonów. Podobny do detektywa pikachu jest John Wick 3, który również w ostatnim czasie jest bardzo popularny.

Jak oceniamy i czy warto oglądać film o Pokemonach?

Detektyw Pikachu może to zrobić wbrew naszym oczekiwaniom. Weźmy na przykład detektywa, z którym Tim i jego ojciec rozwiązują zaginięcie. To nie jest zwykły, szczęśliwy, posłuszny Pikachu z anime, ale energiczny, kompulsywny Pikachu, który wprowadził Tima w biały upał. Tym, co przeszkadza Timowi, jest wesoły tłum, a dynamika między Raynoldem a bohaterami Smitha podbije twoje serce.

Twórcy japońskiej animacji i gier komputerowych spotykają bohaterów „Detective Pikachu” na ekranie na żywo. Ale nagle przestali być hiperrealistami, zachowali pewną konwencjonalność i nadal byli animowani jako karykatury. Reżyser Rob Letterman postanowił to robić co trzy dekady po „Who Made King Roger?” – Użył tej techniki. pozostaje ciekawym wyborem.

Wygląda estetycznie. A strona narracyjna? Letterman jest także jednym z autorów. Jeśli ktoś nie zna Pokémonów i nie potrafi odróżnić Magikarpa od Psyducka, poczuje się znacznie bardziej zagubiony niż główny bohater filmu. Żółte, puszyste, błyszczące Pikachu pamięta tylko prywatnego detektywa i teraz cierpi na amnezję. Jednak Pikachu dołączył do Tima (jako Smith Smith, najlepiej znany z hip-hopowej serii „Jurassic World: Fallen Kingdom” i „Get Away”) jako jego ojciec, detektyw, który bada zniknięcie eksperymentu genetycznego Poe.

Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Tytuł oryginalny Pokémon Detective Pikachu
Ocena widzów: 6.9
Cda | Zalukaj 6.9 2,891 głosów

Reżyser

Obsada

Ryan Reynolds isDetective Pikachu (voice)
Detective Pikachu (voice)
Justice Smith isTim Goodman
Tim Goodman
Kathryn Newton isLucy Stevens
Lucy Stevens
Bill Nighy isHoward Clifford / Mewtwo (voice)
Howard Clifford / Mewtwo (voice)
Ken Watanabe isLieutenant Hide Yoshida
Lieutenant Hide Yoshida
Chris Geere isRoger Clifford
Roger Clifford
Suki Waterhouse isMs. Norman
Ms. Norman
Rita Ora isDr. Ann Laurent
Dr. Ann Laurent
Udostępnienia2