What's happening?

Thunder Force - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Thunder Force

Thunder Force - CAŁY FILM ONLINE HD

Apr. 09, 2021United States107 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie oglądać cały film Thunder Force (2021)?

Thunder Force opowiada o przyjaciółkach z dzieciństwa Lydii i Emilii, które jako dorośli (Melissa McCarthy i Octavia Spencer) spotykają się w walce z przestępcami. Oferuje pozytywną i różnorodną prezentację superbohaterów, ale ma dużo akcji i słony język. Lydia i Emily wykazują się przebiegłością, odwagą i pracą zespołową, a Emily i jej córka są zaskakująco czarnymi naukowcami, których wynalazki ratują Chicago. Kobiety biorą udział w starciach, w tym w licznych gwałtownych eksplozjach, upadkach, wielkiej broni i strzelaninach. Ludzie upadają, biegają i gubią się w drapaczach chmur.

Pom Klementieff zdołał zastraszyć niektórych widzów intensywnością swojej morderczej miłości i religii, innych zarumienił się ze złości. Lydia flirtuje z okrutnym Krabi (Jason Batman), wyobrażając sobie go tańczącego z nią, idącego na romantyczną randkę i wracającego z nią do domu, gdziekolwiek się pojawi. Ale druga kończy się na jego matce, wreszcie w filmie stwierdza się, że superbohaterowie mogą mieć dowolną postać, wielkość, wykształcenie czy płeć, a uczciwość i prawość mogą pokonać kłamstwa, kłamstwa, groźby lub krzywdę.
Wskazówki i linki do popkultury Chicago emanują mocą grzmotów. McCarthy udaje Urkela, a jednym z najpoważniejszych przewodników jest Jody Foster.

Thunder Force Cały Film Online HD

Lubicie filmy o super-bohaterach?

Jest to piąty film, który zostanie wyświetlony w ramach kręcenia Falcona i McCarthy’ego (pomimo współpracy lub udziału w innych projektach). Film jest tym, który najbardziej porusza widzów i jest szczególnie interesujący ze względu na swój ciekawy charakter. Jest superbohaterem, w którym McCarthy gra dla Lydii, gdzie po wizycie w Mughal Emilia (Octave Spencer) jest nadludzka, dla absurdalnie niechcianych treści i poświęciła swoje życie szukaniu sposobu na wykorzystanie władzy u zwykłych ludzi.

Oba konflikty istnieją od dzieciństwa – córka McCarty’ego, Vivian Falcon, ma dziecinny charakter i jest bardzo podobna – a kiedy Emily pozostaje niewidzialna, łączy siły w walce z przestępczością. To proste, ale film opiera się na fakcie, że wszechświat jest już pełen niezwykle potężnych antagonistów dzięki impulsowi włókien międzygwiazdowych uwolnionym w 1983 roku. Spowodował mutacje genetyczne, ale tylko dlatego, że socjopaci nazywali ich „złodziejami”. Nie jest prawdą, że nikt nie spodziewa się, że w budynkach MCU pojawią się inteligentne komedie, ale to niezwykle bezużyteczne wprowadzenie rodzi wiele pytań bez odpowiedzi. 

Thunder Force
Thunder Force
Thunder Force
Thunder Force
Thunder Force
Thunder Force
Tytuł oryginalny Thunder Force
Ocena widzów: 4.4 20,923 głosów
Cda | Zalukaj 5.9 364 głosów

Reżyser

Ben Falcone
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0