What's happening?

Matrix Zmartwychwstania - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Matrix Zmartwychwstania Zalukaj Online

Matrix Zmartwychwstania - ZALUKAJ ONLINE

Wróć do źródła.Dec. 16, 2021Germany148 Min.R
Udostępnienia0
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Nowa odsłona Matrix Zmartwychwstania

Jak stwierdziła przed debiutem twórczyni filmu Lana Wachowski, nie jest to sequel w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. W tym przedstawieniu nie ma żadnych reguł, jest ono całkowicie oderwane od samego siebie, opierając się przede wszystkim na nostalgii, która ma przeprowadzić widza przez całość. Liczba aluzji do innych filmów z serii, zarówno tych widocznych, jak i ukrytych, nigdy nie była większa w jednym obrazie w moim doświadczeniu. Neo (Keanu Revess), Trinity (Carrie-Anne Moss) i Morpheus (Keanu Revess) są jednymi z członków obsady, którzy powrócą w sezonie drugim (teraz w tej roli Yahya Abdul-Mateen II).

Trudno mówić o przełomowym dziele sióstr Wachowskich bez przywoływania scen Neo unikającego kul czy Trinity przemykającej po ścianach studia. Bez wątpienia filmowa spuścizna jest ogromna, a nieco udane sequele nawet nie zbliżyły się do nadszarpnięcia reputacji pierwszego filmu z 1999 roku. Choć wydawało się, że po zakończeniu trylogii „Matrix” zapadł w stan permanentnego uśpienia, ostatecznie zdecydowano się na ponowne włamanie do systemu i zaszczepienie w umysłach widzów obrazu świata zdominowanego przez komputery. Nasze myśli natomiast nie dają się zainfekować w taki sam sposób jak dwie dekady temu.

Gdzie oglądać cały film Matrix Zmartwychwstania online?

Aby przywrócić przyjemność podróżowania między wszechświatami, w których ludzie są albo lojalnymi niewolnikami, albo zbuntowanymi wolnymi duchami, zrobiono wiele dzięki wysiłkom ekipy kierowanej przez reżysera Lana Wachowskiego. Między nowym „Matrixem” a niedawno wydanym „Spider-Man: Far From Home Online„, który ukazał się tydzień temu, można znaleźć wiele podobieństw. Jest to pełny rodzaj obsługi fanów, a tam są liczne callbacks do wcześniejszych rozdziałów w całym odcinku. W rzeczywistości, sekwencja otwierająca Trinity pościg jest zaskakująco identyczne do sceny otwarcia filmu z 1999 roku.

Minęło 60 lat od czasu, gdy Neo poświęcił swoje życie dla większego dobra wszechświata. Dzięki wysiłkom mechaników, którzy go odbudowali, został dla niego stworzony nowy Matrix, taki, który ma pełną kontrolę nad jego myślami i wspomnieniami. W wolnym czasie Thomas Anderson pracuje jako twórca gier wideo dla różnych firm. Ze względu na zmiany, które maszyny zrobiły z nim, fizycznie postarzał się tylko o dwadzieścia lat, mimo że jest o ponad połowę młodszy niż w rzeczywistości. Dla niego, gry Matrix, które były oparte na jego wspomnieniach, były dużym sukcesem finansowym jako producenta gier.

Czy ta część Matrix Zmartwychwstania przebije poprzednie?

Nic nie wskazuje na to, by Matrix dorównał wielkim pochwałom, jakie zebrał od części zwolenników, czy niskim pochwałom, jakie zebrał od części krytyków. Jak wskazują sprzeczne opinie krytyków i widzów, jest to produkcja w stylu braci Wachowskich. Po premierze pierwszego „Matrixa”, praktycznie wszystkie kolejne filmy tych sióstr wywoływały mieszane reakcje. Sytuacja nie uległa zmianie, mimo że tym razem za kamerą stanęła tylko Lana Wachowski.

Nie jest przesądzone, że „Resurrection Matrix” zawiedzie, ale mam coraz większe podejrzenia, że tak właśnie będzie. Kiedy film dobiegał końca, byłem dość mocno rozczarowany samym sobą. Z drugiej strony, wysokie oczekiwania przed seansem nie były źródłem problemu. To znaczy, że film „Matrix 4 online” miał potencjał, by być o wiele bardziej wciągającą historią niż to, co ostatecznie nam zaprezentowano. W wyniku tego procesu wiele intrygujących pomysłów zostaje zaprzepaszczonych, a scenariusz jako całość zazwyczaj rozjeżdża się z rzeczywistością.

Poza wprowadzaniem nowych programów Marixa do gier wideo, Neo służy również jako twórca gry. Ponieważ granice między rzeczywistościami były na początku tak niewyraźne, trudno było na początku odróżnić, co jest prawdziwe, a co nie. W tym odcinku, przedstawienie wewnętrznych myśli i uczuć Thomasa, jak również jego zmagania z utrzymaniem stabilnego stanu psychicznego, były absolutnie fantastyczne. Tym bardziej w świetle jego wcześniejszej wiedzy na temat przyszłej gry Matrix, doświadczenia Thomasa zostały przekazane w szczery i trafny sposób, który zyskał powszechne uznanie i powszechną akceptację. Możliwość obejrzenia kolejnego filmu, w którym uczucia bohaterów zostały przekazane w tak realistyczny sposób, była dla mnie bardzo długo wyczekiwana.

Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Tytuł oryginalny The Matrix Resurrections
Ocena widzów: 5.7 150,889 głosów
Cda | Zalukaj 7 2,096 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.