What's happening?

Piękna i Bestia - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Piękna i Bestia

Piękna i Bestia - CAŁY FILM ONLINE HD

Mar. 16, 2017United States129 Min.PG
Twoja ocena: 10
9.5 4 głosy

Gdzie oglądać cały film Piękna i Bestia?

Piękna i Bestia (org. Beauty and the Beast) to piękna baśń wyreżyserowana przez Billa Condona w 2017 roku. Disney po raz kolejny wziął się za animowany klasyk z dziecięcych lat i postanowił wydać wersję filmową. Najpierw była „Księga Dżungli”, która świetnie przyjęła się przyjęła. Główną bohaterką jest Bella (Emma Watson), która zamieszkuje jedną z francuskich wiosek. Ludzie zamieszkujący ten teren uważają dziewczynę za dziwaczkę, która ciągle siedzi w książkach. Jej ojciec został uwięziony przez straszną bestię (Dan Stevens), wtedy dziewczyna proponuje mu siebie w zamian za wolność swojego taty. Od tego czasu dziewczyna skazana jest na życie w ożywionym zamku, gdzie przedmioty codziennego użytku mają uczucia oraz porozumiewają się między sobą. Zaczarowane przedmioty takie jak zegary, świeczniki zaprzyjaźniają się z Bellą tworząc zgrany i przyjemny zespół.

Z czasem w kobiecie zaczyna zakochiwać się sama bestia, która na co dzień przebywa z młodą dziewczyną. Oprócz tego jest jeszcze Maurycy, który od dawna podkochiwał się w Belli więc zamierzą ją zdobyć w brutalny sposób wyrywając ją od bestii.

Obsada Beauty and the Beast to bez wątpienia majstersztyk patrząc na skład. Emma Watson, która w roli Belli wygląda oszałamiająco. Jest ona piękna, stanowcza i idealnie wkomponowała się w swoją rolę. Disney robi konkretną robotę wypuszczając tak dobre produkcje.

Piękna i Bestia Cały Film Online

Świetny film z Emma Watson

Bella (Emma Watson) mieszka w małej francuskiej wiosce, w której miejscowi uważają, że to różnica. Wracając z targu, jej ojciec Morris (Kevin Klen) dziwnie ucieka do opuszczonej posiadłości, gdzie próbuje ukraść różę córki schwytaną przez przerażające zwierzę (Dan Stevens). Dziewczyna oddaje życie w zamian za wolność ojca. Zwierzę przyjmuje ofertę i wkrótce dziewczyna przenosi się do zamkowej celi. Bella rozumie, że zamek ma wiele żywych i uroczych przedmiotów, takich jak dzwony, świeczniki i miotły. Zwierzę ma również obolałą twarz przed dzieckiem, a Bella zaczyna coraz bardziej się z nią rozgrzewać. W międzyczasie prosi o pomoc Morrisa, który od dawna kocha jej brzuch, nie dając jej córce rozwiązania.

Kiedy musi wyruszyć na ratunek ojcu, zdaje sobie sprawę, że kocha zwierzęta. Wraca, opowiada i chroni go przed wściekłym tłumem w wiosce. Kiedy Bella wyznaje, że kocha bestię, czar czarodzieja znika, gdy pozbawiony powietrza potwór w końcu uczy się kochać.
Oprócz rozrywki i szkolenia publiczności cała historia przedstawia prawdy moralne, takie jak: prawdziwa miłość czy fakt, że prawdziwe piękno jest w środku, bez względu na to, jak wyglądamy, ale co jest w naszych sercach.

Kolejne odświeżenie starego hitu przez Walt Disney

Nowa wizualnie produkcja Walta Disneya to niesamowita przygoda. Stroje i dekoracje zamku odpowiadają animowanemu pierwowzorowi, a najmniejszy szczegół został zaprojektowany z myślą o atmosferze.
Chociaż film ma zalety i wady, jest świetny, ponieważ dodaje nowej energii oraz nowej historii.

Chociaż fabuła nie zmienia się znacząco (młoda kobieta zakochuje się w księciu przemienionym w zwierzę, które zmienia jej serce i duszę oraz usuwa klątwę), a historia jest podobno prawie identyczna z animowanym pierwowzorem. Zwierzę z tym słowem jest zaskakująco atrakcyjne – przypomina pierzastą istotę, która nieprzyjemnie próbuje przestraszyć piękną Belle. Być może konserwatyzm kreacji potwora był podyktowany adaptacją filmu do młodych miłośników kina.

Piękna i Bestia już na VOD z polskim dubbingiem!

„Piękna i Bestia” to bajka, która została pomyślnie przepisana z cennymi wartościami. Jest to również bardzo skuteczna gra na wysokim poziomie, która może wywołać wiele emocji. Film ten skutecznie przykrywa swój wygląd kilkoma nowymi rozwiązaniami, tym razem inaczej przedstawionymi. Chociaż nadal bardzo lubię wersję animowaną, prawdopodobnie będzie trochę rozczarowany, ale myślę, że innym też się spodoba.

Są też produkcje, w których film fabularny łączy się z animacją, gdyż aktorom towarzyszą animowane postacie takie jak zegar, świecznik, czajnik czy kubek. Przyznam, że podobało mi się oglądanie animowanych obiektów, które były w pełni animowane. Moim ulubionym filmem animowanym jest oczywiście cały film Kraina Lodu 2. Szkoda tylko, że „Bestia” nie jest taki straszny, a film tak naprawdę nie wywołuje horroru. Oczywiście bajka nie powinna odstraszać najmłodszych, ale myślę, że nieco starsze pokolenie również lubi tego typu filmy.

Piękna i Bestia
Piękna i Bestia
Piękna i Bestia
Piękna i Bestia
Piękna i Bestia
Piękna i Bestia
Piękna i Bestia
Piękna i Bestia
Piękna i Bestia
Piękna i Bestia
Tytuł oryginalny Beauty and the Beast
Ocena widzów: 7.1 271,840 głosów
Cda | Zalukaj 6.9 12,251 głosów

Reżyser

Bill Condon
Reżyser

Obsada

Stanley Tucci isMaestro Cadenza
Maestro Cadenza
Audra McDonald isMadame Garderobe
Madame Garderobe
Ian McKellen isCogsworth
Cogsworth
Udostępnienia9