What's happening?

Wyjdź za mnie - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Wyjdź za mnie

Wyjdź za mnie - CAŁY FILM ONLINE HD

Feb. 09, 2022China112 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Wyjdź za mnie / Marry me – Gdzie oglądać cały film online?

Niestety, w ostatnich latach znalezienie dobrej komedii romantycznej staje się coraz trudniejsze. A może zakochanie nie jest już tak romantyczne jak kiedyś, ze względu na powszechne używanie komizmów. Zamiast „niespodzianki”, być może pojawiła się reakcja chemiczna. Choć będziemy szczerzy, zawsze sceptycznie podchodzimy do nowych komedii romantycznych. Kiedy nowa komedia romantyczna Marry Me została otwarta w kinach i jest teraz dostępna warto obejrzeć cały film. Jeśli Kat Valdez jest Jennifer Lopez, to nie ma znaczenia, kim ona jest, i to samo dotyczy sytuacji odwrotnej.

Na pokazie filmu pojawią się takie gwiazdy jak Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Julia Roberts i oczywiście Jennifer Lopez. Mimo, że wiele z tych kobiet pracuje teraz w innych dziedzinach, takich jak telewizyjne dramaty czy szefowanie własnym firmom produkcyjnym, od czasu do czasu wracają na scenę. Ma to wiele zalet. Jest oczywiste, że kobiety te posiadają bogatą wiedzę i umiejętności, z których mogą czerpać, by lepiej służyć poszczególnym postaciom. Nawet w historiach o tematyce romskiej w ciągu ostatnich kilku lat nastąpiła zmiana – bohaterowie stali się mniej stereotypowi i bardziej świadomi siebie. Jennifer Lopez z Marry Me jest świetną ilustracją tego, jak powinna wyglądać współczesna komedia romantyczna.

Jeżeli lubicie komedie romantyczne koniecznie warto obejrzeć cały film Przez moje okno online.

Niesamowita obsada aktorska filmu

W filmie Wyjdź za mnie Jennifer Lopez wciela się w postać Kat Valdez, artystki pop, która wychodzi za mąż na oczach swoich fanów na stadionie. Gdy przygotowuje się do wyjścia na scenę i złożenia przysięgi przed wszystkimi, wychodzi na jaw romans jej narzeczonego z pomocnikiem. Kat jest niepocieszona, ale mimo to występuje i wychodzi za mąż. Po raz drugi wychodzi za mąż za kogoś, kogo nigdy wcześniej nie spotkała. Nieznajomy o imieniu Charlie, grany przez gwiazdę Owena Wilsona, przekonuje Kat do pozostania w związku małżeńskim, aby utrzymać swój publiczny wizerunek. Z czasem poznają się nawzajem i ich życie zmienia się na zawsze.

Oprócz tego, że jest zbyt długi i brakuje mu zarówno romansu, jak i humoru, „Wyjdź za mnie” jest uciążliwe do przesiedzenia. Łatwo to przewidzieć i dużo łatwiej przeoczyć.

Dobry seans czyli komedia romantyczna Wyjdź za mnie online

Nie można traktować „Wyjdź za mnie” poważnie z powodu absurdalności jego koncepcji i dlatego, że jest zbyt bezpieczny, aby traktować go poważnie. Nawet najbardziej absurdalny układ taneczny pojawia się w tym filmie w najgorszym możliwym momencie, co właśnie sprawia, że straszny humor jest tak zły. Szkolna potańcówka, pościg na lotnisku i próby udaremnienia romansu przez byłego chłopaka to tylko kilka z wydarzeń, które składają się na tę historię.

Oprócz Bastiana, Kat Valdez jest członkinią najbardziej rozchwytywanego duetu gwiazd na świecie. Wszyscy z niecierpliwością czekają na nadchodzący singiel Kat i Bastiana. W obecności licznej publiczności na żywo, wymienią się przysięgą małżeńską, a ceremonia będzie transmitowana w różnych mediach, w tym w Internecie. Lou, jego córka, i Parker Debbs, jego najlepszy przyjaciel, naciskają na niego, by poszedł na to wydarzenie. Gdy tylko Kat odkrywa, że Bastian zdradził ją ze swoją pomocnicą na kilka dni przed ślubem, jej świat wywraca się do góry nogami.

Wyjdź za mnie
Wyjdź za mnie
Wyjdź za mnie
Wyjdź za mnie
Tytuł oryginalny Marry Me
Ocena widzów: 6.5 339 głosów
Cda | Zalukaj 7.1 98 głosów

Reżyser

Kat Coiro
Reżyser

Obsada

Jennifer Lopez isKat Valdez
Kat Valdez
Owen Wilson isCharlie Gilbert
Charlie Gilbert
Maluma isBastian
Bastian
Sarah Silverman isParker Debbs
Parker Debbs
Chloe Coleman isLou Gilbert
Lou Gilbert
Utkarsh Ambudkar isCoach Manny
Coach Manny
Udostępnienia0